Svet 9

Status
Not open for further replies.

snakespa

Member
Reaction score
0
Mene pa zanima kdaj bo prišel ven svet9.Vem da se je še komaj začel s8 amapak mi ni nič všeč mi je oblj s6 ker ima večjo proizvodnjo in je bolj zahteven in poleg tega še ni vere.Pa mene pravtako zanimajo nastavitve s9 , če bi se jih dalo v naprej dobit.
 

DeletedUser

Guest
Mene pa zanima kdaj bo prišel ven svet9.Vem da se je še komaj začel s8 amapak mi ni nič všeč mi je oblj s6 ker ima večjo proizvodnjo in je bolj zahteven in poleg tega še ni vere.Pa mene pravtako zanimajo nastavitve s9 , če bi se jih dalo v naprej dobit.

#1 si9 še nekaj časa nebo
#2 Nastavitve si9 nemoreš dobiti vnaprej, ker še si9 ni niti v izdelavi niti planiran.
 

snakespa

Member
Reaction score
0
Kdaj pa bo vsaj planiram?

Pa če bo bi prosil administratorja da naredi proizvodnjo na 4800 na 30 stopnji pa brez vere samo to.
 

DeletedUser

Guest
Kdaj pa bo vsaj planiram?

Pa če bo bi prosil administratorja da naredi proizvodnjo na 4800 na 30 stopnji pa brez vere samo to.

proizvodnja je odvisna od hitrosti sveta. Kdaj bo pa planiran pa je nekaj, kar boš moral vprašat koga,ki je višje na prehranjevalni lestivici innogames. Moji kontakti ne sežejo tako visoko.
 

DeletedUser

Guest
Kdaj pa bo vsaj planiram?

Pa če bo bi prosil administratorja da naredi proizvodnjo na 4800 na 30 stopnji pa brez vere samo to.

Hmm glede nastavitem mislim, da bodo takšne kot ponavadi. Dvomim, da bodo takšne kot smo mi želeli.
 

snakespa

Member
Reaction score
0
So pa boljše, samo vera pomoje ni standart , enkrat pa bi lahko naredili neki boljšega
 

DeletedUser

Guest
Motorka je moškega spola ;) Drugač pa je tu problem njegova aktivnost. Pa tudi glede novih svetov boš točne podatke izvedel takrat kot ostali.

Kar je on rekel, z majhnim popravkom, Motorka bo zvedel kak mesec prej najhitreje.
 

DeletedUser

Guest
Sveta 9 še lep čas ne bo. Vsakršna ugotovljanja o nastavitvah sveta in času odprtja so nesmisel. O vsem boste predčasno obveščeni. Če pa imate veliko željo določiti čas lahko na približno izračunate na koliko časa se odpirajo svetovi in boste dobili nekoliko jasnejšo sliko.
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
sam res ane heheeh

sem se že navadu da me kuj napadeno sej u sloveniji je skos tko da človk neki pove/predlaga vsi ostali ga pa kuj napadejo.....
 

DeletedUser

Guest
Brezveze da se sploh dela nov svet. Dokler se 4 in 5 ne končata je res brezveze. Potem pa že mogoče :)
 
Status
Not open for further replies.
Top