svet 7

DeletedUser

Guest
(sj vem da je bl bedn sam usen) no svet 7 bi prišel čez kakšne 40 dni saj pomoje če sm se zmotu povjte k nameravam spet igrt in se borit in najberž bom naredu pleme (mam že kr neki izkušenj) to pa delam zato ker me zanima če je res prbližno 40 dni da začnem zbirat člane :)
 

DeletedUser

Guest
(sj vem da je bl bedn sam usen) no svet 7 bi prišel čez kakšne 40 dni saj pomoje če sm se zmotu povjte k nameravam spet igrt in se borit in najberž bom naredu pleme (mam že kr neki izkušenj) to pa delam zato ker me zanima če je res prbližno 40 dni da začnem zbirat člane :)

in na to pričakuješ odgovor? Zvedel boš kot vsi ostali en teden preden se bo svet začel.
 

Flako

Member
Reaction score
0
in na to pričakuješ odgovor? Zvedel boš kot vsi ostali en teden preden se bo svet začel.

Tukaj je tvoj odgovor.

In od kot tebi številka 40 dni? Kaj pa če je naslednji teden v četrtek predviden novi svet? Nikoli ne veš ;) Kr začni novačit člane...

ps. Nič ne namigujem, le ugibam ;)
 

DeletedUser

Guest
predlagam da potem kar začneš z zbiranjem članov ker za odprtje sveta boš zvedel 1 teden prej.
 

DeletedUser

Guest
uf gremo še mi naret eno pleme :p vzamemo flakota, TFF pa kruhinvoda pa mi sitajo celi dan in noč :)

a ste za?
 

DeletedUser

Guest
heheh js mam že musko pa slikco sam ime mi še manka pa mal upisa pa je dobr bo
 

Flako

Member
Reaction score
0
Pubeci, če ste za kaki dober premade, javite... Itak bom sam počasi začel zbirati ekipo ;) .
 

Flako

Member
Reaction score
0
Zdaj šele grem...
In nisem jaz vodja, vodja ostaja skrivnost... Pač ponudba, ...
lep večer še naprej, se vidimo čez kaki 2 urci ;) .
 

DeletedUser

Guest
okaj tist k oče skupino se prjavi preko sporočil
naredu bom pleme:p


motorki sm pisu če bi to nardil pa mi je izdala:cool:
 

DeletedUser

Guest
uf gremo še mi naret eno pleme :p vzamemo flakota, TFF pa kruhinvoda pa mi sitajo celi dan in noč :)

a ste za?

ne razumem. Saj tudi če bi bil flako sam bi bil tvoj acc. 24/7 online. nerazumem zakaj sem omenjen v tem komentarju:rolleyes:
 
Top