Predlog Prehodni svetovi

DeletedUser

Guest
Nekaj sem pozabu prašat kakšen pa bi biu cilj teh svetov da bi neko pleme zavladalo je nemogoče... Nekakšen cilj mora biti saj drugače nebo nobenega iziva...
 

Flako

Member
Reaction score
0
Saj je cilj, isto kot v navadnem svetu, le da so manjši, torej 2x2, in hitrejši , torej bi bil cilj enak, le hitrejši...
 

DeletedUser

Guest
aha...
Sam se mi pa zdi da bo naval na te PREHODNE SVETOVE enak morda celo večji kot pa na običajne saj imamo skoraj vsi raje 3mesece dolg svet kot pa 2 leti...
Pa še odpirali se bodo tak čas ko igralcem najbolj ustreza (npr. poletne šolske počitnice,... itd.)
Zato bo vrjetno neka omejitev koliko igralceu so bo lahko prijavilo na te srverje glede na to da bodo majši kar pa pomeni da se bodo prijavlali le tisti ki se bodo prijavili recimo če bo velik naval bodo v 30 minutah zapovnili srver, kar pa pomeni da mnogo igralceu, ki si bodo resnično želeli prijavit in jim bi ta prehodni svet zelo usrezal nebodo pršli na svet ker bo poln mesta pa jim bodo zasedli igralci ki bodo po parih minutah nehali igrati (takih je veliko)...
 

Flako

Member
Reaction score
0
Kot sem napisal, velikost in število takšnih svetov bi morali ugotoviti v praksi, to pa je različno po vseh jezikovnih različicah... Bomo videli...
 

DeletedUser

Guest
Ker speed že obstaja, to pa je mišljeno kot nekaj novega... Pa to ni mišljeno samo za .si, ampak za vse jezikovne različice po vsem svetu? Si prebral kaj sem sploh napisal?

Ja sem... 2x :p
 

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
Ja samo kaj pa če bi proti koncu ostala samo še dva večja plemena ki bi imela vojno?
Potem bi svet postal zanimiv, vi bi ga pa zaprli?
 
Last edited:

Flako

Member
Reaction score
0
Ja samo kaj pa če bi proti koncu ostala samo še dva večja plemena ki bi imela vojno?
Potem bi svet postal zanimiv, vi bi ga pa zaprli?

Mi ne bi nič zaprli, kr tako... Isto bi bilo kot pri navadnem svetu, le manjše in hitrejše... Torej, še vedno bi moralo 1 pleme nadzorovati večino sveta, samo do tega bi hitreje in lažje prišli...
 

DeletedUser

Guest
Zelo dobra ideja ;)
 
Last edited by a moderator:

mrshadow

Member
Reaction score
0
Če te prav razumem bi to bilo nekaj podobnega kot je na .org serverjih, ko svetovi trajajo maksimalno 14 dni (nekateri tudi samo čez vikend, najkrajši katerega sem igral pa 8 ur), imajo različne cilje (do konca sveta imej čimveč točk - brez plemičev, do konca sveta imej čimveč vasi, napadalnih točk,....) je pa omejitev igralcev (na .org se lahko registrira prvih 100 ljudi, ostali potrebujejo za registracijo aktiviran premium. Ta ideja bi bila dobra ;)
 
Top