Svet 15

DeletedUser

Guest
oj,se te bojim,auuuuuuuu ka to boli,heeee heeee prdec,..........:p
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni

Držite se teme, to je Svet 15 in ne vaše prebavne motnje.

Hvala in lep dan
 

nikname

Member
Reaction score
0
noobablokirajo pa ste čisto hin na temforumu če egon kej zbriše pol nebo nič ostalo
 

DeletedUser

Guest
tebi bi mogli na tem forumu pritisniti ban franček

sej se bom kr drug teden bananal sam,pa za pijaču bom dal vsem ,ki smo sodeloval in premetaval te besede,kje bom častu za konc pa povem naknadno. mičo lp
 

kustos

Member
Reaction score
0
Namesto, da jokaš tle pod vsako temo, pejt noblat, boš imel večjo korist. Al boš spet brisal, ker ni po tvoje? pa potem 3 leta še jokal? jao jao
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
hvala spet ste dokazali da se na slo serverjih ne da igrat razen čemaš botera v podpori da ti blokira sovražnike jih demoralizira in nakoncu jim trajne bane podeli nemrem verjet da sem sploh prišel igrat slovenski server res groza od groze
Naslednjič bomo tovrstno zavajanje in laganje sankcionirali. Če menite, da je prišlo do zlorabe s strani podpore lahko pišete na podporo s pripisom za Motorko. Motorka je predstavnik InnoGames-a za Vojno plemen.

S temi obtožbami ste že prav smešni.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
lepo napisano nikname.To kaj se dogaja na vp sceni,je grozno. na svetu 15 pa vidim zmagovalca pleme SC,ker ima zelo dobro vodjo
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Avč glede na predlog naj bodo pogovori vljudni in na mestu ne bom odgovarjal na tvoj post...Lahko pa ti povem da Laško ni ravno zanič no.....in kar se tiče pameti....ti dam medaljo:)....samo da si srečen.
 

nikname

Member
Reaction score
0
jao pa slo pivo gajba 24 evrov ko da sn sponzor pivovarni to ti je lepa naša
grobi kar se podpore tiče itak vse date pod preprogo ni pa igralca ki bi rekel da je slo podpora poštena
 

KaPca

New Member
Reaction score
0
pozdravljeni,imam eno vprašanje skratka to igro sem pred slabim letom začel na s15 in kot lahko vidite zdaj pri meni dosežkov sploh ni več tako kot tudi ne zastav,skratka vse kot da nikoli ne bi igral na tem svetu,nato sem začel še enx spet isto,čez čas izginejo,pred parimi dnevi sem se za foro spet prijavil da vidim kak dovg bodo,zakaj to???
 
Top