Tomos BT

DeletedUser

Guest
Torej kot je že iz naslova razvidno me zanimajo podatki o motorju TOMOS BT.

MOTOR TOMOS BT:
[SPOIL]
dscn5210.jpg
[/SPOIL]

Se pravi če ima kdorkoli kakšne izkušnje z tem motorjem(dobre al islabe) naj napiše tu spodaj,saj si ga bom mogoče kupil.
Trenutne podatki:
Najvišja hitrost(približna): 80km/h
poraba: 2.8 l na 100 km
vzdržlivost dobra

slabosti:
Naj bi se hitro pregrel, torej kdor kaj ve in mu ni odveč naj malo pripiše svoje izkušnje.
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
Tale model (..na sliki..) bi se naj hitro pregreval zaradi teh stranskih plastik . Maš Bt je ki so drugačni modeli (brez plastik okrog cilindra). Pa če je original se nebi smel nobeden pregrevat pregreva se cilinder pri predelavah saj je maximalno dodatnega mesa na cilindru 5mm (43L bat sem osebno največ noter spravu ) potem pa rabiš veliko hlajenja ker se zaradi tankih stranic cilindra hitro segreje. To je znao samo za ta model BT ja ker ma stranske plastike okrog cilindra :D

http://www.google.si/imgres?q=tomos+BT&um=1&hl=sl&sa=N&biw=1280&bih=923&tbm=isch&tbnid=hgVP8NtIaAd7uM:&imgrefurl=http://lista.rs/Oglas/Motocikli_mopedi/Tomos_BT__1988_/816&docid=bi2RI6Lx4h

Pri tem pa sploh teh problemov ni. :)
 
Last edited:

Assassin132

Member
Reaction score
0
Tale model ki si ga zdaj poslau nebi smel meti problema tudi pri predelavah :) Un ki si ga na začetku objavil je tisti model ki bi se naj pregrevau. :D

Jaz ti nič ne priporočam :D Ker tile mopedi so tako tako :) Vsi jih spolne vozijo pa uničujejo tko da če ne poznaš stanja pa ne greš pogledat itd. so tile mopedi strup. :)

Razen če maš (npr. 300e daš za njega pa 100e vstran da narediš generalko motorja. )

Veš kaj rečejo o TOMOS-u

[SPOIL]VEČ GA ŠRAUFAŠ KOT PA VOZIŠ HEHE[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
ja to je res, saj bom še klicau pa zmenu se, pa mau poiskao informacije ;)

drugač pa veš kaj tut pravjo o tomos-u
[SPOIL]
NI GA BOLŠGA MOTORJA :D :D[/SPOIL]

pa

[SPOIL]FURAŠ SE CEU MESC, PA ŠE ZA EN TANK BENCINA NE PORABIŠ ;) :D[/SPOIL]

drugač pa hvala za info :D :))
 
Last edited by a moderator:
Top