Predlog Pregled vasi

hedgehog420

New Member
Reaction score
0
Pozdravljeni!

Sem prišel na eno idejo, ki bi igralcem morda lahko pomagala pri razvrščanju sovražnikovih vasi. Torej, jaz na primer napadem eno sovražnikovo vas, poročilo pa shranim v arhiv. Ko na karti kasneje jaz odprem pregled te vasi ki sem jo nekaj časa nazaj napadel mi pod "Zadeva" kaže vse napade na to vas (če so seveda ta poročila ohranjena v arhivu).

Če preidem k bistvu, so pod "Zadeva" torej shranjena le poročila napadov na to vas, ne pa poročila napadov iz te vasi. Zakaj je to pomembno? Primer: če je sovražnik iz tiste vasi poslal okrepitve v eno izmed mojih vasi tega ne pokaže v poročilih (Zadeva) v sovražnikovi vasi ampak le v moji. In če bi to shranilo tudi v sovražnikovi vasi bi imel informacije kakšno vojsko je imel tam pred recimo 1 tednom. Sedaj se takšna poročila izgubijo, ko pa jih je toliko, in igralec takoj pozabi katero tvojo vas je sovražnik napadel iz "tiste" svoje vasi.

Pa me zanima, če bi bilo mogoče nekako posodobiti igro in uvesti to novost, ker bi pomojem igralcem res olajšala delo.

lp hedgehog420
 
Top