Premium Racun

DeletedUser

Guest
trenutne še ga nimam, bom ga pa definitivno nabavo slej ko prej, če sem zmeto na .net serverju že 100€ bom še pa tukaj nekaj dal....hehee

Na .net še nisem dal niti centa za premium iz preprostega razloga, ker se ne da (se ni dalo) plačati v Sloveniji.
Sem pa preizkusil sedaj našo možnost plačila na .si, pa sem razočaran, saj so mi namesto 1,99 € odtrgali kar 3,36 € (plačilo prek telefona), tako da verjetno ne bo nič s tem, razen če najdem drugo opcijo plačila, ki bo bolj sprejemljiva ;)
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


@Zanina: haha. Ah kje je recesija v SLO ;) Trgovine vedno polne ;)

@Anubis: a nimas paypal? Baje je to najboljsi nacin in mislim, da je tudi na .si serverih mozen.

Glede skript - si mogoce sprobal .net skripte? Ker jaz se nisem, in nevem ce delujejo. Ampak nimam se Premiuma, tako da ne morem probat.
 

DeletedUser

Guest


@Zanina: haha. Ah kje je recesija v SLO ;) Trgovine vedno polne ;)

@Anubis: a nimas paypal? Baje je to najboljsi nacin in mislim, da je tudi na .si serverih mozen.

Glede skript - si mogoce sprobal .net skripte? Ker jaz se nisem, in nevem ce delujejo. Ampak nimam se Premiuma, tako da ne morem probat.

Kaj se tice kupovanja premiuma na .net serverju ni blo problema in je blo mogoce kupovat iz vseh drzav.Vse kaj je blo treba je kliknit na international countries al nekaj podobnega , najt slovenijo , poklicat z telefona telefonsko , ki je dana.

[spoil]
xtu-premiu.jpg
[/spoil]

Paypal pa je mozn v 10e + zneskih.. Torej 10 je najmanj..s tem da je 1e provizija =).

 

DeletedUser

Guest
Jst bi tud kupu premium račun sam je pa en problem .. ni dnara še zdej :D
sej ko dobim štipendijo si bom kupu tam za ene 10 točk :)
Pa glede script.. zelo bi jih rad meu sam mi je sošolc reku da so prepovedane :)

Mene pa zanima, ali je pri premium računi ko maš par dni da ga podalšah? meni se je to zgodilo, potem se mi je pa grafična kartica uničla.. pa sm novo kupu pa ko se upišem mi zmeraj piše

Zagotovi si svoj premium račun in takoj izkoristi številne prednosti v igri.
» Premium račun
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Problem3x, ti in tvoj prijatelj sta čudna.
Nekateri scripti so dovoljeni: klik

Glede grafične pa.. nemogoče, da se ti je uničla zaradi Vojne Plemen. Veš kaj je grafična kartica sploh?
 

DeletedUser

Guest
Neee... ni se mi zarad vojne plemen grafična kartica uničla,.. pač sem imel računalnik odprt tam ko ga odpreš, pa sm mal preveč cod4 mp igrau pa tak... skupi rečeno : preveč igranja :p:p
 

d00men

Member
Reaction score
0
za mene je premium le metanje denarja proč.Dobri igralci so brez premiuma,ker majo skos brezplačnega!XD
 

DeletedUser

Guest
za mene je premium le metanje denarja proč.Dobri igralci so brez premiuma,ker majo skos brezplačnega!XD

a res, mislim da se bo vsak dober igralec strinjal, da nimaš pojma o čem govoriš. Si že imel več kot 100vasi sploh?
 

d00men

Member
Reaction score
0
ne.No to je še en dokaz,da brez premuima ne gre.Če si zlom dobr takoj dobiš brezplačnega.
 

DeletedUser

Guest
ne.No to je še en dokaz,da brez premuima ne gre.Če si zlom dobr takoj dobiš brezplačnega.

Prosim pridi nazaj, ko boš mel kaj pojma o tem kaj govoriš. Tvoja trditev je popoln nesmisel, PA dobiš brezplačno samo 2X, 1X za en teden in 1X za 3dni. In z textom v krepkem tisku si nasprotuješ.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
S premium računom vi podpirate proizvajalce igre in njen nadaljnji razvoj.
 
Top