Prvo napadanje

DeletedUser

Guest
Ojla!

Mene zanima, s koliko sulicami se splača začeti napadati. Oziroma koliko je minimum število enot, ki jih bi bilo priporočljivo poslati ( s tem, da ne bi bilo žrtev v primeru da je zid: 0 in obrambne enote: 0 - pri branilcu seveda)

Koga predlagate da se napada, so to zapuščene vasi ali pač nasprotniki, za katere smatram, da nimajo obrambe?
 

DeletedUser

Guest
Ojla!

Mene zanima, s koliko sulicami se splača začeti napadati. Oziroma koliko je minimum število enot, ki jih bi bilo priporočljivo poslati ( s tem, da ne bi bilo žrtev v primeru da je zid: 0 in obrambne enote: 0 - pri branilcu seveda)

Koga predlagate da se napada, so to zapuščene vasi ali pač nasprotniki, za katere smatram, da nimajo obrambe?

če misliš igrati na df(obrambo) ti priporočam da se ne spuščaš v nasprotnike in farmaš samo barbarske/bonus vasi. Če je zid 0 in ni obrambe je 5enot zadost. (To je tako ali tako najmanjše število enot, ki jih lako pošlješ.) Potem pa samo uriš dalje vojsko in nadgrajuješ stavbe. Priporačam pa ti da se orientiraš na of(napad, ax,LC).
 

DeletedUser

Guest
Hvala za odgovor ubijalec124!

Ja, nameravam se orientirati napadalno. Gledal sem malo tudi po simulatorju, kjer mi pokaže, da če pošljem 5 enot na 0 obrambe, mi bo ena sulca šla po gobe. Tudi z 10 enotami sem dobil enak rezultat. Zid je bil označen kot 0.
 

DeletedUser

Guest
odvisno od sreče, v največ primerih bo šlo brez žrtev.
 

DeletedUser

Guest
nič obrambe, fantje....samo napad in napadat treba začet čim hitreje
 

DeletedUser

Guest
ubijalec, 5 enot ni najmanjše možno število, poglej: klik

Drugače pa je res največkrat odvisno od sreče (ponoči na to vpliva tudi nočni način). Ko si večji, pa postane pomemben dejavnik tudi morala.
 

DeletedUser

Guest
Ojla!

Ja zdej izpeljal sem 2 napada, eden je bil z 6timi sulicami na barbarsko vas ki je imela cca 30-40 točk, drugi napad je bila pa s 5timi sulicami na barbarsko vas ki je imela cca 100 točk in pri obeh napadih sem imel eno žrtev... v tem primeru se mi res ne splača farmat saj so izgube večje kot pa tisti plen ki ga dobim. Kaj storiti? Naj začnem razvijat sekirce? Naj pošljem več sulic?

PS: v prvem napadu sem imel -13% sreče v drugem sem imel +21% sreče.
 

DeletedUser

Guest
Ojla!

Ja zdej izpeljal sem 2 napada, eden je bil z 6timi sulicami na barbarsko vas ki je imela cca 30-40 točk, drugi napad je bila pa s 5timi sulicami na barbarsko vas ki je imela cca 100 točk in pri obeh napadih sem imel eno žrtev... v tem primeru se mi res ne splača farmat saj so izgube večje kot pa tisti plen ki ga dobim. Kaj storiti? Naj začnem razvijat sekirce? Naj pošljem več sulic?

PS: v prvem napadu sem imel -13% sreče v drugem sem imel +21% sreče.

paladina pošlji zraven.
 

DeletedUser

Guest
ja mas prav z 10 enotami pa se res ne splaca farmat :D
ce ze farmas poslji čim več enot najbolje kar vse ki jih premores saj so bomus vasi skoraj vedno polne surovin in jim brezproblema odneses skupno 1000 surovin

glede obrambe je pa tako najbolsa obramba je napad
 

DeletedUser

Guest
Ojla!

Ja zdej izpeljal sem 2 napada, eden je bil z 6timi sulicami na barbarsko vas ki je imela cca 30-40 točk, drugi napad je bila pa s 5timi sulicami na barbarsko vas ki je imela cca 100 točk in pri obeh napadih sem imel eno žrtev... v tem primeru se mi res ne splača farmat saj so izgube večje kot pa tisti plen ki ga dobim. Kaj storiti? Naj začnem razvijat sekirce? Naj pošljem več sulic?
Farmanje s samimi sulicami bo skoraj vedno rezultiralo v izgubi vsaj ene enote, tudi če ni zidu in tudi če pošlješ 200 sulic. pač hitro crknejo - imej jih za obrambo.

Torej - delaj sekirce.

ubijalec, 5 enot ni najmanjše možno število
To je odvisno od velikosti tvoje vasice, ker na tem svetu je vklopljen t.i. "fake limit", ki pravi nekako takole:

Minimalno število enot, ki jih lahko pošlješ v napad, je 1% točk tvoje vasi.

Razlaga: če ima tvoja vasica 1000 točk, lahko pošlješ v napad 10 enot populacije, kar pomeni 10 sulica ali 5 skavtov ali 2 LC in 1 skavt itd.
 

DeletedUser

Guest
Hvala Lenin in AtaSmrk!

Vem, da ni najbolje pošiljati malo sulic v napade, vendar imam malce v krvi taktiko, da je bolje čimpreje začeti farmati bavarske vasice in slabše nasprotnike. Začel sem komaj včeraj. Kasneje se bom pa zagotovo orientiral na napadalne enote =)

PS: z Paladinom dejansko nimam nič več izgub. Sedaj prihajajo enote (sulice) nazaj brez žrtev.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Čaki sam kako se bo pa pol pošiljalo fake če bomo meli vasi z 9 jurji in bo en procent 90 ljudi?
 

DeletedUser

Guest
Čaki sam kako se bo pa pol pošiljalo fake če bomo meli vasi z 9 jurji in bo en procent 90 ljudi?

cja očitno jih neboš če nočeš velikih izgub imet, razen če bodo izklopi al pa priredili fake limit.
 

DeletedUser

Guest
wtf krneki, to je pa res najbolj bedna stvar, ki so si jo zmislili pr innogames al kjerkoli že
 

DeletedUser

Guest
wtf krneki, to je pa res najbolj bedna stvar, ki so si jo zmislili pr innogames al kjerkoli že

To je na kar nekaj svetovih tako da ni novost. Izklopili seveda ne bojo.

Da, smrdi do nebes sam kaj čmo. Sej kakšno taktiko več bi ti povedal, pa nisi v mojmu plemenu :p
 

DeletedUser

Guest
AtaSmrk pa si ti zo tiher da drži va fajke, da more bit 1% od pik vasi? mislim pol mam 9k vas in momer v vsakem primeru poslast 90 enot za en fejk pa če tudi je vas na novo noblan in hočem samo nasportnika zmest.
če pa kdo mene vpraša je pa ta fejk limit totalno mimo, nasplošno so mi nastavitve tega sveta mimo, upam da izklopijo nočni bonus in fejk limit za w2
 

DeletedUser

Guest
AtaSmrk pa si ti zo tiher da drži va fajke, da more bit 1% od pik vasi? mislim pol mam 9k vas in momer v vsakem primeru poslast 90 enot za en fejk pa če tudi je vas na novo noblan in hočem samo nasportnika zmest.
če pa kdo mene vpraša je pa ta fejk limit totalno mimo, nasplošno so mi nastavitve tega sveta mimo, upam da izklopijo nočni bonus in fejk limit za w2

ja prav ima, idi pod pomoč pa ostale informacije pa boš mel tam napisano.
 

DeletedUser

Guest
AtaSmrk pa si ti zo tiher da drži va fajke, da more bit 1% od pik vasi? mislim pol mam 9k vas in momer v vsakem primeru poslast 90 enot za en fejk pa če tudi je vas na novo noblan in hočem samo nasportnika zmest.

Sej lahko sam probaš. Sicer imaš 787p pa vseeno probaj poslat 3 sulice na rdečo piko pa ti bo reklo "Napadalna vojska mora šteti vsaj 7 prebivalcev."

Pri meni je ta cifra že 25 :(
 
Top