Predlog Reševanje plemstva

Vulpes

Member
Reaction score
0
glede na te posodobitve me zanima, če je administrator iz Žalca :rolleyes:


zakaj

zato ker so je mestna občina Žalec zadela 4 milijone ;)
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni
To pravzaprav ni posodobitev ampak dogodek (tako kot vikingi, Božiček in podobno), ki bo za kakšen mesec prinesel nekaj novega v VP. Popestril bo rutino na starih svetovih, na novejših pa ugodnosti, ki jih lahko dobite, niso ravno za zanemarljive. Sploh pa je bilo v srednjem veku pobijanje zmajev in reševanje princes glavni šport :D , zato je danes tako težko najti ene ali druge.
Veliko zabave in uspeha vsem!

Če pa komu to ni všeč, jih lahko mirno odmisli in igra dalje, tako kot pred in po dogodku.
 

žiga192837

Member
Reaction score
0
Zdi se mi zanimivo da vsake toliko časa pride kakšen dogodek ki popestri igro

Ali se da dobiti kaj več informacij o tem dogodku
 

DeletedUser

Guest
Ali se da dobiti kaj več informacij o tem dogodku

Pozdravljeni

Vse kar vemo o tem, smo vam napisali... pošasti so skrivnostne, princese še bolj... bo treba počakat še par dni, potem pa poskušat dokler vam ne uspe... pa saj ne bi bilo zanimivo, če bi vse vedeli že vnaprej.. :)

Lep dan
 

kustos

Member
Reaction score
0
mah, igra bo počasi zgubila svoj pomen s temi zmaji ki jih dodajate v igro. Vsaka taka igrica samo spremeni ritem sveta, zato da se svet podaljša za kakšen mesec, ker vsi mislijo waaaw to je nekaj novega, treba pobit par zmajčkov in uničit par nukov, pa bom dobiu 100k surovin, šeen nateg, tako kot so bili vikingi.
 
Last edited by a moderator:

masterx.

Member
Reaction score
0
Meni osebno pase ce je kdaj kaka novost,ce vam pa pase cisto osnovna vp(brez zastav tak kot je bila ob odprtju) imate posebne serverje na .net
Ne vem zakaj tocno bi se podaljsal svet? Ker kot se mi zdi se tale vsaj 150 dni ne bo zakljucen (se lahko preveri na oni lestvici)
Glede tega ti pa tilen priporocam da si se enkrat preberes ker si pomoje nisi dovolj natancno ;)
 

kustos

Member
Reaction score
0
Sploh prebral nism, ker se mi že to da je spet neki podobnga kot vikingi zdi bedarija, naj bo VOJNA plemen, ne pa neka disney risanka, z nekimi magičnimi vilami in zmajčki.
Zakaj se bo svet podaljaš? Ker se bo 1 mesec prej manj noblalo, kot bi se, ker se bo napadalo tele zmajčke.
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Poglej ne mores govorir v prazno,prvo si preberi pa bos videl ce se bo kaj podaljsalo,al pa nuke ubijalo
LP
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Haha še en nateg, samo da bi se zapravljalo PP:D

100 PP, da prepozna ker plemič je v vas? 200 PP da podalšamo njegov obstoj za 8h? Hehe niste resni. Nateg nategov. Bravo motorka. Dokazuješ svoje kvalitete:D
 

tobika

New Member
Reaction score
0
Princ Joffrey
Lahek konjenik obrambna moč
Težek konjenik obrambna moč
Osnovna bojna moč: 5%-20%

prosim za razlago.....ali to pomeni povečanje bojne moči nad 100%, ali ti procenti pomenijo, da ima ta vojska le toliko bojne moči od 100%

hvala za odgovor
 

žiga192837

Member
Reaction score
0
bi lahko kdo tukaj napisal katera enota premaga koga?

Glede tega s PP je pa res ena bedarija ker noben ne bo kupu.Lahko bi bilo npr 1PP da prepozna plemiča in 5PP da podaljša. Al pa 5PP in 20PP
če ste že taki kapitalisti
 

DeletedUser

Guest
Še malo pa bomo tako daleč, da mi bo vsaka odjava odnesla 10PP za kazen, za vsako poslano sporočilo 5PP, vstop v pleme bomo lahko zaračunal po svoji želji od tega bo šlo 50% k inno, za dodajanje fotke v profil 30PP...skratka ni da ni....dejte mi povedat kje še ne bo kej za plačat...že tak glih komej krampamo z duali in triali, da skupej naberemo za vse te mesečne funkcije brez katerih se itak ne da več igrat....in pol se najde seveda ena brihta iz foruma, ki reče: "Sej lahko igrate brez PP" - pa čeprav globoko v sebi ve, da to ni mogoče.

Nimam več komentarja...žalostno.
 

DeletedUser

Guest
100 PP, da prepozna ker plemič je v vas? 200 PP da podalšamo njegov obstoj za 8h? Hehe niste resni. Nateg nategov. Bravo motorka. Dokazuješ svoje kvalitete:D

Pozdravljeni

Pri tej ceni nima Motorka, pa tudi ostali člani ekipe nič zraven. To je odločitev Innogames. Tudi meni se zdi to nenormalno veliko (osebno si tega ne bi privoščil), vendar na to ne moremo vplivati.

Princ Joffrey
Lahek konjenik obrambna moč
Težek konjenik obrambna moč
Osnovna bojna moč: 5%-20%

prosim za razlago.....

To pomeni odstotek povečanja bojne moči.
Tega, katera enota premaga katero pošast žal ne vem. Lahko pa si z izkušnjami pomagate igralci med seboj.
 
Last edited by a moderator:

mojzes

Member
Reaction score
0
Nadgradi plemstvo
Princesa Guinevere
Stopnja 1 + 1
Znižan čas urjenja
17% + 5%
+8:00:00
Strošek: 80.000
Nadgradi
Podaljšaj plemstvo
Princesa Guinevere
Stopnja 1
Znižan čas urjenja
17%
+8:00:00
Strošek: 200

Čestitke ,urejevalcem.A mislite,da bom trošil PREMIUM TOČKE!!!!!!!!
 
Top