Prvo napadanje

DeletedUser

Guest
ah ko boš mel vas tako daleč da bo na 9k ti bo pač vseeno ali boš poslal malo več vojačkov ane :D
 

DeletedUser

Guest
ah ko boš mel vas tako daleč da bo na 9k ti bo pač vseeno ali boš poslal malo več vojačkov ane :D
To ni res. Ker če si navajen pošiljati na stotine fejkov in še moraš le v enem napadu poslat sto oz. 90 enot, je to malo hebeno, se ti ne zdi?
 

DeletedUser

Guest
ja fajn ravno ni ne. samo maš tut hujše primere kot je bil recimo w30 na .net.. newem kolk je bil tam limit sam je bil fixni pa malo višji
 

DeletedUser

Guest
Zanima me če so boljše enote za začetno farmanje sulice ali mečevalci. Če gledamo da mečevalci nosijo manj surovin ampak stanejo manj lesa ki mi ga kot sulice. Pa še napad in obrambo pred pehot imajo boljšo.
 

DeletedUser

Guest
sulice so bolše če pa imaš nekaj mečevalcev napadaj vasi okoli tebe
 

DeletedUser

Guest
sulice so bolše če pa imaš nekaj mečevalcev napadaj vasi okoli tebe

Imam kar lepo število sulic z katerimi farmam. Če jih pošljem okoli 30 mi ne umre nobena. Zdaj bom naredil nekaj mečevalcev da počistim nekaj igralcav okoli sebe.
 

DeletedUser

Guest
Zaenkrat najbolje da uporabljaš suličarje vendar pa ti priporočam, da čimprej razviješ lahko konjenico, ki je najboljša za farmanje.
 

DeletedUser

Guest
osebno ne vidim nobene logike, da bi farmal z meči... tisti ki pa jo, naj si dajo pregledat možgane
kot je bilo že večkrat rečeno; meči so dosti počasnejši od ostale pehote, poleg tega pa nesejo zelo malo surovin
poleg tega jih je pa tudi škoda reskirat v napadu, ker zelo prav pridejo, če te kdo v začetku igre začne napadati s sekirami ali sulicami, tako da jih je najbolje obdržati v vasi in jih delati samo da se porabi tisto odvečno železo v začetku igre
 
Top