svet 7

DeletedUser

Guest
haha flako se že puščam presenečenega če sploh bom presenečen sj vem da so možnosti 99% proti 1% da me ne sprejmeš a so še manša? No saj upanje še imam
 

janci89

Member
Reaction score
0
veš kaj je največji problem vseh igralcev...kaj vsak vodja gleda da bo imel v svojem plemenu
ne igralce ki samo igrajo v plemenu, ampak igralce ki igrajo za pleme
upam da veš kaj mislim z tem,
 

DeletedUser

Guest
vem kaj misliš tudi to da bi izbira igralce ki bi vse žrtovali za svoje pleme
 

DeletedUser

Guest
vem kaj misliš tudi to da bi izbira igralce ki bi vse žrtovali za svoje pleme

pravzaprav je to napačno razmišljanje z tvoje strani. Noben vodja nebo zahteval da žrtvuješ vse za pleme, ampak bo zahteval da si zvest plemenu da sodeluješ v akcijah, da pomagaš sočlanom ter da boš upošteval njegova navodila in da boš aktiven.
 

janci89

Member
Reaction score
0
pravzaprav je to napačno razmišljanje z tvoje strani. Noben vodja nebo zahteval da žrtvuješ vse za pleme, ampak bo zahteval da si zvest plemenu da sodeluješ v akcijah, da pomagaš sočlanom ter da boš upošteval njegova navodila in da boš aktiven.

točno tko...to sem z tem mislo povedat
 

DeletedUser

Guest
janci in kaj je v tem problem? Saj prav, da to vodje zahtevajo.
 

DeletedUser

Guest
pravzaprav je to napačno razmišljanje z tvoje strani. Noben vodja nebo zahteval da žrtvuješ vse za pleme, ampak bo zahteval da si zvest plemenu da sodeluješ v akcijah, da pomagaš sočlanom ter da boš upošteval njegova navodila in da boš aktiven.

na ta način sm hotu povedat
 

janci89

Member
Reaction score
0
janci in kaj je v tem problem? Saj prav, da to vodje zahtevajo.


saj ni v tem problem..to je prav dobro...jaz sem stem mislo povedat da bo flako vrjeten pleme sestavo iz svojih starih prijateljev
če se lahko tako izrazim...


saj pleme je dobro če so znotraj dobri prijateljski odnosi
 
Top