Odgovorjeno Premium preko prenosa iz tekočega računa

DeletedUser

Guest
Dne 11.10.2011 sem vplačal za premium točke s prenosom keša iz tekočega računa, do danes nisem dobil še nobenih točk!
Tri dni nazaj uporabil obrazec za pomoč in posredoval zadevo!
Nihče ne pregleda tega dopisa!
Kako lahko dobim denar nazaj?? Ker se mi zdi vse skupaj že bedasto ...

Lp! Obelix13
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
vašo prijavo smo obravnavali takoj, vendar te stvari ne gredo tako hitro, kot bi si želeli, saj moramo najprej dobiti odgovor tehnične službe, ki čaka odgovor banke, ki da poizvedbo, naprej na podpori...
 

DeletedUser

Guest
Ti priporočam, če že kupuješ, kupi preko paysafecard. Je najbolj varno in enostavno, pač daš 1€ več pa je, pa še verjetno imaš prodajalno kje v bližini.
 

DeletedUser

Guest
Motorka, hvala za odgovor :D! Sem že res mislil, da ne bo nič, ker sem že vplačeval na ta način, pa so bile točke gor v dnevu-dveh! Prav, bom počakal, da uredite zadevo, hvala!
razdirarelec, bom pogledal opcijo, ki mi jo predlagaš, hvala za nasvet!

Lp! Obelix
 

ciko1

Member
Reaction score
0
ali pa kupiš paysafecard preko telefona, če nimaš prodajalne v bližini.

lp
 

DeletedUser

Guest
ali pa kupiš paysafecard preko telefona, če nimaš prodajalne v bližini.

lp

lahko sam se ti ne splača po moje..ker je največ 60 premium pik, sej imaš zdej prodajalne na vseh koncih..pač daš 11 evrov in imaš 600 pik..za tri mesece si dober..če pač ne trošiš za polovičke in ostalo kramo..plus 30 pik dobiš za povrhu..pač reklama
 

ciko1

Member
Reaction score
0
lahko sam se ti ne splača po moje..ker je največ 60 premium pik, sej imaš zdej prodajalne na vseh koncih..pač daš 11 evrov in imaš 600 pik..za tri mesece si dober..če pač ne trošiš za polovičke in ostalo kramo..plus 30 pik dobiš za povrhu..pač reklama

jaz kupim za 600 pik preko telefona tud pride 11€
 

DeletedUser

Guest
Se zahvaljujem vsem za komentarje in nasvete! Naj povem, da so zadevo že rešili, kjer bi se še posebej zahvalil za ažurnost in korektnost predstavniku Motorka, ki se je resnično profesionalno odzval na problem! Hvala še enkrat!

Lp! Obelix
 
Top