Predlog Svet 11

lord azrael

New Member
Reaction score
0
Se strinjam, nas ostale, ki smo brez premiuma, to hitro povozi ;)!


Hja tega pa nihče ne bo spremenil, konec koncev te igre ta ali pa katera druga obstaja ravno in samo zato, da se troši za samo igro denar, in ne samo, da bo ostalo to še kaj novega bodo dodali za denar, da bo tistim brez še težje!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Vredu spisano Črtomir ... Razen glede prepovedi napadanja soplemenjaka .. Vasice ostanejo v plemenu, tak je od si1 dalje .. no to tak že veš :) Drugače me pa veseli, da si spet na forumu :)
 

lev11

Member
Reaction score
0
smisel zastav so rekli da je zato da se ne zamenjuje nika - da se ve kje je kdo
to so upeljali v svetu 10 - vsaj še v 11 mora ostat da se vidi če ima smisel
da bi se niki obdržali se bi lahko uredilo tudi druhale

kdor ima premium bi moral imet funkcijo vlaka v milisekundah
in tudi lovlenje vlakov
tako bi bili bolj enakovradno
predvsem za nas starejše , ki se lomimo po računalnikih

predlagajte kako spodbudit da se obdrži isti nik

:::::::::::::::::::::::::::
Nastavitve
Hitrost igre 2
Hitrost enot 2
Poruši zgradbo aktivno
Morala aktivno (temelji na točkah)
milisekunde aktivno
Limit lažnih napadov neaktivno
Sistem raziskav Preprosti
Cerkev aktivna
Odličja aktivno
samorazvijajoče barbarske vasi aktivno (do 2000 točk)
Bonusne vasi brez
Čas za preklic napadov 10 min
Čas za preklic trgovanja 10 min
Nočni bonus aktivno od 0:00 do 6:00
Zaščita pred napadi za začetnike 5 dni
največje razmerje napadalci : brez razmerja
Zastave omogočene

Enote
Lokostrelci neaktivno
Paladin aktivno (Brez orožij) - če so zastave drugače pa z orožjem
Milica omogočena


Konfiguracija
Omejitev števila članov na pleme odvisno na populacijo sveta
Čuvanje računa aktivno
Omejitev trajanja pri trajnem čuvanju računa brez omejitve
prosto trgovanje aktivno, brez časovne omejitve
Izbira smeri neba aktivno
Pogoji za zmago Eno pleme mora imeti 80% sveta. - se strinjam
 
Last edited:

cotl

Member
Reaction score
0
O lev!Tebe pa že dolgo nisem slišal.Jah kje so časi si1....Nastavitve so za bruhat.Mislim pa da bo tvoj predlog samo izenačil to igro.če bodo vsi igrali lahko s premiumom snajpali vlake potem je brezveze.Naj se sami znajdejo.Drugače pa razmik med vlaki naj bo 150 ms,da še lahko snajpaš.
 

angryman

Member
Reaction score
0
saj je vlak je 150 ms na s8 je blo 300 ms...

Drugače pa z premiumom da bi sekal vlake in jih pošiljal 150 ms ni pravično do ostalih uporabnikov ki igrajo....
zastave naj bodo na 12em 13em na 11 prosim da jih ni.
Cerkve naj nebo.
hitrost je OK

Omejitev števila članov na pleme odvisno na populacijo sveta

Tole pa nevrjamem da obstaja;)

Je pa lepo da si se zopet prikazal:)
 

lev11

Member
Reaction score
0
Glede zastav je pa takole
podpora je napisala da se jih bo prenašalo - res je da ne na vse svetove
ampak vsaj dva zaporedoma jih morata imet če so jih že uvedli
to pa tudi zaradi tega ker so ogromno zaslužili na zastavah - drugače je to svinjarija
če poženeš 50 € za zastave pričakuješ da bodo držali besedo
lovljenje in pošiljanje v ms - lahko se poveča na čas da lahko vsak lovi
saj ko si močan ne potrebuješ napadat v ms ga sesuješ in prevzameš v miru - počasi
je pa odvisno če je v plemenu sodelovanje kakršno je bilo na 1 in 2
takrat je bila pomoč soigralcu samoumevna
so pa bili svetovi ko so soigralci samo izkoriščali - če si imel eno vas več kot oni si že moral vsem pomagat in nihče ni tebi pomagal
upam da se klapa na 11 zbere nazaj in ....

Ja - zopet sem tu
Pozdravljeni
 

lev11

Member
Reaction score
0
zame ni isto
prišel sem na 10 da si pripravim zastave za 11
11 nameravam igrat
potem pa zopet pavza čez poletje
 

DeletedUser

Guest
dejstvo je,da je treba nekaj spremenit,tako več ne gre naprej.
 

lev11

Member
Reaction score
0
se pa da uredit da soigralcev iz plemena ne moreš napadat
in ko ga odsloviš ga ne moreš napadat še 72 h
če pošlješ vojsko na soigralca je isto kakor da bi napadal med prazniki ko je premirje
( narediš samo obisk )
z tem bi bilo manj kršitev ob dogovorjenih prevzemih - isto bi lahko bilo z zavezniki in z NNP
da se ve zakaj je diplomacija
ne pa da se diplomacijo običajno izkorišča
 

DeletedUser

Guest
Nevem, kaj se gredo naši moderatorji in čemu sploh objavljajo ankete o željah po nastavitvi naslednjega sveta, ko pa potem naredijo po svoje (ali pa naredi). Če gremo nazaj prebirat napisane želje igralcev in primerjamo sedanje nastavitve lahko rečem da je približno 20% upoštevanega ostalo pa ???. Največji lapsus pa je začetniška zaščita v razmerju med igralci 10:1, pa kaj se greste??? zakaj ne odprete potem popolnoma en nov svet z naslovno temo vrtec za občasne igralce. G. Motorka, daj se malo obrni nazaj in poglej v preteklost in primerjaj število igralcev v prvih svetovih, tam nekje do sveta 5, ko so še nekako bili normalni svetovi, če prav je tudi tam bilo razmerje, vendar si iz sveta v svet ponavljajo težnje in zahteve pravih igralcev po ukinitvi take bedarije v igri, se opravičujem na izrazu samo ni lepšega izraza, posledično je zaradi takih in malo drugačnih anomalij v tej igri število za Slovenski server znatno upadlo. Pa ne sedaj tvezit, da so ekonomske razmere zmanjšale potencial igralcev, ker potemtakem vse te vrstne igralce nebi nahajali na zunanjih serverjih in jih nebi spremljale njihove izjave, da nimajo želje igrati na SLO serverjih zaradi slabih nastavitev in prevelikega samega vpliva na igro z strani moderatorjev in Inn Games. Verjetno se bodo ob takih situacijah in samovolje moderatorjev v naslednjih svetovih število pravih igralcev vedno bolj zmanjševalo, dokler na koncu nebodo res samo še v vrtcu igrali SLO serverja.LP.

Jovan Veliki
 

ninja

Member
Reaction score
0
Edino kar bi sam raje imel od tvojih nastavitev je da bi bil nočni bonus od 00:00 do 06:00. In paladin z orožji, ter razmerje med napadalcem 10:1, ter omejitev igralcev v plemenu na 20. S tem da bi bila možnost da plemena nemoreš zapustit. Morda bi bilo tudi zanimivo da smer neba nebi moral izbirat sam, ter da te naključno naseli. Ter zmaga pri 85 ali 90% sveta.

malo pozno a vseeno, to 10:1 je bedarija, da pa plemena ne moreš zapusti pa še večja, še v komunizmu so bežali iz države, tudi preko zidov so plezal, tukaj bi pa še to onemogočili

kar je Jovan napisal, takšne nastavitve bi rabili (samo ko jih nikoli ne bo) ... ker pač rabite keš in to vam omogočajo otroc, ker evre kurijo za razne neumnosti, 10x manj igralcev, pa enako zaslužite kot npr. na s1 :D

zaradi požrešnosti bo šel cel svet v franže, podobno tudi vojna plemen
 

DeletedUser

Guest
malo pozno a vseeno, to 10:1 je bedarija, da pa plemena ne moreš zapusti pa še večja, še v komunizmu so bežali iz države, tudi preko zidov so plezal, tukaj bi pa še to onemogočili

kar je Jovan napisal, takšne nastavitve bi rabili (samo ko jih nikoli ne bo) ... ker pač rabite keš in to vam omogočajo otroc, ker evre kurijo za razne neumnosti, 10x manj igralcev, pa enako zaslužite kot npr. na s1 :D

zaradi požrešnosti bo šel cel svet v franže, podobno tudi vojna plemen

Ma dosti bi bilo, da tega razmerja ni .. ostalo še nekako gre skozi ... glede pošiljanja okrepitev med zavezniki ali pa X igralci ne gre ... Lahko se pošiljajo samo med soplemenjaki ... Tak, da bo svet še zanimiv, ne bo veliko bunkerjev v večini se bo vsak sam branil oz. snipal :)
 

DeletedUser

Guest
Vredu spisano Črtomir ... Razen glede prepovedi napadanja soplemenjaka .. Vasice ostanejo v plemenu, tak je od si1 dalje .. no to tak že veš :) Drugače me pa veseli, da si spet na forumu :)

da vem, samo meni osebno bi bilo bolj zanimivo, ker se nekateri kao veliki igralci ponavadi delajo velike potem ko pa pogledaš, vidiš da je noblal samo svoje pleme, s tem ko bi bila prepoved noblanja soplemenjaka, pa bi moral le ta iz plemena pred noblanjem in bi postal boj okrog njegovih vasi bolj zanimiv in sploh cel svet zaradi tega bolj zanimiv. Me pa še nekaj drugega zelo zanima, mikimuki, vidim da si kar malce obupal nad tem našim stafom in kot njihov bivši član probaš odgovoriti na vprašanja in ti zato vsaka čast, tisti, ki so pa zadovženi zato , pa se naj malo zamislijo, nad svojo odgovornostjo, ki so jo sprejeli, dela ni prav veliko, pri dveh svetovih, ali pa mislijo, da je njihova dolžnost samo brati in dejati bane. Ta slo svet je res vedno bolj katastrofa, ker mora že en bivši modulator, dajati odgovore na vprašanja igralcev, in kakor sem rekel mikimuki vsaka ti čast za to.

Edino kar bi sam raje imel od tvojih nastavitev je da bi bil nočni bonus od 00:00 do 06:00. In paladin z orožji, ter razmerje med napadalcem 10:1, ter omejitev igralcev v plemenu na 20. S tem da bi bila možnost da plemena nemoreš zapustit. Morda bi bilo tudi zanimivo da smer neba nebi moral izbirat sam, ter da te naključno naseli. Ter zmaga pri 85 ali 90% sveta.

na sedaj saj vidim čigava je ta brezvezerija 10:1:cool:, me pa resno zanima, čeprav sem dosedaj mislil da vem, po kolikšnem času se briše neaktiven igralec, nekje v nekih pravilih sem bral, da po 5 dneh, me pa potem takem resno zanima, kaj za eno pečeno piško, dela stotine vasi po 26 pik, na tem svetu, ali igramo mogoče šele pet dni, meni se zdi da dalj, upss, moram prevert
 
Top