Prihodnost bo izbrisana! o.O

Status
Not open for further replies.

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Haha! :D
No vidite, da sem vas *****... :D
Jaz ne igram VP-ja že kar nekaj časa, samo tukaj spremljam dogajanje in vas živciram...
Da, da res so bile prazne besede, kar se tiče in-game...
So bile prazne besede samo ne za vas, kot osebno...
Sej, vem, da še vedno ne razumete in to mi je prav da ne...
Če pa boste in vem kaj boste rekli in me ne zanima... :D
Tisti, ko sem rekel, da ste noobi ni bilo mišljeno na vaše igranje ampak, vašo osebnost in kasneje način igranja ipd.
Hvala... :)
Kako sem vas vesel...
Dejte, no kje je ban!? :D:D:D
Tvojega grdega in nespoštljivega jezika na bom trpel na forumu. Sedaj bo čas za resnejše ukrepanje. Prav tako to jaz razumem kot žalitev celotne forum ekipe.

lej ne morem pomagat če ne bereš mojih sporočil koncentrirano..drugač bi vedu da sem napisal da nisem nič posebnega kot mi ti nekaj očitaš..če ste pač taka elita napovejte vojno JB..al pa meni ..pač bom padu v enem dnevu..pa kaj..me zaboli..pač igra..
mi je pa zanimiv kar jaz napišem in moji soborci je smetenje foruma ..najbolj da lahko pišete samo vi..ker itak pišete samo pametne stvari..ostali pa nimamo pravice "smetit"
dej pošteno poglej kaj si napisal ..pa povej kaj je tu kej več pametnega od mojga smetenja..
pač ste **** in hinavci
jaz pač nisem ..povem kar mislim ..in se ne skrivam za drugimi
lej imaš prosto pot pa pridi na obisk..
pa še enkrat kdor ni razumel..se nimam za nič posebnega in za nič več kot ostali igralci..pač igram kakor zmorem in znam..ne mutim kot večina pri vas ..in to je vse
dejmo pičkice
Seveda se ekipa spravlja samo na določene uporabnike drugi imajo imuniteto. Ti pa nebom pisal kdo vse in kdaj je kaznovan, ker se to tiče samo moderatorja in kršitelja. Tudi tukaj ne bom trpel za žaljivim jezikom.

Can i get ban now? :D
Ja vendar bo ta tokrat za vselej.

no hvala matjaž..za opzorilo al je že ban ..sej ne vem ..kaj mi daješ....me pa zanima zakaj sem dobil to..zaradi žaljenja igralca..koga pa ..dej mi ban ..****..če pa cel TMP nima jajc..sem jaz zdej kriv..nikol nisem igral podmuklo pa tud zdej ne mislim..očitno se tud teme ne držim..******* ..ubijalc samo tako naprej ..cenzura..pol pa itak ne bo mogu noben pisat več ..no razen tebe
pač ste *** veter..če že imate temo napad na drugo pleme ne vem zakaj napadate nas ko nimamo jac..pač ste mutibariči ..lep dokaz govorite eno ..delate zdej drugo,,ni panike..samo ne bit **** ..še večje kot ste..dajmo pol odkrito se jit vojno...napovejte vojno JB..al pa meni..pa se nimam za kej posbnega..sam takih hinavcev pa res ne trpim..*******..čakam...ELITA

MUNGO sedaj pa se boš umiril in ko se boš umiril boš se vsem prizadetim igralcem opravičil. Ker česa takega nisem pričakoval od tebe. Takšne izjave so zelo zelo resne in so po zakonu lahko preganjane (beri sovražni govor). Užalil si vse rome, ki igrajo to igro in tega res ne bom dopuščal, saj so tudi oni iz mesa in krvi, kakor vsi mi. Verjemi, da tokrat kazen ne bo ostala samo na forumu. Prav tako te na forumu ne mislim gledati kako boš pisal v žaljivem jeziku in uporabljal vulgarne besede.
Ko se boš umiril lahko pišeš na grobi@vojnaplemen.si in jaz ter CM se bova odločila kako naprej.


In nimate pravice žaliti druge uporabnike foruma, igre in ekipe vojne plemen zaradi vaših prepričanj.

TMP očitno zmaguje in ne vem kaj vas tukaj tako zelo moti. Imajo svojo taktiko in vi vedno znova nasedete. Zavedajte se, da v vojni ni pravil, so samo pravila igre.

Prav tako bom zaradi preteklih incidentov bil prisiljen sprejeti nekatere zelo stroge ukrepe na forumu. V najhujšem primeru bom prav tako zaprl forume za svetove. Sedaj pa bomo imeli krizni sestanek, kjer se bomo vse dogovorili.

Lep pozdrav,
Grobi
 
Status
Not open for further replies.
Top