premium, debata o njem...

DeletedUser

Guest
Mladina kupujete kaj premium?
ima ekipa VP mogoce kaksne podatke koliko igralcev na si igra z premiumom?

jaz morem povedat, da sedaj ko igram samo na s5, ga se zaenkrat nimam vendar bom izkoristil bozicni bonus in ga takrat kupil...
kaj pa ostali?
 

DeletedUser

Guest
js ti predlagam da izkoristiš božični bonus in si ga zrihtaš čeprov je sedaj še malo prehitro. premium se splača ko imaš več vasi, saj ti omogoča lažji pregled nad njimi.
sam bom raje počakal da dosežem 500 pik:D
 

DeletedUser

Guest
thefam..............

nisem nov... igram ze cca 1 leto... samo na drugih svetovih sem nehal... zato sedaj igram samo na s5... tak da vrjemi da poznam vse v zvezi z premiumom...
pac tak sem vprasal... ce ima ekipa kaksne statistike,... pa da vidim koliko uporabnikov foruma ga uporablja...
 

DeletedUser

Guest
js ti predlagam da izkoristiš božični bonus in si ga zrihtaš čeprov je sedaj še malo prehitro. premium se splača ko imaš več vasi, saj ti omogoča lažji pregled nad njimi.
sam bom raje počakal da dosežem 500 pik:D


Predlog: kupiš ob božičnem bonusu in uporabiš takrat ko ga rabiš.....

Lp, Lily aka. bosko28
 

DeletedUser

Guest
zakaj mi ne odgovarjate če ga vi imate? In če ima coma ali admin kakšne podatke o tem koliko slo igralcev ima na premier v sloveniji.... Jaz že vem kak bom svoj premium uporabil...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Premium uporablja vedno manj ljudi, ker jih vedno manj igra prihajajo "noobi", ki pa še nekaj časa ne bodo znali uporabljati premiuma, lepo pa bi res bilo videti statistiko, koliko ljudi ga trenutno uporablja in kdaj ga je uporabljalo največ... :)
 

DeletedUser

Guest
torej upajmo da bo grobi al pa motorka zasel v to temo in videl vprasanje...
 

DeletedUser

Guest
piuši mu na zs :D bo zagotovo vesel :p

premiuma nimam ker ga še ne potrebujem...

drugače pa statsi za premium bi bili zanimivi.
 

DeletedUser

Guest
Uhhhh, na ZS ni preveč lepo računat na Grobija, ker 95% ignorira...
Da in on to dobro ve...
Lepo bi bilo od njega, če bi vsaj za božiča kaj odgovoril oz. ne-ignoriral ...
Statistika bi bila zelo primerna, da vidimo, na kakšni ravni smo...
 

DeletedUser

Guest
eh.........bom raje se pocakal malo... kaksen dan ali dva in se potem naprej odlocal...
 

d00men

Member
Reaction score
0
premium je za ukinit.Tist,ko ga ma ima ogromno prednost.Po eni strani pa razumem zakaj je,ker bi drugač inogames propadu brez denarja.
 

DeletedUser

Guest
premium je za ukinit.Tist,ko ga ma ima ogromno prednost.Po eni strani pa razumem zakaj je,ker bi drugač inogames propadu brez denarja.
a je kdo reku da ga ti nesmeš met?
pa premium men olajša igro... zame ni to prednost... sam več "prostega" časa mam:)
 

DeletedUser

Guest
torej upajmo da bo grobi al pa motorka zasel v to temo in videl vprasanje...

grobija do božiča ni.

premium je za ukinit.Tist,ko ga ma ima ogromno prednost.Po eni strani pa razumem zakaj je,ker bi drugač inogames propadu brez denarja.
daj daj daj, ko boš mel kje več kot 100vasi se oglasi, takrat neboš več takih neumnosti ven spravljal. Bi te rad videl kako boš brez premiuma 100+ vasi upravljal, ko boš ure in ure porabil da boš skozi prišel.
 
Last edited by a moderator:

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Zdej pa spremenil mišljenje v 1 uri.
Pa kupi si ga ga ga morji vsi met, pa še drugim ki ga nimajo :)
 

DeletedUser

Guest
ok hvala za info ubijalec... bomo pac pocakali malo dlje... razen... bom motorki pisal, mogoce on odgvori...
domen, cetudi je to spam,.. ne spamaj moje teme
 

DeletedUser

Guest
Premium definitvno 24/7 na s1, brez njega pač ne gre :)

Na s5 ga še nimam vendar bom vsekakor naredil zaloge, ko bo božični bonus :D

Lp, TBONE
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Stvar je taka, premium igralcev je v sloveniji relativno malo.
Nekaj časa je bila celo kriza, saj je Slovenija razmeroma majhen trg, strežniki in vsi drugi stroški so pa stalni.
 
Top