svet4. again

DeletedUser

Guest
to bi mu blo treba blokirat vse račune ker se točno ve da vse račune igra en igralec
 

DeletedUser

Guest
Tudi jaz sem odločno proti temu, vendar razumem InnoGames... isto je na Travianu, pa ravno zaradi tega sem nehal Travian igrat ker si lahko s premiumom kupiš 25% proizvodnje surovin.

Ne samo to... Na travianu lahko kupiš vse kaj češ.. Zato sem tudi jas nehal. Tako kot pravni nk maribor13 bogatejši imajo večjo izbiro kot pa tisti ko nimajo kupljenega golda.
 

DeletedUser

Guest
Ne samo to... Na travianu lahko kupiš vse kaj češ.. Zato sem tudi jas nehal. Tako kot pravni nk maribor13 bogatejši imajo večjo izbiro kot pa tisti ko nimajo kupljenega golda.

Ampak, če mene uprašaš, če igraš za zabavo je nesmiseno in potratno kupovati gold... če pa se ti gre za to, da boš z goldom pridobil prednost... potem pa daj denar meči čez okno... zato pa je VP prava igra... ker tega ni bilo mogoče kupiti (do zdaj)... Kar pa še bo bomo pa videli :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
jaz presrčno upam da bodo odstranili to: prepolovi čas za 10 premium točk
 

DeletedUser

Guest
Res to je beda od bede:mad:. Sm če pogledajo kok igralcov bojo izgubl z tem bednim prepolovljenim časom. Glejte velik ljudi je rajš kupil premium in so igral lpo z nekaj prednostim. Sedaj pa bodo še tej ki so kupovali premium enostavno prekinili igranje.Samo poglejte kakšen je odziv na to. Če gledamo iz te strani so se s tem samo z j**** ker ne bodo imeli nič kaj več profita ampak le manj.Nwm to je moje mnenje.Upam da se to odpravi in da takih stvari več ne bo na spregled!!!!!:mad:

LP:cool:;)
 

DeletedUser

Guest
Drgači me pa zanima kako bosta igrala Davy in Anatharxx dual... Verjetno masta že tolko preminum točk, da "prepolovista" čas že za vse bajte v prvi vasi in še za tri naslednje
 

DeletedUser

Guest
Drgači me pa zanima kako bosta igrala Davy in Anatharxx dual... Verjetno masta že tolko preminum točk, da "prepolovista" čas že za vse bajte v prvi vasi in še za tri naslednje

kaj kako? Saj to ni nobena umetnost.
 

nofear

Member
Reaction score
0
To je od vsakega posebej problem kako in kaj bo naredil in dvomim da bi se komu dalo uporabljat to opcijo. Sam se z prepolovi čas strinjam vendar ne v nedogled ampak mogoče 2x do 3x na dan čeprav po drugi strani je vprašanje ali je to resnično takšna prednost.
 

DeletedUser

Guest
To je od vsakega posebej problem kako in kaj bo naredil in dvomim da bi se komu dalo uporabljat to opcijo. Sam se z prepolovi čas strinjam vendar ne v nedogled ampak mogoče 2x do 3x na dan čeprav po drugi strani je vprašanje ali je to resnično takšna prednost.

Zdaj na začetku še ni takšna prednost. To pride potem, ko si recimo pod napadi pa ti rušijo zid, kovačijo... Tam potem pride do te prednosti.
 

DeletedUser

Guest
Drgači me pa zanima kako bosta igrala Davy in Anatharxx dual... Verjetno masta že tolko preminum točk, da "prepolovista" čas že za vse bajte v prvi vasi in še za tri naslednje

Klikala bota... sam bolši kot ti :)
 

DeletedUser

Guest
Drgači me pa zanima kako bosta igrala Davy in Anatharxx dual... Verjetno masta že tolko preminum točk, da "prepolovista" čas že za vse bajte v prvi vasi in še za tri naslednje

Kaj maš pa ti proti?.. Močoče sma predobra in si nama fauš? :) da sem pointh whore jaja.. :) :) :) :) :) ..

tut kaj zaj če amma premiuma.. eni mamo učitno dovol denarja da si ga lahko privoščimo :)

lp
 
Last edited by a moderator:

naxez

New Member
Reaction score
0
Wow, to se pa hitr širi. Davy mi je povedal šele danes vi pa že vsi vse veste. Ali je izginila vsa zasebnost v tej igrici? Čudno, da še noben ni napisal koliko vojske ima tisti, ki je na vrhu lestvice in kaj se pogovarjamo na forumu. Mislim, saj vsi vemo za vohune, toda tole je pa malo smešno. Iz skypa pobirate informacije.

No saj je itak samo igra, samo take foušarije pa se ni treba jt.
 

ninja

Member
Reaction score
0
prepoloviti čas gradnje je v drugem tednu igre ogromna prednost, kdor tega ne prizna ali ne pozna igre ali pa si zatiska oči; ko sem začel na s1 (6. dan serverja!) sem imel toliko surovin, da jih nisem mogel porabiti, pa sem delal vojsko in stavbe non stop...če bi lahko prepolovil čas, bi porabil vse vire in hitreje delal vojsko, ker bi imel vojašnico na 25 praktično takoj...osebno sem mnenja, da je prepolovitev časa fail tega serverja, ker se s tem zgubi čar TW-ja, ko čakaš, da se smithy dogradi na stopnjo 20! sedaj tega čakanja ni več in vsi (predvidevam) vemo, da je virov v času gradnje kovačije dovolj...itd
 
Top