Splošna debata o svetu 4

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Ta tema je namenjena splošni debati o svetu 4.
Tukaj lahko napišete kaj se vam je danes zgodilo, kaj ste danes dosegli, kaj ste danes smešnega slišali, itd...
 

DeletedUser

Guest
Ta tema je namenjena splošni debati o svetu 4.
Tukaj lahko napišete kaj se vam je danes zgodilo, kaj ste danes dosegli, kaj ste danes smešnega slišali, itd...

črtomir said:
Ej človek, si humorist za crknt, vedno začneš spamat, poj pa druge opozarjat .

Sicer pa J-S so na štirki zakon, tebe pa Napoleon II, že močno pogreša, prav da zlo uživa v tvojih poskusih preživetja pred dokončnm penzjonom

ah res katerega leta? Na si3 takrat že kar nekaj časa nisem resno igral(sem bil v procesu prenehanja), tako da naj ne sanja dalje,ti pa tud ne.
 

DeletedUser

Guest
Napoleon je itak fail od vodje, ah, kaj vse sem dobival od njegovih "zvestih" članov :D
Pa kako so J-S zakon, če majo pa že akademijo pred koncem BPja?!
The more, the merrier I guess...

pi es:Grobi, a si za merge? Pa ene 10 akademij mormo met. Bomo "uber"
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
J-S ownz... če jim poveš ker igralec je vohun pa ti vodja PREBERE sporočilo in ne vrže vohuna vn... to mora bit nekaj čudnga :D
seveda se kak tedn kanseje vohun sam izda(blo mu je safr vohunt... :D) in mora kako drugo pleme zanjga poskrbet..

upam da bo tle drugače kaj da bo bolj zanimivo =)
 

DeletedUser

Guest
J-S ownz... če jim poveš ker igralec je vohun pa ti vodja PREBERE sporočilo in ne vrže vohuna vn... to mora bit nekaj čudnga :D

mogoce nesposobnost... mogoce TAKTIKA!... ce ves tocno kdo je vohun, ga lahko probas "nategnit" in mu nacrtno posredovat napacne informacije da zmedes nasprotnika... Ce bi sam vedel kdo je vohun, bi po mojem naredil tako... pac zahteva vec dela, vendar se zna obrestovat...:cool:

p.s. ne poznam situacije, pac prebral sem komentar pa sem zelel nekaj dodati,.. hehe, ne poznam nobene strani... :confused:

lp,
 

DeletedUser

Guest
Ja glede nas nam je naš vodja (eHORDE) povedal da tisti čani ko so 3 dni na dnu lestvice v aliasni vrže ven... Kaj če pa so oni ko so bli na koncu lestvice delali vojsko :confused:
 

DeletedUser

Guest
to je brezveze... to si je sam kriv da je naredu tak sistem. zaradi njega pa potem nastradajo tudi drugi. imam predlog njega potisnite na zadnje mesto pa bo letel ven :D
 

DeletedUser

Guest
Ja glede nas nam je naš vodja (eHORDE) povedal da tisti čani ko so 3 dni na dnu lestvice v aliasni vrže ven... Kaj če pa so oni ko so bli na koncu lestvice delali vojsko :confused:

ja pol ga bodo pač fentali, pa bo vam za support stokal

to je brezveze... to si je sam kriv da je naredu tak sistem. zaradi njega pa potem nastradajo tudi drugi. imam predlog njega potisnite na zadnje mesto pa bo letel ven :D

<>.<> dobra ideja. Saj drugače bo nekdo drug poskrbel za njega
 

DeletedUser

Guest
Ja glede nas nam je naš vodja (eHORDE) povedal da tisti čani ko so 3 dni na dnu lestvice v aliasni vrže ven... Kaj če pa so oni ko so bli na koncu lestvice delali vojsko :confused:

Zgleda hoče vaš vodja delat sim city. Al pa da pleme ohran na 1. mestu med plemeni :D
Če bojo uni k so na dnu res delal vojsko pa da je vodja ne bo pol ga pa nej sfarmajo ;)
 

DeletedUser

Guest
poglejte če delaš vojsko imaš vojsko in farmaš in dobiš surovine. povej mu naj raje ven vrže neaktivce ali pa tiste ki nimajo vojske... vojske pa nerabiš delat 3 dni ampak je je dovolj če jo intenzivno 1-2 dni (za začetek) (moje mišljenje)
 

DeletedUser

Guest
poglejte če delaš vojsko imaš vojsko in farmaš in dobiš surovine. povej mu naj raje ven vrže neaktivce ali pa tiste ki nimajo vojske... vojske pa nerabiš delat 3 dni ampak je je dovolj če jo intenzivno 1-2 dni (za začetek) (moje mišljenje)

bolj dolgo jo delaš, več je imaš in je bolje. Vsaj moje mišljenje.(čaka na prvega noba, ki se nebo strinjal)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Isto 6 speedov odšpilal, z vmesnimi odmori... zdaj pa ima da vidimo, kak zgleda ta špil : )

Po principu je isti kot travian, samo zgleda dosti bolj simple... ni tolko tekmovalnosti, vojska je zasnovana tako, da se lahko hitro ubraniš pred plenjenjem... pa še dosti bolj poceni je :D Edino kar ni... ni žita, tak da je vojska omejena.

Bi šel kuj v Cbears-e, samo sem še malo prešvoh... treba še simčkat:D
 

DeletedUser

Guest
Isto 6 speedov odšpilal, z vmesnimi odmori... zdaj pa ima da vidimo, kak zgleda ta špil : )

Po principu je isti kot travian, samo zgleda dosti bolj simple... ni tolko tekmovalnosti, vojska je zasnovana tako, da se lahko hitro ubraniš pred plenjenjem... pa še dosti bolj poceni je :D Edino kar ni... ni žita, tak da je vojska omejena.

Bi šel kuj v Cbears-e, samo sem še malo prešvoh... treba še simčkat:D

Vmesni odmori so itak bli potrebni :rolleyes:

Pa ne bo tolko neprespanih noči verjetno, ker ni žita ;)

Simčkat pa itak .. zle bi bil kar precej višje če mi ne bi rojstni dan vzel dva dni življenja :D
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
bolj dolgo jo delaš, več je imaš in je bolje. Vsaj moje mišljenje.(čaka na prvega noba, ki se nebo strinjal)



Se strinjam,treba jo je delati vsak dan,saj se tako lažje in hitreje razvijaš :)
Z vojsko hkrati uničuješ vse okoli sebe(OFF) ali se braniš pred napadi(DEFF),tako da lahko rečemo da je vojska nujna!
Simčkarji ne pridejo u poštev :D
 

DeletedUser

Guest
lahko vprašam kaj pomeni če je neko pleme v premaganih nasprotnikih 3. na lestvici in ne piše njenega imena :confused: ??
 

DeletedUser

Guest
Zanima me koliko časa je lahko igralec neaktiven, da se mu vas spremeni v barbarsko, vidim da so igralci neaktivni 30 do 40 dni in so še vedno pod zaščito 20 :1,

RAS - Member list (select list)

Normal list - BBcode list - Highlight list
Click a player to view their menu.

Name Points ODA ODD Villages Activity
Ashi 48 0 2 1 34d



http://si4.tribalwarsmap.com/si/history/player/36495#general
 
Last edited by a moderator:
Top