TOP 20 Lista

Status
Not open for further replies.

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Zanimajo me vasa mnenja o TOP 20 Plemen trenutno na serverju.


Kaj mislite kateri bodo ostali na tej listi v bodoce?
Katere ne pricakujete v bodoce?
Kdo najbolj obeta med temi?



Napisete lahko tudi kratko vase mislenje ob vsakem Plemenu.


LISTA:

1 *RW*
2 Izklop
3 Polish
4 SpamPL
5 OMG
6 ~Ti~
7 League
8 NoName
9 -F.A-
10 300
11 Vik
12 MEDAS
13 Die.
14 -V-
15 KOH
16 Roma
17 TMP
18 =VDK=
19 SWE
20 DOMU
 

DeletedUser

Guest
1 *RW*-bad
2 Izklop-bad
3 Polish-good
4 SpamPL-dont spam ok
5 OMG-bad
6 ~Ti~-bad
7 League-good
8 NoName-very good
9 -F.A--good
10 300-good
11 Vik-very good
12 MEDAS-bad
13 Die.-good
14 -V--good
15 KOH-dont on the list enymore
16 Roma-good
17 TMP-good
18 =VDK=-good
19 SWE-good
20 DOMU-dont on the list
 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
Večinoma so na začetku usakega sveta prvi mass recruting (noob) tribi. Ampak stvari se bodo spremenile ko pridejo noblemani. Mislim da od teh 20 jih bo čez kak mesec samo še kakih 5 v top 20.
 

DeletedUser

Guest
Večinoma so na začetku usakega sveta prvi mass recruting (noob) tribi. Ampak stvari se bodo spremenile ko pridejo noblemani. Mislim da od teh 20 jih bo čez kak mesec samo še kakih 5 v top 20.

Se popolnoma strinjam, na vsakem svetu je blo tko in na vsakem bo. Pravi trajbi se pojavijo šele 3-4 mesece po začetku sveta.
 

DeletedUser

Guest
Se popolnoma strinjam, na vsakem svetu je blo tko in na vsakem bo. Pravi trajbi se pojavijo šele 3-4 mesece po začetku sveta.

Ne vedno.Nekateri tribi se prijavijo z 20-40 dobrimi , ze na zacetku (premade) in ti ostanejo na vrhu.Preveri [ally]DSL[ally/].. .net w29.Od zacetka in ze 6mesecev med top3. We rule =)
 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
Ne vedno.Nekateri tribi se prijavijo z 20-40 dobrimi , ze na zacetku (premade) in ti ostanejo na vrhu.Preveri [ally]DSL[ally/].. .net w29.Od zacetka in ze 6mesecev med top3. We rule =)

To je res (čeprav po mojih izkušnjah večina premadov propade/se zdruzi z drugimi tribi). Ampak na temu svetu ni nobenega premada, pa še večina top 20 tribov je razmetana po useh 4 kontinentih.
 

DeletedUser

Guest
No v našem plemenu novačimo načrtno in smo osredotočeni le na en kontinent.
 

DeletedUser

Guest
To je res (čeprav po mojih izkušnjah večina premadov propade/se zdruzi z drugimi tribi). Ampak na temu svetu ni nobenega premada, pa še večina top 20 tribov je razmetana po useh 4 kontinentih.

To se zgodi v primeru da 2ali 3 glavni igralci (leaderji) nehajo igrat.Council ne najde novega sposobnega vodje in tribe se pridruzi drugemu.

Ne na tem svetu je samo par dobrih tribov in mislim da bo tu vojna med 5tribi na koncu =P.We shall see
 

DeletedUser

Guest
1 *RW*-bad
2 Izklop-good
3 Polish-the best tribe :D
4 SpamPL-good
5 OMG-bad
6 ~Ti~-bad
7 League-bad
8 KOH-good
9 300-good
10 -F.A- good
11 Die.-bad
12 NoName-good
13 Vik-good
14 MEDAS-bad
15 Roma-very good
16 TMP-bad
17 -V- bad
18 SWE-bad
19 IKY-bad
20 !C.W!
 

DeletedUser

Guest
Vi gledate samo prvih 20, ne opazite pa hitro rastočih groženj, ki se bližajo zelo hitro.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Tu ima pa Nejo čisto prav. Bomo videli kaj se bo zgodilo ko se bo igra še malo bolj razvila :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
w2 je biu T:V (tribes venegance) prou nek pro tribe ka so u prvih 2 minutah w2-ja mel 50 memberjeu inso bili pravi gamer community ki se s temi igrami ukvarjajo profesionalno. ampak smo ih poten useeno enega pa po enega zbijali dol z liste tako da smo jih le premgagal. TW4life!
 

DeletedUser

Guest
Old Skool... A si bil mogoce na w1 .net? Nevem a so bli TV tud tam al ka je blo. Pozabu sm.

Vem da so hitro napovedal vojno celemu svetu... Pa nevem kak je bil potem razplet.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

Kolikor se jaz spomninjam je T:V samo igral na World 1, za World 2 nisem vedel, da so tudi tam igrali.
 
Last edited:

Sasuke..

Member
Reaction score
0

Doomc, mogoce so tudi W2 igrali - to nevem. Nisem igral W2. Za W1 sem pa sto procent. Prvi so bli ali so se, to pa nevem.
 

DeletedUser

Guest
1 OMG
2 Polish
3 Izklop
4 KOH
5 -S.M-
6 League
7 SpamPL
8 300
9 SWE
10 Die.
11 TMP
12 MEDAS
13 RW
14 Roma
15 OMG2
16 -F.A-
17 IKY
18 LEGION
19 !CW!
20 ES

:)
 

DeletedUser

Guest
T:V je bil v prvem in v drugem svetu. Najprej so v obeh svetovih igrali pod imenom TW, kasneje pa so se v prvem preimenovali v T:V, v drugem pa so obdržali ime, v drugem so potem naredili tudi 1 ali celo 2 sister trajba, v prvem pa je bila omejitev 500 ljudi tako da to ni bilo potrebno.
TW v bistvu pomeni TribalWar (http://www.tribalwar.com). To pa je gaming community, ki ga je 1999. leta ustanovil Rayn.
Na Tribal Warsu so zavladal tako kot v vsaki drugi igri na katero so se spravili, zato jim v prvem svetu noben ni mogel čisto nič in so se do letos uspeli obdržati na prvem mestu. Potem so razpadli zarad visoke neaktivnosti, veterani so pa svet pustili itak že takrat ko so prišli na prvo mesto.
Jaz sem bil njihov član pol leta, in imajo tudi svoj external forum, sam gor so taki ljudje da si sploh ne upaš pisat, ker se bojiš -dobesedno- da te bo kdo pojedu.
Res so pa najbolši trajb, ki sem ga kdaj videl na tw.net
 
Status
Not open for further replies.
Top