Svet 4

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Madona ste tečni s tem, ko sprašujete kdaj se začne Svet 4. Ko pride, pride!

Pa predno oddaš komentar preveri, kakšen "zmazek" si napisal!
 
Last edited by a moderator:

knolly

New Member
Reaction score
0
si3 ma prvi 300k+ tko da bi počas že lahko :D
4 mesce nazaj se je začeu si3
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
si3 ma prvi 300k+ tko da bi počas že lahko :D
4 mesce nazaj se je začeu si3

-.- ti sploh veš kaj govoriš? Inogames ne briga kolko ma prvi na svetu točke, oni gledajo kako poln je svet, če se jim splača odpret novega ali ne. V tem primeru zaradi barb loverjev itd. svet3 stoji bolj ali manj na istem mestu že par mescev.
 

knolly

New Member
Reaction score
0
ja to vem d je treba za usak nou server kupt nou web server k pa stane najmnj 2 jurja ampak ne morš ti prčakvt od 15k ppl communitija da bo zafilou srvr tko hitr ko .net, tko da se mi zdi unih 6k aktivnih al neki tazga čist lepo.
 

DeletedUser

Guest
ja to vem d je treba za usak nou server kupt nou web server k pa stane najmnj 2 jurja ampak ne morš ti prčakvt od 15k ppl communitija da bo zafilou srvr tko hitr ko .net, tko da se mi zdi unih 6k aktivnih al neki tazga čist lepo.

Ino gleda na denar, druga jih boli.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
ja to vem d je treba za usak nou server kupt nou web server k pa stane najmnj 2 jurja ampak ne morš ti prčakvt od 15k ppl communitija da bo zafilou srvr tko hitr ko .net, tko da se mi zdi unih 6k aktivnih al neki tazga čist lepo.
Hmmm, zelo napačno razmišljanje in napačni podatki.

Ino gleda na denar, druga jih boli.

No tukaj se ne strinjam s tabo. Veliko delajo na "ustvarjanju skupnosti" in velikokrat se trudijo ugoditi željam igralcev. Kar pa seveda ni mogoče vedno ugoditi vsem. Seveda ima tudi Comunity Manager določen vpliv na podobne odločitve.

Svet 3 je prišel samo zaradi nove verzije 6.0, katera tudi vsebuje vojaške tabore. Drugače bi svet 3 pričakovali malo pozneje. Kdaj pride nov svet in nastavitve tega sveta, o tem pa nam je znano toliko kot vam.

Lp,
Grobi
 
Status
Not open for further replies.
Top