Slovo calimerota

Status
Not open for further replies.

calimero

Banned
Reaction score
0
Prišel je moj čas,ko oznanjam svojo slovo.V tej igri sem cca 3 leta in sem dosegel vse kar sem si v samem startu dal kot cilj.Bil sem vodja enega najboljsih plemen SPQR,ki smo osvojili svet4.Ob tej priliki bi se rad iskreno zahvalil svojemu plemenu,da so mi sledili in mi stali ob strani ko nam je bilo težko,kakor tudi ko nam je šlo ko po medu.Nagrada za nas trud je da smo v hramu slavnih.
Velika hvala tudi tistim,ki so pljuvali po meni,naredili so me se bolj trdega,neizprosnega,nepopostljivega in mi dali ob vsakem ponovnem pljuvanju se vec volje,da izpeljem tisto kar sem si zamislil.
Ob tej priloznosti bi se rad osebno zahvalil predvsem eni osebi,ki me je zalagal z svojimi koristnimi nasveti,ko sem že skoraj obupal in hotel končat,ta oseba je AtaSmrk.Ata hvala za vse.
V igri sem spoznal mnogo ljudi tudi v rl smo postali pravi prijatelji,kar me zelo veseli,da se srecamo na drinku in katero rečemo.
Iskreno se opravičujem,vsem tistim,ki sem jih užalil ali prizadel ni bilo namerno,bilo je v efektu,ker sem branil le svoja načela in pleme,ki mi je bilo sveto.
Bodite verni svojim plemenom,moj nasvet vsem igralcem-Ne sprašuj, kaj bo zate storilo pleme - vprašaj raje, kaj sam lahko storiš za pleme.
Vsem vam želim mnogo uspehov v igri,naj vam bo igra v zadovoljstvo ne v breme,tudi vsem zelim v privatnem živlenju mnogo sreće,zdravja uspehov na delovnih mestih,v šolah,faksih oz.kjer se boste dokazovali.Ostali mi boste v spominu RAD VAS IMA CALIMERO

http://www.youtube.com/watch?v=O2xL8oHf5yQ&feature=related
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Čeprav te nisem spoznal ob igri a sem vseeno nekaj slišal o tebi.Pogrešali bomo takšne igralce kot si ti in ki jih je vedno manj.Želim ti veliko sreče v RL lifu in pridi še kdaj igrat vp,če bo čas.
;)

čav
 

DeletedUser

Guest
Čeprav te nisem spoznal ob igri a sem vseeno nekaj slišal o tebi.Pogrešali bomo takšne igralce kot si ti in ki jih je vedno manj.Želim ti veliko sreče v RL lifu in pridi še kdaj igrat vp,če bo čas.
;)

čav

pogrešali? Zakaj le dvomim v to. Če boš ga ti, 99% ostalih bomo se napili od sreče da nam ga nebo treba več prenašat.
 

mihibo5

Member
Reaction score
0
pogrešali? Zakaj le dvomim v to. Če boš ga ti, 99% ostalih bomo se napili od sreče da nam ga nebo treba več prenašat.

Ko bi vsaj ti zapustil vojno plemen. Potem bi se res zgodilo to, kar si povedal. Vse manj je takih igralcev, kot si te, calimero.
 

DeletedUser

Guest
majstr, cajt je že bil da obesiš tw na klin in se lotiš česa drugega, naj mlajši nadaljujejo tvoje poslanstvo na tw :graduated:

uživaj v nadaljnem življenju, vsekakor se pa javi kdaj za pir, ko greš mimo :D
 

monster2

New Member
Reaction score
0
calimero fajn se mej še v rl lajfu tak kot si se mel tukaj na vp.


ubijalec, za tebe pa mislim kolko pač vidim na forumu da nisi zaželjen in ko boš zapuščal vp, te bomo majn pogrešali ko calimerota :)
 

DeletedUser

Guest
ubijalec, za tebe pa mislim kolko pač vidim na forumu da nisi zaželjen in ko boš zapuščal vp, te bomo majn pogrešali ko calimerota :)

#1 Ko bom zapuščal vp tega nebom javno oznanil in si napihoval ega kot gumica, ampak bodo vedele samo določene osebe.
#2 99% uporabnikov na tem forumu je noobov, biti zaželjen pri noobih ni nekaj kar bi hotel. Jasno?, ali moram še črkovat posebaj za tebe in tebi podobne da boš razumel?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
majstr, cajt je že bil da obesiš tw na klin in se lotiš česa drugega, naj mlajši nadaljujejo tvoje poslanstvo na tw :graduated:

uživaj v nadaljnem življenju, vsekakor se pa javi kdaj za pir, ko greš mimo :D

zdravo ata lepo te je bilo zopet slišat
 

DeletedUser

Guest
#1 Ko bom zapuščal vp tega nebom javno oznanil in si napihoval ega kot gumica, ampak bodo vedele samo določene osebe.
#2 99% uporabnikov na tem forumu je noobov, biti zaželjen pri noobih ni nekaj kar bi hotel. Jasno?, ali moram še črkovat posebaj za tebe in tebi podobne da boš razumel?




Glede da tale forum nima niti 100 uporabnikov, sklepam, da si med noobi tut ti... Saj jaz sm edini pro :p Hec na stran...

Gumica neglede na najino zgodovino srečno karkoli boš počel ... ;)
 

DeletedUser

Guest
pozdravljen!
Znaš igrat,mogoče s4 ni bila najlepša igra ampak še zmeri nesmemo pozabit da je le igra.
Vso srečo!
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Matjazinho,če bi nucal pamet bi lahk bil z nami zmagovalec.Hvala za lepe želje,tudi jaz tebi vse dobro želim.
 
Last edited:

kira27

Member
Reaction score
0
oooooo pa ne da se poslavljaš:rolleyes: ne vrjamem! si preveč odvisn od vp;)
poanta: zmagali ste zato si ne glede na vse zaslužiš pohvalo oz.zaslužite.
lepo bodi in pozdravi nika:rolleyes:
 

calimero

Banned
Reaction score
0
hvala kira si do sedaj edina,ki si cestitala od shpovcev,kapa dol,vp dam za en cas na stranski tir
 

DeletedUser

Guest
Tudi jaz ti zelim vse dobro v rl, ne glede na najino skupno zgodovino.
To je le igra. :)


Lp, Grega
 

calimero

Banned
Reaction score
0
hvala spoznal bos sam grega,da boste v pleme rekrutirali vse,kar leze,tudi tebi ves lepo na svetu5 in rl.
 

washington

New Member
Reaction score
0
Calimero, upam da se še vidiva na kakem svetu, sicer pa se na pikniku, he he.
Vse naj naj v rl, ne glede na vp.
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Oke, realno se mi zdi glupo da se tuki javno poslavljate kot da ste spremenili potek igrice. če bi se vsi poslavljali potem bi forum bil poln takih tem... o svojem poslavljenju oznanis samo svoje bivse soplemenjake pa se te ne. Ce te pac ni te ni, koda se mora tuki poslavljat. Zame isces samo pozornost tuki...
 

vuki

Member
Reaction score
0
Prišel je moj čas,ko oznanjam svojo slovo.V tej igri sem cca 3 leta in sem dosegel vse kar sem si v samem startu dal kot cilj.Bil sem vodja enega najboljsih plemen SPQR,ki smo osvojili svet4.Ob tej priliki bi se rad iskreno zahvalil svojemu plemenu,da so mi sledili in mi stali ob strani ko nam je bilo težko,kakor tudi ko nam je šlo ko po medu.Nagrada za nas trud je da smo v hramu slavnih.
Velika hvala tudi tistim,ki so pljuvali po meni,naredili so me se bolj trdega,neizprosnega,nepopostljivega in mi dali ob vsakem ponovnem pljuvanju se vec volje,da izpeljem tisto kar sem si zamislil.
Ob tej priloznosti bi se rad osebno zahvalil predvsem eni osebi,ki me je zalagal z svojimi koristnimi nasveti,ko sem že skoraj obupal in hotel končat,ta oseba je AtaSmrk.Ata hvala za vse.
V igri sem spoznal mnogo ljudi tudi v rl smo postali pravi prijatelji,kar me zelo veseli,da se srecamo na drinku in katero rečemo.
Iskreno se opravičujem,vsem tistim,ki sem jih užalil ali prizadel ni bilo namerno,bilo je v efektu,ker sem branil le svoja načela in pleme,ki mi je bilo sveto.
Bodite verni svojim plemenom,moj nasvet vsem igralcem-Ne sprašuj, kaj bo zate storilo pleme - vprašaj raje, kaj sam lahko storiš za pleme.
Vsem vam želim mnogo uspehov v igri,naj vam bo igra v zadovoljstvo ne v breme,tudi vsem zelim v privatnem živlenju mnogo sreće,zdravja uspehov na delovnih mestih,v šolah,faksih oz.kjer se boste dokazovali.Ostali mi boste v spominu RAD VAS IMA CALIMERO

http://www.youtube.com/watch?v=O2xL8oHf5yQ&feature=related

Hej, škoda da ne nadaljuješ z tem tukaj, ampak ko tako razmišljam o tvoji potezi sem dobil občutek da bodo še nekateri šli po tvoji poti,..... mislim da si se pravilno odločil,.. :rolleyes:
 
Status
Not open for further replies.
Top