Slo Speed

DeletedUser

Guest
Kaj menite, da bi glasovali, in če bi nas bilo dovolj za bi nemce prosili(menda naše svetove določajo nemci) da nam odprejo lasten speed server.Po možnosti za vse, in brez premiuma...

Kaj menite?
 

DeletedUser

Guest
...jaz ne znam nemško... :)
še slabše pa znam prositi nekaj nekoga
(sploh ko/če je v njeno/njegovo dobro)

...resneje...
najbrž je "ocena", da speed na sLOVEnskem serverju, ne bi bil donosen
(ali pa se "bojijo", da bi ga preobremenil~i :)

...sicer pa itak (tudi sam) ne razumem zakaj tega že ni...
 

DeletedUser

Guest
a teb se da na engleske pa česke itd. speed hodt pa se po njihovo pogovarjat???sorry sam jest bi se rajs po slovensko pogovarju pa ksne prjatle dubu pa mau spilu.
 

DeletedUser

Guest
...ker nekateri znamo/znajo "samo" sLOVEnsko...
in naslednje svetovne jezike: bosansko, črnogorsko, hrvaško, srbsko ter makedonsko (in kosovsko)
...znanje "imperialističnih" jezikov...
pa uporabljamo/uporabljajo samo zato, da vemo/vedo kaj "sovražnik~i" "govori~jo", itn.
:D

PS
...včeraj je bil dan OF...
in sem še malček pod vtisom :)
 

eevil king

Member
Reaction score
0
Razširjenost naše vojne plemen je po sloveniji majhna zato bi predlagal da prvih 75 igralcev ki se prijavijo imajo zastonj vstop.Vsi drugi pa potrebujejo premium pike da se prijavijo.
 

jonke

Member
Reaction score
0
drugač tole sploh ni bla.. glede na to da je že toliko govora o speedu ter nasvetih, in provokacij glede tega.. :D

tukej bi pa se res lahko pomeril mi, in nebi težili k drugim, zakaj bi se registrirali na ostale serverje, če se ostali lahko k nam? :D
 

DeletedUser

Guest
Najprej dejstva:
-imamo majhno število igralcev
-majhni svetovi nimajo svojih lastnih speedov
-speedi niso zastonj, da InnoGames ima večji dobiček

Kljub temu, da je to težak projekt, bom optimističen če rečem, zakaj pa ne? Jasno, vse je odvisno od InnoGamesa, lahko jim pokažemo, da imamo interes in da smo pripravljeni narediti korak naprej, k temu, da bi imeli lasten speed. To je skoraj misija nemogoče, vendar se lahko potrudimo.

Ampak! Interes mora biti obojestranski - se pravi, da tudi iz vaše strani. Anketo ne bomo sestavljali, ker je izguba časa. Vsi bodo glasovali za, nekaj proti, ne. Mi moramo dobiti čim bolj množično potrditev, da je ljudem v interes in se ga nameravajo udeležiti. Še enkrat ponavljam, da zna biti tole izguba časa, ampak, zakaj se ne bi enkrat potrudili in naredili korak v pozitivno smer.

Kakšni predlogi?
 

DeletedUser

Guest
Predlagam da se razpiše okrožnica na vse obstoječe svetove VP,kjer pozivamo igralce da si vzamejo 5 s časa in glasujejo za slovenski speed,napišemo zakaj bi speed bil dober in da minusov sploh ni.
Se pravi dobro je ker:
-Začetniki bi se lažje naučili bolše igre.
-Lahko se pomeriš z prijatelj.
-Tekmovanje v tem kdo je bolši igralec.
-Razvoj VP.
-Več igralcev(namreč marsikomu se neda igrati sveta z normalno hitrostjo (1,1.5),ker je enostavno predolgo, verjetno (tudi z moje strani) bi se zato rajši udeležil speeda, ki je krajši)
in še bi lahko našteval. :)
 

DeletedUser

Guest
Predlagam da se razpiše okrožnica na vse obstoječe svetove VP,kjer pozivamo igralce da si vzamejo 5 s časa in glasujejo za slovenski speed,napišemo zakaj bi speed bil dober in da minusov sploh ni.
Se pravi dobro je ker:
-Začetniki bi se lažje naučili bolše igre.
-Lahko se pomeriš z prijatelj.
-Tekmovanje v tem kdo je bolši igralec.
-Razvoj VP.
-Več igralcev(namreč marsikomu se neda igrati sveta z normalno hitrostjo (1,1.5),ker je enostavno predolgo, verjetno (tudi z moje strani) bi se zato rajši udeležil speeda, ki je krajši)
in še bi lahko našteval. :)

Pameten predlog. Treba je organizirati kako glasovati (ali bomo glasovali na forumu in bodo igralci dobili link do foruma in-game) ali kje drugje.

Najprej se moram zmenit z vodstvom ingame ekipe in CMjem, nič vam ne obljubim.

Vendar začnemo lahko že sami - najprej bi začeli z osnovnimi rečmi, ki jih mora speed imeti. Slovenski serverji so mnogo manjši od recimo mednarodnega, zato bo (v koliko bomo imeli speed) treba določiti manjšo mejo igralcev, ki se lahko registrira brez premiuma. Sam predlagam 60. Kaj pa ostali? Če bi lahko bilo vse po vašem okusu, na koliko časa bi se odpiral tale svet? Periodično na 2,3, teden, mesec dni?
 

DeletedUser

Guest
Predlagam da se naredi anketa na forumu,in vsi igarlci dobijo povezavo v igri,prek osporočilo oz. ko sep rijavijo preko oglasa.

Strinam se za mejo vendar naj bo malo odvisna od tega na koliko časa se bodo odpirali speed svetovi,če bo na dlje časa naj bo dovoljenih tudi več igralcev,oz. na manj časa manj igralcev,saj bi bil v primeru da bi bil svet vsak mesec le eden naval veli,(pričakovano)
sam predlagam da se daje na vsak teden oz. 1-2 tedna,pa ne zmeraj na isti dan,ker kdaj kdo nima časa :)
 

DeletedUser

Guest
...glede na to, da obstaja (in se tudi izraža) vse večji interes za speed.si...
bi InnoGames lahko za začetek vpeljal "nov produkt" oziroma speed.si skozi "poizkusno obdobje",
v katerem bi se pokazal tudi dejanski interes zanj in sama "ekonomska računica"
...po mojem mnenju bi lahko zadostovalo že...
da podpora oziroma "stik" s "centralo" prenese dalje ~ "višje",
da obstaja (veliko ~ vse večje) povpraševanje po speed.si
(naprej pa bodo itak "strokovnjaki~nje" vedeli/vedele kako in kaj)
...anketa...
je (morda) dobrodošla ~ v smislu, da bi podkrepila preneseno informacijo o povpraševanju

...sicer pa glede prostih mest (brez premiuma) na speedih...
le ta (po moje) niso iz "dobrodelnosti" oziroma "pro bono",
ampak so "reklamna" poteza, da se so~igralke in so~igralci spoznajo s speedom in zanj navdušijo
(in v nadaljevanju igrajo s premiumom ~ kajti na speedu se (lahko) še toliko bolj pozna ali si z ali brez)
...zato bi rekel, da ne gre (preveč) pričakovati...
tudi če bi misija "ne~mogoče" uspela,
da bi na speed.si bilo (primerljivo) toliko prostih mest kakor na drugih (veliko večjih) serverjih
...verjetno bi se bilo potrebno "zadovoljiti" že z 10 do 25 prostih mest, če bi sploh bila...
"free for all" pa bi bil morda (lahko) kakšen na začetku
(marsikje (na večjih serverjih) so se prosta mesta začela pojavljati šele pred "kratkim")

...pogostost odpiranja novega sveta na speed.si...
če ni nekih tehničnih omejitev ~ domnevam, da je za speed namenjena neka količina prostora na serverju,
ne vidim razloga, zakaj se ne bi odpiral lahko tudi vsak dan en
oziroma ko se konča en, se (lahko) odpre drug, itn.


...kjer je (močna) volja ~ (menda) ni nič nemogoče...
oziroma (močna) volja tudi gore premika :)
 

DeletedUser

Guest
Malo sem poklepetal s tistimi "na vrhu". Jasno, InnoGames je "firma" in se vse vrti okoli dobička. Veliko prostih mest ne gre za pričakovati. Speed se lahko odpre kot preizkusno obdobje. Za odpiranje novih svetov vključno s speedi skrbi/jo Product Managerji. Najboljša varianta je preizkusno obdobje nekaj zaporednih speedov, ampak najprej se moram prebiti do tega "preizkusnega obdobja". Torej se mi zdi anketa, kot neko javno priznanje interesa več kot dobrodošla. Bomo videli kaj se bomo dogovorili.
 

DeletedUser

Guest
Dejstvo je da če boš soto naredil anketo, ali zbiral podpise brezveze...reci jim naj oni povprašajo naokrog...naj oni gredo na kak server in vprašajo.

Glede dobička pa definitivno bi imeli več od speed serverja kot pa še enega navadnega z cerkvijo in hitrostjo 1.

Seveda, če odprejo speed server in recimo da rabi zmagovalno pleme 80 % grem stavit da bo navalilo igralcev in vseh svetov....po skypu bi prijatelji poročali starim znancem ki so končali vp pred 2 letoma....:D

To bi bila tako velika stvar da bi jo morali da dnevniku oznaniti :D

ampak brez premiuma kot vstopnico


-SotoFlow: predlagal si omeitev glede premiuma....še 5 letni otroci ki ne kupujejo premiuma, bodo mamo nasrali da jim za božička kupi premium :'D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Dejstvo je da če boš soto naredil anketo, ali zbiral podpise brezveze...reci jim naj oni povprašajo naokrog...naj oni gredo na kak server in vprašajo.

Ker bomo mi dali pobudo mora biti interes iz naše strani. Treba se je zavedati, da ne bo to nek server z ogromno dobička. Pokazati moramo interes, InnoGames rabi torej oprijemljiv dokaz, da je interes iz naše strani. In to jim bomo dali. Več informacij kmalu.
 

snakespa

Member
Reaction score
0
Glejte, morali bi narediti en speed server zastonj in ga prvo sprobat kako to deluje verjamem da bi je prijavilo veliko igralcev, in hitro bi nekateri končali.Pa najboljše bi bilo to naredit ob koncu šole ker itak je 1/4 ali 2/4 od vseh samo v šoli in potem je to problem za speed serverje,da si pol hitro na ničli.

Pa če ga delate, ne rabite tako hitrega narediti to pa zatom ker nas je slovencev manj in več prostih mest bi prišlo v poštev.Seveda prvi bi bil brezplačen.
 

DeletedUser

Guest
Glejte, morali bi narediti en speed server zastonj in ga prvo sprobat kako to deluje verjamem da bi je prijavilo veliko igralcev, in hitro bi nekateri končali.Pa najboljše bi bilo to naredit ob koncu šole ker itak je 1/4 ali 2/4 od vseh samo v šoli in potem je to problem za speed serverje,da si pol hitro na ničli.

Pa če ga delate, ne rabite tako hitrega narediti to pa zatom ker nas je slovencev manj in več prostih mest bi prišlo v poštev.Seveda prvi bi bil brezplačen.

Kaj bo, če bo, bojo odločili Product Managerji, ki so zadolženi za odpiranje novih svetov. Mi jim bomo dali pobudo, nato pa sporočimo kakšne so šanse. ;)
 
Top