TOP 20 Lista

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
bumbar s tem se nebi hvalil še posebno kar ste naredili ti, rangrok in DJ Exit, sam dobro veš kaj, to bi bil kje drugje na drugih svetih prekršek za odvzem računa, tukaj pa itak nima smisla, pa še Grobi predno boš spet pobrisal moje prispevke, mislil sem da je to slovenski server, tako da tisto kar mi pošiljaš totalno nič ne razumem, verjetno hočešpovedat, da me boš banal kot nk maribora, sam res zaboga , naslovenskem serverju smo, potem pišite slovensko
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
bumbar s tem se nebi hvalil še posebno kar ste naredili ti, rangrok in DJ Exit, sam dobro veš kaj, to bi bil kje drugje na drugih svetih prekršek za odvzem računa, tukaj pa itak nima smisla, pa še Grobi predno boš spet pobrisal moje prispevke, mislil sem da je to slovenski server, tako da tisto kar mi pošiljaš totalno nič ne razumem, verjetno hočešpovedat, da me boš banal kot nk maribora, sam res zaboga , naslovenskem serverju smo, potem pišite slovensko

*posebej
*.
*.
*to je na drugih svetovih
*.
*preden
* :
* ,da
*popolnoma
*.
*želiš povedat
*kakor si
*.
*Ampak
*na slovenskem
*zato
*.


Evo, ti lahko začneš, pa se bomo tudi ostali začeli truditi.
 

DeletedUser

Guest
Jaz ne vem pa me zanima :D

stara pesem, nekdo dobi račun na čuvanje, pa ga da v dobri veri čuvat, ne ve da je ta izdajalec, ki si razdeli račun lepo po tretino vseh vasi, vsakemu malo, to je pri nas dovoljeno, oziroma bi moral orgirati lastnik, ki pa je šel na dalše izobraževanje v tujino in se še ni oglasil, ko pa se bo pa ne bo več kaj videti
 

DeletedUser

Guest
*posebej
*.
*.
*to je na drugih svetovih
*.
*preden
* :
* ,da
*popolnoma
*.
*želiš povedat
*kakor si
*.
*Ampak
*na slovenskem
*zato
*.


Evo, ti lahko začneš, pa se bomo tudi ostali začeli truditi.

no poj se pa še tu potrudi

Dear črtomir,

You have received an infraction at Forum Vojne plemen.

Reason: Objavljanje v napačnem oddelku - wrong forum
-------
Objavljanje v napačnem oddelku
-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
http://forum.vojnaplemen.si/showthread.php?p=20280
 

DeletedUser

Guest
stara pesem, nekdo dobi račun na čuvanje, pa ga da v dobri veri čuvat, ne ve da je ta izdajalec, ki si razdeli račun lepo po tretino vseh vasi, vsakemu malo, to je pri nas dovoljeno, oziroma bi moral orgirati lastnik, ki pa je šel na dalše izobraževanje v tujino in se še ni oglasil, ko pa se bo pa ne bo več kaj videti

črtomir če je to res kar praviš je dokazljivo in dokaži da je bilo tako narejeno. Tisti ki čuva ne sme delati namerne škode na čuvanem računu. Če jo potem se to vidi.
Kot pa vem je take zadeve prepovedano objavljati v forumu ampak se morajo poslati adminom.

LP
 

DeletedUser

Guest
Gospod [NICK]črtomir[/NICK].

1. Napisal si 2 komentarja eden za drugim. Po pravilih tega ne smeš! Pravila - §3.2.1 Dvojni komentarji. Lahko prebereš celotna pravila, da ne bo vodstvo vedno proti tebi.

2. Za kršitve se obrni na InnoGames Support in ne smetit za takšne stvari na forumu! :rolleyes:

Upam da razumeš kaj sem napisal, ker včasih mislim da "si-ko-kitajc" ko mu ne moreš nič dovedat. Kitajsko pa žal jaz ne znam. :D :D

 

rfaric

Member
Reaction score
0
stara pesem, nekdo dobi račun na čuvanje, pa ga da v dobri veri čuvat, ne ve da je ta izdajalec, ki si razdeli račun lepo po tretino vseh vasi, vsakemu malo, to je pri nas dovoljeno, oziroma bi moral orgirati lastnik, ki pa je šel na dalše izobraževanje v tujino in se še ni oglasil, ko pa se bo pa ne bo več kaj videti




račun daš čuvat osebi,ki ji zaupaš s tem jo tudi pooblastiš da dela na računu in naloga tega latnika računa je da se vseke nekaj časa logira na račun in ga preveri in če je šel na daljšo pot kako pa potem ti veš da se on strinja ali ne strinja kaj počne sitar računa
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Pa še res je. Če želite imeti podobno temo, si lahko ustvarite novo. Žal v tej temi zaradi določenih osebkov, teče debata vedno o vsem drugem.

Lep pozdrav,
Grobi
 
Status
Not open for further replies.
Top