speed

DeletedUser

Guest
Speeda še kar nekaj časa nebo ;) Imaš speed server na .net pa še kje bi se našu ;)
 

DeletedUser

Guest
To pa kar malo dvomim, da bo med slovenskimi serverji se kak speed v kratkem. Res je da imajo nemci 2, samo oni majo preko 70 svetov, na .net se mi zdi da je eden in zanimivo da je na .co.uk, ki ni veliko vecja skupnost od .si celo eden. Je pa res, da imajo 10 serverjev. Ne me zdej za besedo drzat glede vsega, ampak sem preprican da so speed serverji v se kar nekaj drzavah.
Bi pa blo nedvomno lepo imeti enga. (;
 

DeletedUser

Guest
igram na speedih uk tak pa prašam če bo kej v sloveniji še
 

DeletedUser

Guest
To pa kar malo dvomim, da bo med slovenskimi serverji se kak speed v kratkem. Res je da imajo nemci 2, samo oni majo preko 70 svetov, na .net se mi zdi da je eden in zanimivo da je na .co.uk, ki ni veliko vecja skupnost od .si celo eden. Je pa res, da imajo 10 serverjev. Ne me zdej za besedo drzat glede vsega, ampak sem preprican da so speed serverji v se kar nekaj drzavah.
Bi pa blo nedvomno lepo imeti enga. (;

Zelo lepo bi blo imeti ja :)
 

DeletedUser

Guest
ja speed naprimer traja jutri od 10.00 do 15.00 na koncu zmagovalec prejme preimum točke štekaš
 

DeletedUser

Guest
ker je potem še nočni predaš takrat se server zapre in pa jutraj odpre
 

DeletedUser

Guest
pa če je speed (tko je na uk) traja 7 dni lahko naštimaš spalni način (noben te ne more napadat, samo nesmeš biti nič na računu tisti čas)
 

DeletedUser

Guest
jap to ti je res hitro

že kr mal prehitro lahko v trenutku zgubiš vas
 
Top