Salah in na obisku

gx15

Member
Reaction score
1
ahhh, ti nadloga :p

sedaj me že žali, pa saj to je neverjetno, pa kaj smo mi barbari ali kaj da bomo kar takole govorili, če imaš kaj za povedati naredi takole
primer: ti si tak kura*, da ti jeb** mamic*.. samo za primer sme pokazal
ne pa tako barbarsko, saj nismo v srednjem veku, pa to ne morem verjeti s kakšnimi neizobraženci igram :D
 

gx15

Member
Reaction score
1
mamice ti nebi... jo baje ti redno, tako da nebom še jaz...

To je pa res bolano, ko te vidim te bom tak nabunkal da bodo o tem govorili še čez 50 let, da mi takole govoriš o moji mamici, ki jo imam zelo rad, da te ni sram prokleti neizobraženec :D
 

na obisku

Member
Reaction score
0
bolano, bolano. to pa zato, ker si ti začel z tem...
--->ko me boš videl(če nebom jaz prej tebe)
ni me sram mene prekletega neizobraženca, saj imam vendar tebe za vzor in ti ne sežem niti do kolen :(
 

gx15

Member
Reaction score
1
:( sedaj pa se počutim slabo ker sem te užalil, mojega oboževalca... oprosti, vse besede ki so bile izrečene med nama vzamem nazaj :(
res oprosti mi in odpusti mi, nikoli nisem hotel tega, nikogar nočem prizadeti :D
 

na obisku

Member
Reaction score
0
gx, jaz težko komu zamerim. ti bi se moral res zelo potruditi, da se bi mi zameril.
tako da ti ne odpuščam, ker ti nimam kaj odpustiti :p
 

gx15

Member
Reaction score
1
eh... verjemi vse se da če se hoče jaz nočem... vendar sem se nekomu že zameril in ga pogrešam zeeeeloooooo....
Flako remember i will always love u just the way u are :D
ps. tebe tudi na obisku :D
 

Flako

Member
Reaction score
0
Flako ban him please!!!!

Hm, to bi se dalo razumeti kot nadomeščanje moderatorja? (Kar je kršitev)
Am, pa dobro,... Bomo šli preko tega.
Drugače pa gx, jaz nisem jezen na tebe. Kar si naredil, si pač naredil, samo pač menim, da so določene meje, katerih se neglede na vse moramo vsi držati(Tudi jaz. Če jaz naredim napako, me pač moj big boss "nahruli".)
Tako, da nič se ne boj, in pazi kake pišeš, ne vem ravno če so te stvari dovoljene.(četudi so cenzurirane...)

Lp
 

gx15

Member
Reaction score
1
Hm, to bi se dalo razumeti kot nadomeščanje moderatorja? (Kar je kršitev)


Lp


To je bila bolj želja oz. kto molitev ki veš da nebo uslišana :D

na obisku... boš že ugotovil, drugače ap ti lahko pomagam ;)
 
Top