Napaka skupna internetna povezava..

DeletedUser

Guest
Naj mi eden od teh famoznih Moderatorjev (super ali manj super) razloži skupno internetno povezavo!!:confused:

Zdej lahko banirate igralce z skupno povezavo pod pretvezo uporaba več računov? Ali pa ste spremenili pravila in jih sproti prilagajate?

LP
 

DeletedUser

Guest
Piši na podporo preko listka, kjer ti bodo podali točen odgovor.

kolk listkov pa je potrebno napisat, da dobiš en jebeni odgovor? in kolk dni je potrebno čakat? toliko kot paše tistim zaradi katerih si baniran?
 

DeletedUser

Guest
...glede upravičenih in neupravičenih banov...
sem že "želel" komentirati in povprašati podporo ali je res:
da se najprej bana in šele potem preverja upravičenost bana (?),
ker je (predpisani) sistem takšen?

...če je res tako...
potem tudi ob neupravičenih banih,
neupravičeno pljuvamo po članih podpore,
ker oni potem res niso ničesar "krivi",
ampak je "kriv" (predpisani) sistem (dela)

PS
...seveda se mi zdi "samoumevno"...
da je moj predlog, da se spremeni sistem (dela) ~ če je res tako, kot sem napisal zgoraj
 

DeletedUser

Guest
Buco - sistem preprosto ne more biti tak - ker potem lahko moodi banirajo zmeraj, ko jim nekdo ni simpatičen - nekdo "iz njihovega tabora" preprosto napiše listek, ga pošlje podpori, in oni določenega igralca takoj banirajo, brez da karkoli preverijo. Halooo, če je tvoje razmišljanje pravilno, potem smo vsi skupaj v debelem dreku - potem ta igra nima nobenega smisla več.......
 

DeletedUser

Guest
...ni samo razmišljanje...
je "informacija" iz anonimnega zanesljivega vira (blizu "vlade")
(pa vseeno sprašujem)

...se pa strinjam s Tabo...
glede "globokega dreka"
...v katerem smo vsi enako skupaj s podporo...
oziroma oni celo nekoliko bolj, ker se jih še "po~pljuva"
(in še komentirati ne smejo nič ob tem, glede same zadeve)

...če je tako ~ potem je čimprej potrebno sistem (v tem načinu dela) spremeniti...
 

jonke

Member
Reaction score
0
delček komada od znane punk skupine ("reklamo" nevem če je dovoljeno delati tule) govori takole:

"
It doesn't really matter
What you've got to say
They never fucking listen
To you any way

.
.
.
.
.
.

Get up and stand up
And fight back now
They didn't want to listen
But they'll listen now

.
.
.
"

mogoče je samo treba poiskati to "borbo".. no ja.. sej če navedem link itak nebo neke reklame, ker so že tko prepoznavni.. :) ---> http://www.youtube.com/watch?v=NNAVD1MfAYo

za tistle "fuking" --> brez cenzure pa sm napisov zato, ker sm lyrics kopirov.. :) in da še dodam en link v zvezi s tem za ~sproščanje~ v zvezi s to necenzurirano besedo http://www.youtube.com/watch?v=yQN5-FtvjfA :D
 

mrshadow

Member
Reaction score
0
V kolikor ima kdo kakšno vprašanje, naj ustvari listek ali pa me zasebno vpraša. Odgovoril bom kar se da hitro. Upoštevajte še poslovne skrivnosti, katerih natančno ne bom izdajal... tega ne pričakujte :)
 

DeletedUser

Guest
...vsaj mene to ne zanima toliko...
da bi Te obremenjeval s tem

...osebno verjamem...
da ste v podpori dovolj sposobni zaznati tudi morebitne napake v sistemu dela
in predlagati "nadrejenim" izboljšave
PS
...le če bi kakšne zadeve iz Vašega dela bile nekoliko bolj javno znane...
bi najbrž bilo nekoliko manj pritoževanja, čeprav tudi to ni nobena garancija;
bi pa bilo tako nekoliko več glav, ki bi lahko "razmišljale" ~ v smislu več glav, več ve,
in morda bi se tako le prej našle kakšne boljše rešitve

...vsekakor pa naj bo VP takšen ali drugačen...
v vsakem trenutku za vse velja isto,
to je to (za zdaj) in vsak~a ima izbiro, da igra ali ne
(nenazadnje je vse v življenju na tej osnovi izbire :)
 

mrshadow

Member
Reaction score
0
Buco, predlogi že padajo, ampak nekateri nimajo ušes da bi jih uslišali in realizirali...
 

mihibo5

Member
Reaction score
0
Podpora bi morala biti nevtralna, kot je včasih bila. Spomnim se sveta 1. Takrat je bila podpora odlična in igra je imela smisel. Igralo je okrog 10 000 ljudi več kot danes. Sedaj pa lahko predvidevate, zakaj je danes toliko manj ljudi.
 

lazo1

New Member
Reaction score
0
pa saj ne morem verjet, a vi res hočete še tiste poštene igralce ki igramo zgubit, da blokirate kar za brezveze...z bratom imava naštimano vse kot je treba, internetna skupna povezava, in potem danes zjutraj sem čudežno blokiran..pa to je za popi.......drkam pol leta vojno plemen, in potem me en mali kur...prijavi da igram več računov!!! jaoooooo
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Brzdaj konje dečko.
Če si pri vsem tako agresiven in nadut potem se ne čudim situacijam ki se ti pripetijo.
Vse se da rešit z lepo in prijazno besedo. Napiši listek in dobil boš odgovor mod-a ki te je blokiral.


Če ne igraš več računov, potem se da vse rešit če je res, zato ne vidim potrebe da tukaj cel dan preklinjaš..
 
Last edited:

lazo1

New Member
Reaction score
0
se opravičujem, ampak malo mi gre pa res na živce, ker sta bila na začetku serverja bila blokirana tudi 2 moja kolega, in popolnoma za brezveze! ampak ok! se je rešilo eden se igra, eden je žal nehal! čakam že cel dan na odgovor kaj bomo sedaj naredili, in še zmeraj nič! T-rider midva se tako in tako poznava iz serverja 5, in upam da se spomnis mene in lazo2, še na skypu smo veliko se pogovarjali in dobro ves da oba z bratom igrava, in imava use naštimano kot je treba!
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Seveda se te spomnim lazo, toda tukaj ti nemorem pomagat. Stvar je v roki ingame modov, nekdo te je prijavil, in odgovor o tem boš dobil ko bo shadow aktiven. Če ne danes, potem pa jutri zagotovo.

Lp.
 
Top