S-V Slovenska Elita Napove Vojno SPQR

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Hja stvar je taka. Imamo veliko aktivnost članov, imamo veliko vojske celo plemiče, pa vendarle nekaj manjka.

LE KAJ BI BILO TO ? AJA SAJ RES !!! Potrebujemo svojo prvo tarčo:D:D:D
Po tehnem premisleku smo se odločili da se spravimo na SPQR ter vse akademije. Žal mi je folk.. sam preprosto PREVEČ vas je. Čas je da naše sanje preklopimo na dejanje.

SLOVENSKA ELITA URADNO NAPOVE VOJNO : SPQR ter vsem njihovim družinskim plemenom SPQR 1 SPQR 2 SPQR-M SPQR-S

PS:pOJDITE NAZAJ NA SVET 1 TA PRIPADA NAM

Še zasebno sporočilo z strani našega plemena predvsem pa od aljaz9999 ZA HEROkillerja: Na forumih te "kumaj" gledam a brez skrbi na svetu 2 te ne bom :D
 

kurjistrup

Member
Reaction score
0
In že so se začeli kriki obupa. :)


KurjiStrup 05.01. ob 20:41
Žal prošnja zavrnjena.
ROK V 05.01. ob 13:57
nehi me napadat
 

DeletedUser

Guest
to je edini komentar na to temo ...z moje strani ... elita ?....

pes ki velik laja mal grize ....
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
haha spika ... bomo vidli hmalu ne se bat ;) ali lahko okoli 300 igralcev uniči 23 igralcev.... mislm da to ni mogoče :)
 

DeletedUser

Guest
ej, najbol da nehamo tale SPQR napadat. ker če nam bojo takole izvidnike pobijal, potem res nimamo šans...
 

kurjistrup

Member
Reaction score
0
"hero" odlična obramba. Bolje, da mi ne začnemo lepit naših reportov, ker potem smo lahko do jutri tukaj. Me zanima kaj imate vi za pokazat?
Edino kar bi prosil, dej te povabit, še več članov, ki se nahajajo okoli mene, da jih bom še z večjim veseljem noblali. :)
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
OMG killer je pobil 15 skavtov :) ...Lahko ti kopiram sedaj gor 20 reportov od SE ki smo napadli SPQR in njihove akademije, in jim pobil celo vojsko uničili obzidja ipd :)
Edino kar ste pa vi sedaj naredili je da ste pobili 15 skavtov gg :)
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Aja čudno da memeberji vaši reporte ne dajejo na plemenski forum, drugače bi že vedli kdo je bil uničen ipd... Vojna se je komaj začela ;) bomo videli kaj se lahko zgodi tekom dni :)
 

HEROkiller

Member
Reaction score
0
saj dajejo samo take ko so vam kaj vojske ubili takih ko ste jo vi nam še ni bilo

no 2 sta res bila
 

DeletedUser

Guest
Pa da vidmo kdo je boljši. Končno mal zanimiv postal na svetu 2

SPQR upam da boste dali vse od sebe, kajti mi se ne bomo ustavili dokler bo še kaka rdeča pika okoli nas
 
Status
Not open for further replies.
Top