Premium Racun

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Mene zanima, koliko igralcev ima Premium racun?

Ne tisti brezplacen pri 500 tockah, ampak tisti placljiv.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

To je super. Hvala.


S tem nam date veliko podporo in moznost, da nam InnoGames prej dovolijo odpret nove svetove.

Igralcev je ze 5700+, tako da POMOJE stevilo igralcev ne bo problem, ce bo narascal v tej smeri.

Le edino potrebujemo uporabnike z Premium racuni.

 

DeletedUser

Guest
Takoj ko se odpre svet 2 bom tudi jaz aktiviral svoj placljiv premium, v visini 10ali 20 tock..
 

DeletedUser

Guest
trenutne še ga nimam, bom ga pa definitivno nabavo slej ko prej, če sem zmeto na .net serverju že 100€ bom še pa tukaj nekaj dal....hehee
 

DeletedUser

Guest
jaz ga imam pa ne vidim nekega smisla ..ni tako kot pri travianu da ti proizvodnjo surovin dvigne za 25%..razen da lahko naštimaš da ti gradi non stop in ti ni treba vsakih par minut klikat ..druge prednosti pa trenutno ne vidim..kar nekaj
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

MUNGO, ze res, da ti Premium ne omogoca nevem kakih odsotkov boljse izdelave ali kaj takega. Vendar po eni strani je to prednost od Traviana.

Ce tak gledas, si predstavljas kaksno prednost imajo Travian igralc ki placujejo? Ja, vem da si. :)

Tukaj na TribalWars pa imas drugacne prednosti. Ne tako ne ferne, ampak vseeeno prednosti.
  • Kot si omenil, gradis lahko nesteto zgradb
  • Potem imas veliko vecjo mapo in stem pregled nad vec vasmi!
  • Podrobnejsi pregled nad vasjo ti omogoca hitrejse odlocitve
  • Zelo koristen dodatek je obarvanje igralca, s katerim si oznacis svoje farme, ali pa vasi katere nesmes napadat, ker si jih skavtal in imajo dosti vojakov
  • Eden izmed najpomembnejsih pa je preglednost, torej da v OverView vidis kaksne vojake imas trenutno, kaj se ti trenutno nadgrajuje v kaksni vasi ipd.

itd.



Torej to so nekaj prednosti Premium racuna. Bos videl, ko bos prispel do 10+ vasi, da ti bo prav prisel. :)
Verjemi mi.
 

DeletedUser

Guest

MUNGO, ze res, da ti Premium ne omogoca nevem kakih odsotkov boljse izdelave ali kaj takega. Vendar po eni strani je to prednost od Traviana.

Ce tak gledas, si predstavljas kaksno prednost imajo Travian igralc ki placujejo? Ja, vem da si. :)

Tukaj na TribalWars pa imas drugacne prednosti. Ne tako ne ferne, ampak vseeeno prednosti.
  • Kot si omenil, gradis lahko nesteto zgradb
  • Potem imas veliko vecjo mapo in stem pregled nad vec vasmi!
  • Podrobnejsi pregled nad vasjo ti omogoca hitrejse odlocitve
  • Zelo koristen dodatek je obarvanje igralca, s katerim si oznacis svoje farme, ali pa vasi katere nesmes napadat, ker si jih skavtal in imajo dosti vojakov
  • Eden izmed najpomembnejsih pa je preglednost, torej da v OverView vidis kaksne vojake imas trenutno, kaj se ti trenutno nadgrajuje v kaksni vasi ipd.

itd.



Torej to so nekaj prednosti Premium racuna. Bos videl, ko bos prispel do 10+ vasi, da ti bo prav prisel. :)
Verjemi mi.

ja mogoče imaš prav...da kasneje ko je več vasi pride prav ..saj verjetno zaradi preglednosti..bom pa mal počakal pa ga bom kasneje rajši potem vklopil
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
OK, saj. To je tudi pametno.

Ker tako ali tako dobis zastonj nekaj dni Premiuma ko dosezes 500 tock :)
 

DeletedUser

Guest
edina ql stvar ki je pri premiumu zanimiva je, da na mapi vidiš katere vasi napadaš oz. kdaj si jih nazadnje napadel in lahko vidiš tudi trenutno moralo vasi. koristno pri noblanju. pač veliko koristnih informacij na enem mestu. prihrani čas.

plus na profilu triba in na lastnem lahko grbe nalagaš pa vidiš prisotnost ljudi ki jih imaš dodane med prijatelje...

vsake tolko časa pa se še spomnijo nekaj dodat k premiumu da je zanimivejši in bolj mamljiv. okrog novega leta pa praznikov ga pa tako zastonj dobiš za par dni. me pa veseli da je tukaj premium grajen tako da se da z malo weč dela priti v igri prav daleč tudi brez njega
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

Ja, res.
Tisto je zelo pomemben dodatek, da vidis na mapi kdaj si koga napadel in s katerim vojaki:) Se posebej pri farmanju :)

In ja, grbi so tudi kul. :)
 

DeletedUser

Guest
ja no kakor za koga ..jaz sem šele danes mal bolj pogledal kaj nudi ..pa mi je trenutno edino uporabno gradbena vrsta..pa zdej sem odkril glede farmanja da vasice lahko shraniš pod priljubljene..no pa če spodaj uklučim še popup nastavitve pa sem zmagal..kaže tud kolk časa od vojaku potuje do vasi..je tud v primeru napada takoj videt kaj ti nasprotnik pošilja
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
jst ga bom nabavu k bom mel dve vasi prek pay sayf za tam okol 10 eurov
 

DeletedUser

Guest
sasuke.. zdj sm si še enkrat prebrala mau tale topic skoz pa ti morm neki povedat... PACEK si. čas recesije ti pa ljudi k premiumu nagovarjaš :D:D

bogi visit0r bi si lahko za to že 100 kepic sladoleda nabavu!
 

DeletedUser

Guest
JA ČE BI JIH KUPU NA ČRNO KO TI PA DRŽAVA SE DDV ZARAČUNA SI PA V KURCU hehe :D jih dobi pa sam še 80 hehe
 
Top