TMP,KOH,SP vs Karak,Karaka

DeletedUser

Guest
TMP declares on Karak



Do tega je enostavno moralo prit zaradi več razlogov,

KOH in SP sta si na svojih kontinentih prirejala zabave kar brez nas (vojna z Pirate , -SM- ) :eek:.. zato tudi mi potrebujemo malo poživitve.

Vendar mi nikoli ne pozabimo na stare prijatelje,

[spoil]
knc-Cats-3.jpg
[/spoil]

ter vedno poskrbimo za naše goste.

[spoil]
9xe-Cats3D.jpg
[/spoil]

Torej vabljeni =)..

Motilo nas je tudi to da Karak zavzema vse preveč barb. vasi in se množi kot plevel na naših tleh.Na tako malem kontinentu ni prostora za 2velika plemena.

Nato pa še aroganca s strani anubisa, ki je imel vedno kaj povadat proti tmp,koh,sp in tudi osebno do vodstva.

[spoil]
Dosti žalostno da lahko nekdo s svojo obrambno/kmetovalno vasjo počisti TMPjevca (več ti pa ne mislim razlagat ker kot vse kaže si preneumen da bi razumel) ;)

Žal te moram razočarat, vem več kot si ti misliš ;)

Pa našlo bi se še veliko..(he is too smart for us =))[/spoil].

Potem pa je še tu zanina..

[spoil]
Paradox 21.10. ob 13:35
uf pugumne besede =)
zanina 21.10. ob 13:33
nič ti za mene skrbet. tam imam svojo ekipo ljudi s katerimi imamo svojo tehniko. poleg tega bi se upala stavit da bi tle lahko pometala z vsemi vami če ne bi začela 2 tedna kasneje kot vi, templarji

I like her..realy =).[/spoil]


Kakorkoli naj se vojna začne!

[spoil]
Lp iz TMP.

Kot vidite je [ally]TMP[/ally] končno vzel stvari v svoje roke in začel osvajat svoj k.Imeli smo veliko dela zato tako pozno.(se opravičujemo)

No tukaj sem da vas potolažim, saj bomo tokrat precej mili.Kakorkoli reši se, kdor se more =).

Veliko sreče vam želijo [ally]TMP[/ally],[ally]KOH[/ally] in [ally]SP[/ally].

Hvala,
[ally]TMP[/ally]
[/spoil]

zx-War2.gif


Lp,
Paradox
Atasmrk
Dejan90
 

DeletedUser

Guest
ja, kje ste pa bli k sm se jest z njimi tepu?
ja zdej so me pa že pojedl :(
 

DeletedUser

Guest
no tudi mi bomo pristavili malo v lonček.
Potrjujem v imenu SP
 

DeletedUser

Guest
no pa še js potrjujem :D

P.S.: še dobro da ste se tri plemena zbrala. sami res nevem kako bi preživeli...
 

DeletedUser

Guest
V SP smo bili v to prisiljeni. AtaSmrk me za vrat drži in v primeru da ne bi sodelovali bi poslal na SP svojo letalsko ekskadriljo kar pa vsi vemo da ni dobro saj piratske ladje niso opremljene s protiletalskim orožjem :)

ups pa sem razkril našo šibko točko :)
 

DeletedUser

Guest
ja pol pa res rabmo epohe, pa da razvijemo še laserje, ipd.
 

kevca13

Member
Reaction score
0
no pa še js potrjujem :D

P.S.: še dobro da ste se tri plemena zbrala. sami res nevem kako bi preživeli...

sploh newem kva se prtužuješ vi u karak itak napadate poi več igralcu enga samga tko d kva se zdj prtužujete k so se spravl trije najbolši na vs

P.S. tale vojna tut nou dolh trajala
 

DeletedUser

Guest
sploh newem kva se prtužuješ vi u karak itak napadate poi več igralcu enga samga tko d kva se zdj prtužujete k so se spravl trije najbolši na vs

Da ne omenimo, da so en mesec spravljali skupaj zvezo KaraK (+ KaraKa), OMG (+OMG2), NEA -x, VILIN, MEDAS in KOH, ane?

A sem kakšno pleme pozabil :)


V SP smo bili v to prisiljeni. AtaSmrk me za vrat drži in v primeru da ne bi sodelovali bi poslal na SP svojo letalsko ekskadriljo kar pa vsi vemo da ni dobro saj piratske ladje niso opremljene s protiletalskim orožjem :)

Če me prehitiš v pikah, se me pazi :p

Evo pa še statistika vojne do sedaj:

Side 1: TMP

Side 2: KaraK

Timeframe: Last 48 hours

Total conquers against opposite side:

Side 1: 7
Side 2: 0
Difference: 7

image.php


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 45,108
Side 2: 0
Difference: 45,108

image.php


PS: zavzemanje karakovcev v tem času...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
potem pa nevem zakaj je vaš ruda pravkar ostal brez vasi :D

V SP smo bili v to prisiljeni. AtaSmrk me za vrat drži in v primeru da ne bi sodelovali bi poslal na SP svojo letalsko ekskadriljo kar pa vsi vemo da ni dobro saj piratske ladje niso opremljene s protiletalskim orožjem :)

ups pa sem razkril našo šibko točko :)


dej no... v zadnjico mu zlezi prosim :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
dej no... v zadnjico mu zlezi prosim :)

hehe no comment na to...se ne spuščam tako nizko...in ravno v tem vidim problem slovenskega strežnika da je preveč nedoraslih ljudi in igro jemljejo preveč osebno in ne le kot igro.
 

Igythamasta

New Member
Reaction score
0
hehe no comment na to...se ne spuščam tako nizko...in ravno v tem vidim problem slovenskega strežnika da je preveč nedoraslih ljudi in igro jemljejo preveč osebno in ne le kot igro.

Ja, tud jaz to dozivljam. Eni pac ne razumejo, da se lahko kulturno pogovarjas tudi s sovrazniki, a ne pepca?
 

DeletedUser

Guest
Potrjujem iz strani KOH. :cool:

Tvoja beseda pa res veliko velja, še dan prej si potrdil zavezništvo z KaraK.

Danes potrdiš zavezništvo jutri pa zapičiš nož v hrbet, bravo, verjetno si dobil medaljo za to hrabro dejanje ;)
 

Igythamasta

New Member
Reaction score
0
:eek: bljek. :p ti si moj sovraznik igy.
Ko sem igral se KA, sem bil nasprotnik od pepce, pa sma bila sovraznika, ampak nivo pogovorov nikol ni padel. :cool:

Tvoja beseda pa res veliko velja, še dan prej si potrdil zavezništvo z KaraK.

Danes potrdiš zavezništvo jutri pa zapičiš nož v hrbet, bravo, verjetno si dobil medaljo za to hrabro dejanje ;)
Ja, poglej na naso stran, so me ze povisali v generala. :)
 
Top