[si2] Samoposodobitvene karte!

DeletedUser

Guest
negash! :)


Ti si naš! Chelsea! <3 Oprostite za off topic :)
 
Last edited by a moderator:

negash

New Member
Reaction score
0
jop, res da z igro proti barci niso pokazali dost razen kondicije, sam v zadnjem desetletju vem da chelsea je bil vsaj 3x v finalu pa so ga skoraj vedno ustavli angleži- tokrat po moje jih ne ustavi nič, niti bayern ki je letos odličn ne bo prebil obrambe chelsea...
res da Drogba si zasluži oskarja, tak ku se na tla meče:)
 

DeletedUser

Guest
Negash!


Drogba je takšen kot Barcelona, pa pokaže kaj si oni milijo o barceloni. :p Chelsea nikoli ni mel sreče...zato pa jo letos ima 2x več :)
 

negash

New Member
Reaction score
0
big hit
moje mnenje je , da so letos veterani nabil rookie...če pogledaš zadnjo ekipo chelsea v finalu nevem točno kolk let nazaj 4,5,6 let-to je ista ekipa danes-sami strički ki tečejo res ko konji:)
Drogba pa je podlasca od podlasce v tistih letih:)
 

DeletedUser

Guest
Bunker se igra z izkušnjami, zato smo zmagali. Seveda imajo nekaj novih mladcev, brez katereh ne bi bil chelsea, kjer je (Ramires,Mata,Ivanovič). Chelsea je imel 10x večjo motivacijo. Zakaj? Povem samo letnico. 2009 :)


KTBFFH! <3


LP.
 

DeletedUser

Guest
Pa vas je le nekaj igralcev si2. ;)

Kam pa sedaj, ko se je si2 končal. Ste vsi na svetu 9 al na kaki .net?
 

DeletedUser

Guest
Jaz nisem nikoli igral s2, samo preko enga acc-ja pokukal parkrat na začetku :p
 

DeletedUser

Guest
oo negash se me spovneš ko si nameni izgubil preko 40 nukov na isti vasi
by:kobarid
 

eezzy

New Member
Reaction score
0
jop, res da z igro proti barci niso pokazali dost razen kondicije, sam v zadnjem desetletju vem da chelsea je bil vsaj 3x v finalu pa so ga skoraj vedno ustavli angleži- tokrat po moje jih ne ustavi nič, niti bayern ki je letos odličn ne bo prebil obrambe chelsea...
res da Drogba si zasluži oskarja, tak ku se na tla meče:)

prijatu da pa ni res chelsea je bil samo enkrat v finalu v moskvi in zguvil proti unitedu mimgrede in to je zdej drugič da so...
 

DeletedUser

Guest
Dr.Unstoppable...tebe pa res morem pohvalit=)nevem zakaj govoriš kuj nekaj ko neveš o čem se gre..asus je samo 1 račun upravljal..ampak vi se nemorete sprijaznit z tem da je tak=)
 

eezzy

New Member
Reaction score
0
Dr.Unstoppable...tebe pa res morem pohvalit=)nevem zakaj govoriš kuj nekaj ko neveš o čem se gre..asus je samo 1 račun upravljal..ampak vi se nemorete sprijaznit z tem da je tak=)

se podpišem pod tole....
 

DeletedUser

Guest
Dr.Unstoppable...tebe pa res morem pohvalit=)nevem zakaj govoriš kuj nekaj ko neveš o čem se gre..asus je samo 1 račun upravljal..ampak vi se nemorete sprijaznit z tem da je tak=)

Imel sem več z asusom kot pa marsikdo v NR
 

DeletedUser

Guest
Dr:Unstoppable..nevem kaj si meu z asusom ti ampak ok=)namreč sem jaz igralec z imenom asus=)sao zaradi tega sem se na forum prijavo da ene par utišam ko mi blatijo ime da sem špilo nevem kolk računov..seveda nena drzi=)tak ste me tedensko prijavlali podpori in niste nix dosegli..zakaj?ker sem samo asusa spilo jaz=)tisto da sem čuvo med napadi in vam požiro plemiče skoz na isti vasi je druga..to sem čuvo samo račune pa se polovici nobom smejo polek;))vemo pa zakaj ste me skoz prijavlali podpori..ker polovicah..malo več kot polovica vasi niso me upali napadat=)so pa šli na taki način kao več računov špilam pa prijavlali=)da ne rečem glede kaje kak me je na zadnjem šla prijavit=)in nix ni dosego pol pa šou pleme mi prijavit ker mamo angleško ime in je slovenski server=)butasto=)
 

DeletedUser

Guest
seveda zato kot branilec sem tak slabi biu na svetu2=)malo kdaj meu kake napade hudo=)
 
Top