slovo gumice68

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
No bolj zanimljivo bi bilo vedeti kater račun igra še črtomir v tmp ;)
 

rfaric

Member
Reaction score
0
o_O kako to spremeni dejstvo da je tema stara 3mesece?

ti odpišeš na vak komentar torej lahko tudi ostali pišejo se vsaj kaj dogaja na forumu ne pa da vsakega takoj napadete(stara tema,žaljivi odgovori do igralcev,ki sprašujejo za razne stvari za katere večina ve odgovore vendar pa se najdejo igralci,ki pač ne poznajo dobro te igre...),mislim da je vsaka tema kjer se vsaj malo piše dobrodošla za obstoj foruma drugače bolje da se zapre
 

DeletedUser

Guest
med tem je kaj jaz delam in med tem kar si ti povedal je razlika. Obujanje starih tem je proti pravilom. Sicer pa sem mislil da je tebi za forum vseeno, torej kaj zaj tu stokaš?
 

rfaric

Member
Reaction score
0
med tem je kaj jaz delam in med tem kar si ti povedal je razlika. Obujanje starih tem je proti pravilom. Sicer pa sem mislil da je tebi za forum vseeno, torej kaj zaj tu stokaš?

polhen kurac te že imam,stalno berem forum samo ne pišem gor saj si ti itak pameten za vse in te imam res dosti od zdaj naprej se sploh ne logiram gor in piši kar hočeš saj si itak kralj spamerjev
 

DeletedUser

Guest
matjazinho, da ne bo kakršnega koli dvoma glede črtomirja, bom kar jaz povedal.

Po mojih podatkih sedaj ne igra nikjer več, na S1 pa je dal račun zapreti takoj po ogromnem številu napadov, ker se je par dni prej začela "njegova sezona v službi, v kateri je večinoma precej na terenu". Tako da takrat je račun ponudil nekaterim drugim igralcem (med drugim tudi meni), vendar ga nihče ni vzel
ps:Če bi se branil, pa poleg svojih vasi (90% vasi je imel obrambnih), bi dobil pomoč še od nekaterih drugih ljudi, ki jih iz posebnih razlogov ne bom omenjal. Tako da v tem primeru bi boj z njim trajal veliko več časa, ker verjetno ni težko razbit ene obrambe, če je človek aktivn 1x na 2 dni.
Se bom pa zaradi tebe 100% pozanimal in vprašal, če je dobil kaki račun :D

Dajte se že vdarit med sabo, no. Ker to da se delate pametne na forumu ittak nič ne pomaga.

Rfaric, se strinjam. Ubijalec je absolutno pre pametn!
 

DeletedUser

Guest
Res je Ubijalec, imaš komentar na vsak komentar...
Ja glejte vsak bo odšel iz sveta 1 eni smo že eni še greste in to sem 100%!
Ne mislit, če se boste skrivali za velikanom, da boste prišli do konca, nene..
 

DeletedUser

Guest
Za tebe že. In kje, kdaj in koliko jaz komentiram se nobenega od vas, ki zdaj tu skačete na vagon ne tiče. Tako da nebi o tem.

In ubijalec zopet začenja s spamom in nabijanjem postov...
In kdo potem zmeraj povzroči konflikt?
Raje se umiri, jz tega ne bi toleriru...
Tema se nahaja na slovo gumice in ne tega kar pišete?!
Gumica je šel, črtomir,pa še nekdo bo nasledn... :D
 

DeletedUser

Guest
deny, za črtomirjem pa sem šel še jaz :D Ampak se prijavim še 1x na 2 dni, da vidim, če mi salah al pa kiki pošiljata kaki nuk ... ker mam veselje uničevat samostojne akcije, kjer človek pošlje že v prvem nuku plemiča :) (to je pač KOH) LOL
 
Status
Not open for further replies.
Top