povabljeni igralci

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
in zakaj te to zanima? Najbolj od vseh ljudi mi greste na živce takšni (žal tega ne smem zapisat niti z zvezdicami), ki sami iz sebe delate (to, kar ne smem zapisat-admini so takoj v luftu). Pa kaj to tebe briga, če mi to vidimo? Ittak, pa si samo poste nabiraš! n00B!
 

DeletedUser

Guest
Pa kaki admini? Kaj sanjaš b....

Oni ne rabijo vedet, pa vseeno dobiš! To je avtomatsko! JASNO?!?!?!

Pa grobi, daj mu lepo prosim bann za 1 mesec! Ker poleg tega, da si nabira poste, ne edita postov ... si še zmišljuje kr neke bedarije in non stop trosi laži glede premiuma!
 

DeletedUser

Guest
Kaki link spet?! Ti lahko za enga frenda dobiš samo 1x premium! Ne moreš skozi z istim frendom tega delat!

ps: Tvoj profil na S4 je zelo duhovit ... strašiš, kako naj vsi restartajo ter se te bojijo, sam si pa NAJVEČJI n00b!
 

d00men

Member
Reaction score
0
Joj ne razumeš!Link morš tam skopirat,ko ti piše pod nastavitvam povabi novega igralca!
 

DeletedUser

Guest
ja, ampak tega potem ti daš nekemu prjatlu, ki se preko njega prijavi!

Tega pa admini ne vejo! Pa tudi če bi vedli, kaj pol?!

ps: Ti si suličar, jaz pa konjenik. Dont mess with me :D
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
1. Nas ne zanima, če si ti povabil igralca, ker veliko ljudi povabi prijatelje.
2. Ti lahko skopiraš link iz gmaila in se sam prijaviš, vendar je lastništvo dveh računov prepovedano.
3. Preko tiste povezave se lahko registrira tvoj prijatelj in ko bo dosegel 500 točk (mislim, da je 500) boš ti prejel nekaj dni zastonj premium računa. To vse poteka avtomatsko.

To so odgovori na vsa vprašanja na katera sem lahko zasledil.

[mod=Grobi]Vsa vprašanja spadajo v forum "Vprašanja". Dvojni komentarji prav tako niso dovoljeni. Drugič uporabi možnost urejanja prispevka (
edit.gif
)[/mod]
 
Status
Not open for further replies.
Top