The Sims

DeletedUser

Guest
Upam, da poznate igro The Sims. Če jo imate lahko na tej temi kaj napišete o njej in prosim,
da komentirate igro The Sims. :)

Jaz imam doma igro The Sims 2 in The Sims 3 in mi je najboljša
igra od vseh in sploh se je ne naveličam. Pa nekje na internetu sem
prebral, da je The Sims ena najbolj prodajanih računalniških iger na svetu. :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Kolk si sploh star? Pa dej... ko se registriraš, ti piše, da moraš bit star nad 13 let, da lahko igraš... A sploh kdo bere pravila in pogoje?
 

DeletedUser

Guest
A! Jst vsak dan geekam TS3! Sploh zdej, kje pršu vn expansion. Je pa prou bedn da je nasledn na vrst stuff pack. Kokr da ga bo kdo kupu. Mi smo pirati!
 

DeletedUser

Guest
Jaz kupujem. Pa sj sm nad 13 let.

Sem starejši od 13 let za nekaj mesecev torej nevem, kaj je narobe!
 

DeletedUser

Guest
veliko jih to igro obožuje, ker igraš na neki način svojo domišljijsko zgodbo :)

mam vse dele sims, sims2 in sims3 plus en kup dodatkov, v glavnem tista škatla v kateri kupiš 50 cd-jev za snemanje je sedaj polna s tem, hehe

ampak, kateremokoli otroku to naložim, me kuje v zvezde, zato pa sm najboljša teta :)

Markec 1, če ti odgovarja igra se ne oziraj kako te eni hočejo osramotit, sej veš kaj pravi 100 ljudi 100 čudi. Kaj bi bilo če bi vsi igrali samo online igre ali pa streljačino?!? No ja verjetno bi imeli tle že 10 svetov, hehe
ti samo uživaj v igri.

lp
 

DeletedUser

Guest
HOJ js mam tut Sims 3 in Sims 2. Za Sims 2 mam skor use pakunge (te bonus pa take) za Sims 3 hja... mi pa sam en pakung manka zaenkrat! Oj! Pa še na Sims3 Official site sm prjavlen kot ex-staff ker sem biu vcasih moderator
 
Top