THC premade s5

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni

Kmalu prihaja naš zelo pričakovani s5 in z njim tudi mi. Namestili se bomo na naš domači SV in vam priporočamo, da se ne namestite tam za dolgo ;)
Če bi se nam radi pridružili me kontaktirajte na Skype: Blazznagg (ni za vse optimiste)

Malo o nas:

Kratica: THC
Ime: The Unknown Culprits
Stran: SV
Člani: ? you will see

images


Lp THC
 

DeletedUser

Guest
kaj se spet ti povsod vmesavas pa se delas Profiča nekega, pridite na sv če mate kaj "jajc".

povabilo je javno, sam bolje da ostaneš pička pa ostaneš na jugu

Forum je javen in lahko odražam svoje mnenje kadarkoli in na katerokoli temo...Jasno?

Wow kakšna čast....Hvala za povabilo, ma sever je hladnejši, zato sem rajši na jugu. Vabljen tudi ti-za kratek čas ... :D

PS Kot kaže moderatorji ukrepajo le proti meni, tukaj se pa uporabljajo vulgarne besede...Bonton-ne veš kaj je to?
Vrtec!


In sploh uporabljaš pravo nick na forumu ali se sramuješ svoje "identitete"...
 

DeletedUser

Guest
lolololololololo
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
PS Kot kaže moderatorji ukrepajo le proti meni, tukaj se pa uporabljajo vulgarne besede...Bonton-ne veš kaj je to?
Vrtec!
Hehe, zgleda, da ne veš kako se zgrajene vulgarne besede... :D
Pa ne ukrepajo samo proti tebi, če je tako potem pa pač samo ti kršiš pravila.
Forum je javen in lahko odražam svoje mnenje kadarkoli in na katerokoli temo...Jasno?
Lahko daješ komentarje na vse teme, le če ni off topic, kar ti ponavadi delaš...
Kjer koli kaj napišeš samo blatiš temo oz. tistega, ki jo ustanovi...

Preden kaj napišeš, raje preveri kaj kam spada...
Jaz trenutno nevem, če bom igral na svet 5, če bom grem na JZ... :D
 

DeletedUser

Guest
Hehe, zgleda, da ne veš kako se zgrajene vulgarne besede... :D
Pa ne ukrepajo samo proti tebi, če je tako potem pa pač samo ti kršiš pravila.

Lahko daješ komentarje na vse teme, le če ni off topic, kar ti ponavadi delaš...
Kjer koli kaj napišeš samo blatiš temo oz. tistega, ki jo ustanovi...

Preden kaj napišeš, raje preveri kaj kam spada...
Jaz trenutno nevem, če bom igral na svet 5, če bom grem na JZ... :D


Sem pač kritik...pomagam avtorju teme, da temo dopolni oz. popravi...itd., itd...Bravo na JZ, vsaj eden...;)


PS Uhhh...Kako so že zgrajene vulgarne besede? :D
 

DeletedUser

Guest
kritiziraš lahko, ko boš znal igrati in imel kaj pojma o premadih, dokler pa nimaš pa se zglasi na spamer kotičku.

lp

Kaj se skiraš ti, če znam al ne znam igrati? Povej le če igraš na 2-ki?

PS Iz oči v oči na 5-ki pridi...pravijo dejanja, ne besede!

In brez citatov prosim, da vas malo pustim na miru, da se boste lahko pogovarjali o veleplemenih...OK?
 

DeletedUser

Guest
kaj se bom z tabo ukvarjal si pač eden ko misli, da je boga za jajce primo. brez skrbi zate bodo že drugi poskrbeli.

skrivam se pa ne, ker ne igram na si serverih. Boš pa vidal kdo sem ko ti bom vas odneso

moda prosim da počisti komentare in zaklene temo

Jst bom prej pr nemu tko da neboš mogu:p

Aja sej res prednost boš meu Kl3mzy:D zato kr jst morm d00mna prej:D:p
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Jst bom prej pr nemu tko da neboš mogu:p

Aja sej res prednost boš meu Kl3mzy:D zato kr jst morm d00mna prej:D:p

Hehe postaja napeto...Miki, če sem dobro razumel bi bil ti na moji strani bolj kot na njegovi ;)
 

DeletedUser

Guest
Fantje in dekleta, še enkrat preberite tukaj kako odprete premade temo za predstavitev svojega plemena, kar pa ne pomeni, da jo ostali zasujete z off-topic posti in medsebojnimi besednimi dvoboji. Tokrat vas opozarjam trenutno tle, ob nadaljnjem neupoštevanju pa bom kaznovala kršitelje 2-kratno!

Potrpite še nekaj dni, da se svet 5 odpre, potem pa vam bom vsem zaželela veliko medsebojnih užitkov ob žvenketanju sekir in mečev.


Lily aka. bosko28
Forum moderatorka s5
 

DeletedUser

Guest
Fantje in dekleta, še enkrat preberite tukaj kako odprete premade temo za predstavitev svojega plemena, kar pa ne pomeni, da jo ostali zasujete z off-topic posti in medsebojnimi besednimi dvoboji. Tokrat vas opozarjam trenutno tle, ob nadaljnjem neupoštevanju pa bom kaznovala kršitelje 2-kratno!

Potrpite še nekaj dni, da se svet 5 odpre, potem pa vam bom vsem zaželela veliko medsebojnih užitkov ob žvenketanju sekir in mečev.


Lily aka. bosko28
Forum moderatorka s5


Oprositi, samo nisem dobro seznanjen z načinom kaznovanja tukaj...So samo neke pike,koliko jih smeš dobiti itd.Torej zanima me kakšne so kazni, zlasti tiste "duple"-dvojne? :D

Lp
 

DeletedUser

Guest
Tukaj imaš kazni za kršitelje...
THC pleme bi bilo lahko učinkovito, to, da drugi govorite, da so noobi in podobno ni res, lahko so in ostanejo med top 20...
Kl3mzy bi se pridružu sam grem ravno v nasprotno smer... :D

[mod=bosko28]...tudi za nadomeščanje forum mod-a obstajajo določene pike....[/mod]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Oprositi, samo nisem dobro seznanjen z načinom kaznovanja tukaj...So samo neke pike,koliko jih smeš dobiti itd.Torej zanima me kakšne so kazni, zlasti tiste "duple"-dvojne? :D

Lp

[mod=bosko28]vzemi si nekaj časa in preberi pravila foruma[/mod]
 
Top