svet4. again

DeletedUser

Guest
Tudi jaz sem odločno proti temu, vendar razumem InnoGames... isto je na Travianu, pa ravno zaradi tega sem nehal Travian igrat ker si lahko s premiumom kupiš 25% proizvodnje surovin.

men je blo tut zarad tega že bw igrat ker si z goldom loh kupu vse...

jaz tudi sem proti temu..če se da še spremenit,da bi bilo za vse enako ....
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Bomo sporočili vaše mnenje v sam vrh podjetja. Tudi meni se ta novost nikakor ne zdi primerna.

Lep pozdrav,
Grobi
 

ninja

Member
Reaction score
0
je neumno, ker bom lahko kovačijo stopnjo 20 postavil v 5 minutah, ko bom nafarmal dovolj virov, bom imel vsega dovolj in bom noblal lahko v 10-15 dneh?!? igra je zgubila čar, spet smo v osnovni akumulaciji kapitala, v prvi obliki kapitalizma, kjer znanje ne šteje, le denar...bom igral 14 dni, mogoče do prvega nobla, potem pa adijo...raje klikam na s1 ali postanem prvi na s2

mora pa ostati limit lažnih napadov, da ne bo vsak noob pošiljal po enega ovna na vse vasi v okolici
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
to se da boljše in lepše povedat, in sicer da je do tistih, ki nimamo globokih denarnic(se pravi nismo bogati) nepošteno.

Ne gre se samo za globoke denarnice ampak tudi zato, ker takšne stvari potem pokvarijo igro poleg tega pa je brezzveze (vsaj če mene vprašate) vlagati denar v takšne bedarije... Premium je bil ok ampak to je pa že kaplja čez rob in verjamem, da tudi marsikateri drug igralec VP misli, da je zapravljanje denarja za takšne bedarije nesmiselno.
 

DeletedUser

Guest
hja, ta zadeva je po mojem dvoumna...

dejstvo je da je komunizma konec... ceprav so na vladi rdeci...
zato je potrebno razumet, da se bodo potrudili, da na vsak nacin iz vas izvlecejo kaki euro...

po drugi strani pa, res igra z denarjem izgubi svoj car... (tukaj je potrebno vedeti, kolko sploh stane postavitev take igre,... in vso ostalo delo, zato da jih na koncu nevem kolko igra zastonj..)

zato bi dal 1 predlog...

probajte predlagat eno zadevo, poskusajte da z denarjem nebi dali igralcem premoci, vendar jih raje razbremenite...

npr sedaj ko koordiniram napade, more gledat in cakat" se 3 sekunde", "se 15 minut"
kaj ce bi bil standardni premium pac taksen kot je.. in potem bi imeli "super premium"
s katerim bi se lahko odlocili, da npr iz 5 vasi, koordinirano posljejo ven vojsko?
in potem ta premium bi tudi imel, da poisce vse sosednje barbare in jih vojska sama farma, brez klikanja,... (dokler tega ne preklices seveda)
imam premium, da mi je ta farm skripta.. uff... nebi je uporabljal, pa "je kak je" hehe

potem naslednja stvar "super premium"a je da bi se, ce pridejo surovine do konca v skladiscu, zaceli sami delat plemici... ali pa ce je exstremna razlika med surovine, npr. ene 400k, druge 20k, da se na trznici avtomatsko zamenja 100k za 100k druge... oz se da ponudbo,

upam da sem kolko tolko razumljivo razlozil, v kateri smeri jaz vidim dober "super premium"....
po drugi strani pa... ce sem na to pomislis jaz, jih je verjetno tudi ze "mali milijon" tako da, ce bi bil v tem "denar" bi to ze obstajalo...

evo, moje skromno mnenje... lp
 

DeletedUser

Guest
hja, ta zadeva je po mojem dvoumna...


kaj ce bi bil standardni premium pac taksen kot je.. in potem bi imeli "super premium"
s katerim bi se lahko odlocili, da npr iz 5 vasi, koordinirano posljejo ven vojsko?
in potem ta premium bi tudi imel, da poisce vse sosednje barbare in jih vojska sama farma, brez klikanja,... (dokler tega ne preklices seveda)
imam premium, da mi je ta farm skripta.. uff... nebi je uporabljal, pa "je kak je" hehe

potem naslednja stvar "super premium"a je da bi se, ce pridejo surovine do konca v skladiscu, zaceli sami delat plemici... ali pa ce je exstremna razlika med surovine, npr. ene 400k, druge 20k, da se na trznici avtomatsko zamenja 100k za 100k druge...


o carsko ej.... bomo meli že robote v igri?
sam praviš da bo igra s tem izgubila svoj čar ti bi pa vse prepustil računalniku pa naj dela vse sam...to bi pa bila zelo zanimiva igrca :eek:

zagotovo bi z veseljem samo gledal račun kako vse dela sam :confused:
za tiste ki ne uspejo je pa to super-vrhunsko :cool:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
hehehe,

odkrito mene je ze strah pisat na forumu...

sedaj vse nebi bilo avtomatizorano... vendar ves kak je, ko si morem zelo pogosto delat budilko ob 3 ali 4 zjutraj da napade nastiskam...

pa zadnjic sem imel situacijo, vsake 3 ure sem moral 1 napad poslat.. celi dan in celi noc.. te ves kak sem spal, ;) hahahahahahha

drugace pa, bil je samo predlog... itak je dejstvo da bodo oni naredli po svoje, neglede kaj mi govorimo in protestiramo, oz zahtevamo...
 

DeletedUser

Guest
zraven tega pa...

proti temu da bodo doloceni "priviligirani" se nima smisla borit, ker to vedno so bli in vedno bodo...

bistvo kar sem hotel povedat je da ce se ze moremo razlikovat glede na financna sredstva, lahko vsaj zadevo obrnemo tako, da se bomo razlikovali posteno...
pa saj itak vseeno...
 

DeletedUser

Guest
Zato pa je igra zanimiva ;) ker se moraš ob 3:00 zjutraj vstat iti iz tople postelje (ali pa tudi ne) ter poslati napad za surovine ali pa nubl-train za novo vasico... in potem greš z veseljem nazaj spat, ker veš, da se boš zjutraj zbudil in pogledal svoj račun ter videl, da si enemu zavzel vas medtem pa tudi veš, da si nekdo zato puli lase ali pa samo kuje nov načrt kako jo bo zavzel nazaj ;) in zato imamo tudi -nočni- bonus ;) sicer pa je to vse samo igra in če ti ne bi hotel se ti tudi ne bi bilo treba vstajati ob 3h zjutraj ti nobeden ne brani da spiš naprej... sicer se pa strinjam s tabo, da bi preveč šarjenja s temi cekini lahko pokvarilo igro.
 

DeletedUser

Guest
igra zanimiva ker se morem vstat ob 3 zjutraj? hja, hehe, ce na poti do racunalnika padem preko stola ravno ni zanimivo... hehe ,)

jaz sem pac poskusal predlagati nekaj, kar nebi dajalo prednosti bogatim, ampak bi bilo vseeno uporabno...

ker pac vprasanje,... kaj vi res mislite, da sedaj bodo ukinili to zadevo??? dajte no, hehe, se vec bo tega... z vsakim nadgrajevanjem se bodo spomnili nekaj novega kako prodat se vec...
se nebi cudil, ce bi na koncu tam pri svetu 10 ze ponujali, da za 50 eur kupis zdrajen racun z 100k tockami in 24000/24000 vojske... hehehe
 

DeletedUser

Guest
Sej na travianu so že uvedli nekakšen ''Gold Club'', ki pa je tudi eden od razlogov zakaj sem prenehal igrati travian... imaš pa tudi prav ja... še več bo tega tudi, če ne bomo mi hoteli... ker se jim gre za denar... ne pa za ljudi ;)
 

DeletedUser

Guest
Mene pa nekaj zanima pa prosm če mi lahko kdo odgovori.Če zdej na svetu 4 napadem samo s paladinom.A mi ga bodo ubil?
 

DeletedUser

Guest
Odvisno.... Če ima vas, ki jo napadaš dovolj obrambe oz. dovolj visoko stopnjo zidu bo najverjetneje umrl, če boš napadel samo z njim... Sicer pa je to Off-topic ter takšno vprašanje je že tudi bilo naslednjič preden karkoli vprašašn, najprej poglej v oddelek z vprašanji...
 

DeletedUser

Guest
Mene pa nekaj zanima pa prosm če mi lahko kdo odgovori.Če zdej na svetu 4 napadem samo s paladinom.A mi ga bodo ubil?

meni je ravnokar prezivel.. hehe, samo drugace pa ja, kot so ti rekli,... odvisno od vasi in od srece... hehe,...
samo mislim da ti barbari, torej 26 tock, ali kolko niso problem, ... vecji pa bi ga znali ubit... lp

za zacetek pa lahko farmas z njim... moje mnenje vas
 

DeletedUser

Guest
prvi premagani nasprotniki v napadu (ODA) :
imamo prvega :)

1. jaz zmagati 40
 

DeletedUser

Guest
brezveze si pošiljat enot v barbare potem pa napadit skoda vojske :S
 

nofear

Member
Reaction score
0
Fantje vse skupaj je šele začetek. NoFerlandija vas vabi da postanete del ekipe v kateri je samo eno pravilo.
 

DeletedUser

Guest
kero pravilo pa je to ?

dejte pogledat na lestvico pod ime Faarma in okoli njega na lestvici..

sam je moglo bit pa velik mejlov :)
 
Last edited by a moderator:
Top