Prihodnost bo izbrisana! o.O

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Bilo je nekoč, ko je žvečilni gumi vodil pleme DFL skupaj z železo-možem. Prvi je grozil vsem z vsem možnim in ne-možnim, drugi je kršil pravila, kar seveda ni ostalo neopaženo in vodji sta zapustila svet sklonjenih glav, pleme se je preimenovalo v ART in nadaljuje svojo pot v pozabo.

Tisti, lojalni TMP-ju, so bili vabljeni naj zapustijo DFL in se pridružijo malemu kvazi-plemenu FU (Future) z namenom morebitnega kasnejšega prehoda v TMP. V nekaj tednih je postalo jasno, da ti igralci niso sposobni igrati na najvišjem nivoju kljub številnim nasvetom in napotkom, po drugi strani so pa vodje FU dobili krila (postali so kralji na vasi), se začeli razglašati za prihodnost TMP-ja (do danes so nosili ime Future TMP), vabili v pleme vse kar leze in gre, povrh vsega pa so ustanovili še svojo akademijo. Akademija akademije torej? o_O

Z dejstvom, da JB nima in tudi nikoli ni imel genitalij se postaviti po robu TMP-ju, nas pa niti ne zanima tista stran sveta (še), nam, da igralci ne padejo v zimsko spanje pred zimo, ni preostalo drugega kot se malo poigrati z edinim malo večjim plemenom na jugovhodu sveta 1.

Zato nobenih butastih z-guglom-najdenih-kvazi-primernih-slik:
TMP razglaša vojno plemenu FU in njegovi akademiji FU II.
 

DeletedUser

Guest
Končno malo akcije, spet. So bili dopusti, ampak zdaj se je za nekatere šola začela. :D :D :D

smrk obnasaj se spostljivo ok lp
Nekako bi bil ta komentar na mestu, samo če ne bi ti tega napisal.

Si pozabil svoje s starostjo-obratno-sorazmerne izbire besed na ZSjih naših igralcev?


ni bila ta vojna že dolgo v zraku?

ste pa hitri;)
:eek: :eek: :eek:, jasnovidec!? :eek:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Z dejstvom, da JB nima in tudi nikoli ni imel genitalij se postaviti po robu TMP-ju

Sem sicer rekel da se ne bom več oglašal na forumu pa bom to le toliko prekršil da morda pojasnim pojme:
- vsak lahko napade vsakega. Kot JB so (smo) se držali tega in ne napadamo NNP ali zaveznikov in jim tudi nismo jemali članov

Kljub temu da ste vedno zanikali da izzivate vojno pri "zaveznikih" si zdaj s zgoraj napisanim to priznal.

Mislim Smrk (ime je primerno) da se začni malo bolj spoštljivo obnašati do drugih igralcev. Zdaleč nisi eden najboljših igralcev tega sveta, ampak obnašaš se pa na trenutke kot bi bil.

V debato se naprej ne bom spuščal . Žal je moja slabost ta da ne prenesem nekega vzvišenega obnašanja kogarkoli.

Pa lep dan vsem

P.S. smŕk -a m (ȓ) star. vrtinec: morski, vetrni, vodni smrk ◊ geogr. z vodo do stropa zalit del rova, kraške jame; sifon ♪

Drugače pa z veliko začetnico pomeni naziv torej smrk ni enako kot Smrk. Torej nič slabšalnega

Spet napačno :)
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
saj sem prav napisal a ne makkam,jaz sem svoj poraz priznal nisem kam prestopil ali bezal,pred mesecem dni si mi ob mojem slovesu drugac pisal verjetno si pozabil,sola moja se je končala in se tmp javno čestital zato me naj ne žali ata smrk ker me nima zakaj jaz sem imel barem jajce in sem se boril proti njim, drugi danes jočejo in prosijo ninjo usmiljena da prestopijo v koh.Ubijalec nisem v tej temi nobenega užalil zato mi ne grozi na zs z banom,moje nik je bil gumica68 ne pa zvečilni gumi,kot me je imenoval Ata Smrk in me je s tem užalil.
 

DeletedUser

Guest
saj sem prav napisal a ne makkam,jaz sem svoj poraz priznal nisem kam prestopil ali bezal,pred mesecem dni si mi ob mojem slovesu drugac pisal verjetno si pozabil,sola moja se je končala in se tmp javno čestital zato me naj ne žali ata smrk ker me nima zakaj jaz sem imel barem jajce in sem se boril proti njim, drugi danes jočejo in prosijo ninjo usmiljena da prestopijo v koh.Ubijalec nisem v tej temi nobenega užalil zato mi ne grozi na zs z banom,moje nik je bil gumica68 ne pa zvečilni gumi,kot me je imenoval Ata Smrk in me je s tem užalil.

Gumica ti si verjetno najbolj dvoličen človek na vojni plemen, škoda ker za to ni odličja. Nekateri v zdaj bivšem KaraKu smo se borili in prosili pomoči, da nadaljujemo boj, ko si ti še sokec po slamici srkal in se tresel v upanju da vas bo TMP pustil pri miru, dobili pa smo samo plemiče s katerimi ste pobirali ostanke. Ko pa smo bili potolčeni in se pridružili smo dobivali samo žalitve iz vseh strani, pri katerih si ti daleč prednjačil, zato te lepo prosim da si tiho, ker si že večkrat dokazal da se še mlin na veter ne obrača toliko po vetru..
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Ne pametuj krump imel si možnost brisat račun kot jaz,ampak kljub vsem poniževanjem s strani TMP si sel k njim lepo si napisal glede vetra,ti se obračas kakor veter pihne zato mi ne govori,da sem jaz tak,pa se to pol K56 smo mi popucali vasi karak ker tam tmp ni bilo o tem ti lahk več pove paradox,ki je z mojga vidika poštenjak in zelo realen človek..
 

DeletedUser

Guest
A sem vas malo zbudil :D

zato me naj ne žali ata smrk ker me nima zakaj
Humorja ti pač ni preostalo veliko, kaj? Ime ti je bilo gumica, kar v pogovornem pomenu pomeni žvečilni gumi. A je to tako strašna žalitev? Po drugi strani AtaSmrk je risani junak, smrk je pa alegorija na besedo smrkavec, ki je po definiciji slabšalnica:

[SPOIL]smŕkavec -vca m (ŕ) slabš. razposajen, objesten nedorasel fant: kateri smrkavec je to naredil; jezil se je na smrkavce, ki so mu izpustili zračnico / kot psovka smrkavec nesramni // ekspr. nedorasel fant sploh: takrat sem bil še smrkavec; njegov sin je smrkavec petnajstih let[/SPOIL]

In kdo bi tu moral biti užaljen? Smehi :)

In xmigx: resnica boli :p
 

DeletedUser

Guest
Prosim da se držite teme, ki je vojna TMP proti FU. Vsak naslednji prispevek, ki se nebo navezoval na temo bo prijel ali warn ali pa infrakcijo.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Ata Smrk je pač duhovit človek ni kaj še mal pa tudi tebi ne bo do smeha na ta stavek, ki sem ti ga zdaj napisal te bom spomnil cez nekaj casa ok.
 

DeletedUser

Guest
Ne pametuj krump imel si možnost brisat račun kot jaz,ampak kljub vsem poniževanjem s strani TMP si sel k njim lepo si napisal glede vetra,ti se obračas kakor veter pihne zato mi ne govori,da sem jaz tak,pa se to pol K56 smo mi popucali vasi karak ker tam tmp ni bilo o tem ti lahk več pove paradox,ki je z mojga vidika poštenjak in zelo realen človek..

Ob takih komentarjih mi je hudo žal da nisem shranjeval ZS, naši pogovori z vami so šli nekako od popolnega poniževanja takrat ko ste imeli z TMP še NNP, do hvalisanja in prošenj tisto sekundo, ko vam je ratalo jasno da ste zgubili svojo zasčito pred njimi in na koncu spet žalitev in poniževanja, ko ste ugotovili da ne mislimo več branit horde hinavskih noobov, kdor verjame bo pač verjel, kdor ne pač ne, dokazov žal nimam več.

Za to, da sem pa v TMP ste pa v prvi vrsti odgovorni vi (kar vprašaj Paradoxa kaj sem postavil kot pogoj za prestop k njim), ker ste se izkazali še za mnogo hujše in nikoli ne boš doživel, da bi jaz stisnil rep med noge tako kot si ga ti in se predal brez borbe (to brisanje računa pomeni, ne si metat peska v oči, res ni zdravo), če imam opcijo prej omenjeno hordo našeškat kot se spodobi, zato sem tudi res srečen, da so vaše podgane pobegnile v FU in da se je Ata odločil za tole vojno v kateri bom lahko poravnal par starih zamer :)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
ko si imel imel ti kovačije in kmetije zrusene,sem jaz in moji najzvestejši dobili od tmp ponudbo za prestop ,ki smo jo odlonili,mi nismo imeli podrtij kot ti,ampak osvojeno K66 in velik del K56,k smo ga vzeli karakam,le vprašaj kako se je počutil v000018,ko sem,ga tolkel proso naj neham in potem prosil ninjo za prestop in naj ti ninja pove kako je jokal in sem se ga usmilil in dal zeleno luc,da moja tarca prestopi v koh ne kot heroj temveč kot ubeznik s podrtimi vasmi.

Ata Smrku pa dam en velik plus,da je napovedal vojno plemenu FU.To pleme je nastalo iz ubeznikov in izdajalcov,ki so mene izdali in zdaj jih bo tepla božja šiba kot mi je nekoč napisal moj prijatelj paradox.Vsem članom plemena FU lahk sam napišem,kar so iskali bodo sedaj dobili in naj isto čutijo kot sem jaz,ko sem bil izdan in prevaran od njih in zaveznikov,še enkrat hvala Ata Smrk na koncu lahk le napišem izdajalec ostaja izdajalec kakor ubežnik ostane ubežnik.
 

DeletedUser

Guest
Ne vem kaj se bunite vsi po vrsti, naj vam bo jasno, da boste na koncu vsi plen KOH in TMPja, pa če jim sedaj še tako v rit lezete, njihov način je da čistijo pleme po pleme, enim uspeva bolj kot drugim, pa če jim sedaj še toliko dajete pomoči in poslušate obljube, boste mogoče vi na vrsti ko opravijo z FU, rešitev za vas je samo ena, da se združite in se jim uprete, samo tega na tem svetu ni, ni borcev , ki bi imeli dovolj v hlačah in bi rekli dost mam, res da sem ne štejem peščice borcev na tem svetu, pa še ti so večinoma pri meni, razen parih izdajalčkev, ampak pustmo to in sori ker sem šel iz teme ubijalec, lahko me banaš ali pa zakleneš temo, da boš imel manj dela, vem da ti ni všeč ker se po dolgem času spet nekaj piše na tem forumu.

Zatorej vsi ki imate še kaj v hlačah združite se in uprite, temu kar se dogaja, mogoče pa boste spremenili ta svet, probajte
 

DeletedUser

Guest
mungo nismo vam mi krivi če se nekdo, ki je prebežal v vaše pleme po našem teritoriju napenja. A si mislil da ga bomo gledali samo, kako bo na sredini našega ozemlja zavzemal vasi?
 

DeletedUser

Guest
Držite se teme. A ni to napoved vojne FU?

P.S. kako je vse enostransko...vseeno umirte strasti in se držite teme
 

DeletedUser

Guest
ČE bi bili tako elitno pleme in ČE bi imeli jajca bi napovedali vojno celemu plemenu ne pa samo enega igralca napadali saj se imate že dlje časa za ELITO. Ampak ruda ostaja brez plemičev,... Pa plemiči so v 1,5s razmaku. Kaka elita pa je tole? Ne rečem, če si jb in če pošlješ plemiča v toliko časa ampak v morda pol sekunde, če ne še hitreje...

Samo toliko o eliti brez j...

Prebežnik, ki 5 dni nima enega napada nase ni prebežnik. Isto bi lahko govorili za ben1 in solim...
 

bumble-bee

New Member
Reaction score
0
MUNGO ti si pa taka faca, da ga pa nam nenapoves. Pol se pa tu neki sopiris. Kao "big frajer" pa verjemi, da bos nakuncu tudi sam prosil, da te bomo sprejeli medse. Do sedaj je padel vsak, ne misli da si ti kaj posebnega. Pač imamo super vodstvo. Nevem zakaj obiraš ataSmrka ce si sam se slabsi. Pac TMP je ELITA ker si pleme pomaga in skupno unicuje sovraga. Zato ne glej in ne smeti forumov ce nimas kaj pametnega za pripomnit!
 

DeletedUser

Guest
TMP...
Tudi jaz se javljam, čeprav ne mislim več pisat, ker mi je že žal pisat oz. dajat besed zarad vas...
Ste pa res noobi, da greste napovedat vojno enim za drugim, ki so bili vaši zavezniki, potem pa rečete, da ste ELITA?
Mislim, kako lahko napoveste vojno, nekomu, ki vam je stal ob strani, pač so povabljal kogar koli in to zarad vas, če ste hoteli nekoga imeti, bi jih lahko brzdali, pa jih niste...
Če ste res ELITA potem napovejte vojno še kakemu plemenu, ki se lahko pomerja z vami?
Če še ne veste to ne govorimo prazno pa še lepo mi je, da se boste malo pi*****! :D
No, da vas vidmo elite male...
Aja sej res, vi to niste... :)
Can i get ban now? :D

O kakšnem zavezništvu ti govoriš :)?Smehi..Stali ob strani pri čem :D? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahah ne morem vrjet da pišeš o čemer nimaš pojma, enako kot bi sam šel komentirat forum si4 :eek:

Mi smo noobi, tako da se vsako pleme lahko primerja z nami.. mislim da si tudi ti imel šanso.. ali pa še boš;)
 
Status
Not open for further replies.
Top