Top 20 plemen na svetu 7

DeletedUser

Guest
[SPOIL][/SPOIL]

Ne bo najbolj držalo, kar si napisal - bila so skoraj 2x večja kot KOH, in pleme NR, ki je bilo takrat še prisotno (in naš sovražnik) niti ne štejem zraven. Kam se je pleme VIP zgubilo, pa ne vem. Je sicer res, da je to zelo zgodnja lestvica, vendar kakšne druge nisem našel.

a res, če bi pravi čas gledal bi bilo čist res. Pred malo manj kot 1nim mescem so vsa 3plemena skupaj bila enako velika kot KOH, takrat je tudi uradni začetek vojne. Kaj je bilo pred tem so bila le posredovanja na vaša rekrutiranja na našem ozemlju. Vidim da delaš kaj vas večina KOHovcem najbolje trosiš laži in spreobračaš vsako izjavo tako da vi bolje ven izpadete.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
a res, če bi pravi čas gledal bi bilo čist res. Pred malo manj kot 1nim mescem so vsa 3plemena skupaj bila enako velika kot KOH, takrat je tudi uradni začetek vojne. Kaj je bilo pred tem so bila le posredovanja na vaša rekrutiranja na našem ozemlju. Vidim da delaš kaj vas večina KOHovcem najbolje trosiš laži in spreobračaš vsako izjavo tako da vi bolje ven izpadete.

Je sicer res, da je to zelo zgodnja lestvica, vendar kakšne druge nisem našel.


Hmm, trosim laži? Lepa beseda, kaj takega tebi nisem nikoli rekel. Kdaj že sem se prej po tvoje zlagal? Ker če trosim, sem verjetno po tvoje že kdaj prej napisal laž. No, bom napisal drugače - ti prilepi lestvico izpred enega meseca in dokaži, kar si napisal. Prevzemi so se začeli dogajat septembra, vojna napoved gor ali dol.

Ne spreobračam tvojih izjav - in meni ni potrebno "bolje ven izpadet", mi ni v interesu....
 

DeletedUser

Guest
No, bom napisal drugače - ti prilepi lestvico izpred enega meseca in dokaži, kar si napisal.

Žal nisem čarovnik da bi lahko iz 0česa potegnil lestvico izpred enega mesca ven. Če pa maš ti preveč časa pa lahko greš seštevat točke vseh članov od vsakega plemena kaj so bili septembra.

Prevzemi so se začeli dogajat septembra, vojna napoved gor ali dol.

Zanimivo a to je nova logika, ki jo ste izumili v KOHu?

Ne spreobračam tvojih izjav - in meni ni potrebno "bolje ven izpadet", mi ni v interesu....

Mogoče tebi ni v interesu je pa tvojemu plemenu.

Sicer pa zgleda da radi v KOHu pozabljate na svoje akademije PoR in LIVED pa še vašo najnovejšo pridobitev ~JA~, če pa že hočeš še september omenjat pa moram še jaz omenit ~G.K~ in
C-C še 2vaša zaveznika, ki sta že oba propadla pod vojsko zavezniških plemen. Tako da je vojna 3plemena proti 6tim, zdaj 4im. Ali se bo spet kakšen pogumen KOHovec našel, ki bo zanikal vse to?

EDIT: Zgleda da ko se vam zgodi nekaj vas moti, ko pa nekomu drugemu pa ne. Na 1ki vas ni čisto nič motilo da ste bili 3plemena proti 1nemu.
 
Last edited by a moderator:

Dr. Neubauer

New Member
Reaction score
0
kaj je pa bilo z rfaric-em spet kakšna taktika KOH-a

ubijalec124 imaš pa čist prav
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Žal nisem čarovnik da bi lahko iz 0česa potegnil lestvico izpred enega mesca ven. Če pa maš ti preveč časa pa lahko greš seštevat točke vseh članov od vsakega plemena kaj so bili septembra.

Si pa čarovnik, ko napišeš, da so vsa tri plemena bila tako velika kot KOH - ko nekaj napišeš, DOKAŽI, ne da ti trosiš na pamet neke podatke. Zakaj naj grem jst seštevat točke članov, če si ti ta podatek napisal?

Zanimivo a to je nova logika, ki jo ste izumili v KOHu?
Kaj človek niti svojega mnenja ne sme napisat, da nebi ti takoj KOH mešal v to - pa kaj je s tabo človek? Si zakompleksan s KOHom ali kaj?


Mogoče tebi ni v interesu je pa tvojemu plemenu.

Sicer pa zgleda da radi v KOHu pozabljate na svoje akademije PoR in LIVED pa še vašo najnovejšo pridobitev ~JA~, če pa že hočeš še september omenjat pa moram še jaz omenit ~G.K~ in
C-C še 2vaša zaveznika, ki sta že oba propadla pod vojsko zavezniških plemen. Tako da je vojna 3plemena proti 6tim, zdaj 4im. Ali se bo spet kakšen pogumen KOHovec našel, ki bo zanikal vse to?

Nič ne pozabljam, kar si napisal glede naših zaveznikov, drži. V čem je problem priznat? Kadar napišeš tisto, kar drži, bom rekel, da je res - za razliko od tebe, ki tega nisi sposoben - in zmeraj, ko bo kakšen KOHovec kaj napisal, boš to negiral in se delal pametnega. Aha - niso bila samo tri vaša plemena, koliko jih je bilo, boš povedal ti.

EDIT: Zgleda da ko se vam zgodi nekaj vas moti, ko pa nekomu drugemu pa ne. Na 1ki vas ni čisto nič motilo da ste bili 3plemena proti 1nemu.

Kje si prebral, da me kaj moti? Neverjeten si. Kadar jaz kaj napišem, odgovori meni in uporabljaj ednino, ne množine. Imaš pa seveda dvojna merila. Tri plemena proti enemu? Kaj je bilo pleme Q? Naš ali vaš zaveznik? Če na S7 šteješ vse, štej tudi na S1.
 

DeletedUser

Guest
Če se prav sponim so bili ERROR NM ter AIE ob vojni napovedi res tockovno toliko velki kot KOH.....Kar pa niti ni pomembno, pomembno je da KOH trenutno zgublja na vseh frontah, vceraj je bila akcija speljana na ERROR ampak brez vecjega efekta, prevzel so nam samo 1no vas, prav tako so pa eno zgubili
 

DeletedUser

Guest
Si pa čarovnik, ko napišeš, da so vsa tri plemena bila tako velika kot KOH - ko nekaj napišeš, DOKAŽI, ne da ti trosiš na pamet neke podatke. Zakaj naj grem jst seštevat točke članov, če si ti ta podatek napisal?

glede na to da ste vi začeli s tem da smo večji od KOHa bili bi po vsej logiki moral dokaz prit z vaše strani. Zakaj bi jaz dokazoval namesto vas nekaj?

Kaj človek niti svojega mnenja ne sme napisat, da nebi ti takoj KOH mešal v to - pa kaj je s tabo človek? Si zakompleksan s KOHom ali kaj?

Glede na to da predstavljaš KOH tu na zunanjem forumu težko.

Nič ne pozabljam, kar si napisal glede naših zaveznikov, drži. V čem je problem priznat? Kadar napišeš tisto, kar drži, bom rekel, da je res - za razliko od tebe, ki tega nisi sposoben - in zmeraj, ko bo kakšen KOHovec kaj napisal, boš to negiral in se delal pametnega. Aha - niso bila samo tri vaša plemena, koliko jih je bilo, boš povedal ti.

če kaj negiram je samo zato ker je laž, pa ni važno če je KOHovec ali član katerega drugega plemena.

Kje si prebral, da me kaj moti? Neverjeten si. Kadar jaz kaj napišem, odgovori meni in uporabljaj ednino, ne množine. Imaš pa seveda dvojna merila. Tri plemena proti enemu? Kaj je bilo pleme Q? Naš ali vaš zaveznik? Če na S7 šteješ vse, štej tudi na S1.

.Q. se je vojni pridružil komaj lep čas za vašo vojno napovedjo, pa še to se bolj bogo lahko šteje kot pleme.

Če se prav sponim so bili ERROR NM ter AIE ob vojni napovedi res tockovno toliko velki kot KOH.....Kar pa niti ni pomembno, pomembno je da KOH trenutno zgublja na vseh frontah, vceraj je bila akcija speljana na ERROR ampak brez vecjega efekta, prevzel so nam samo 1no vas, prav tako so pa eno zgubili

1mil + ODD so nam dali + svojo vojsko so poslali v massovni pokol tako da efekt je bil. Seveda bolj njim v škodo kot pa nam ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
30:3 ;) KOH bo mogoče že do konca leta na tleh,če ne bo večjih sprememb...
 

DeletedUser

Guest
30:3 ;) KOH bo mogoče že do konca leta na tleh,če ne bo večjih sprememb...

pravijo da optimizem ne škodi, vedar bi vseeno bi bilo lepo da bi se na realna tla nekateri spustili. "Če nebo večjih sprememb" - bi moralo bit če bodo večje spremembe. Pri tej hitrosti kot poteka zdaj vojna proti njim, bodo še kar par mescev po novem letu živeli.
 

deveti

Member
Reaction score
0
pravijo da optimizem ne škodi, vedar bi vseeno bi bilo lepo da bi se na realna tla nekateri spustili. "Če nebo večjih sprememb" - bi moralo bit če bodo večje spremembe. Pri tej hitrosti kot poteka zdaj vojna proti njim, bodo še kar par mescev po novem letu živeli.

haha dj ubijalec no a me mors v vsakem postu smejat?:)
kako pa pri vam vojna:)ubijalec

lp deveti:)
 

DeletedUser

Guest
haha dj ubijalec no a me mors v vsakem postu smejat?:)
kako pa pri vam vojna:)ubijalec

lp deveti:)

[SPOIL]Side 1:
Tribes: ERROR
Side 2:
Tribes: KOH

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 26
Side 2: 2
Difference: 24

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 140,053
Side 2: 8,117
Difference: 131,936

chart
[/SPOIL]

[SPOIL]Side 1:
Tribes: ERROR
Side 2:
Tribes: KOH

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 34
Side 2: 7
Difference: 27

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 165,140
Side 2: 22,302
Difference: 142,838

chart
[/SPOIL]

[SPOIL]Side 1:
Tribes: ERROR, ~NM~, AIE
Side 2:
Tribes: KOH, C-C, ~JA~, PoR, LIVED

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 195
Side 2: 74
Difference: 121

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 884,358
Side 2: 300,136
Difference: 584,222

chart

[/SPOIL]

[SPOIL]Side 1:
Tribes: ERROR, ~NM~, AIE
Side 2:
Tribes: KOH

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 110
Side 2: 54
Difference: 56

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 568,360
Side 2: 223,375
Difference: 344,985

chart

[/SPOIL]
 

Red rose

Member
Reaction score
0
bi komentirala,toda se raje vgriznem v jezik :D ....nekoč si bil ubijalec tako pameten,kako lahko napadam z polovičnim nukkom..ni panike...toda dam jaz na tale forum z čim vi napadate???Raje ne,da se vam cela 7 nebo smejala ;) kar tako naprej klankon..če boste napadali z obrambo boste 100% osvojili tale svet :p
 

DeletedUser

Guest
bi komentirala,toda se raje vgriznem v jezik :D ....nekoč si bil ubijalec tako pameten,kako lahko napadam z polovičnim nukkom..ni panike...toda dam jaz na tale forum z čim vi napadate???Raje ne,da se vam cela 7 nebo smejala ;) kar tako naprej klankon..če boste napadali z obrambo boste 100% osvojili tale svet :p

ne sodi akcij enega člana kot akcije celega plemena. Če je kater napadel z defom je pač sam sebi škodo naredil.
 

kowalsky

Member
Reaction score
0
bi komentirala,toda se raje vgriznem v jezik :D ....nekoč si bil ubijalec tako pameten,kako lahko napadam z polovičnim nukkom..ni panike...toda dam jaz na tale forum z čim vi napadate???Raje ne,da se vam cela 7 nebo smejala ;) kar tako naprej klankon..če boste napadali z obrambo boste 100% osvojili tale svet :p

Ne bi se rad tu zraven vmešaval, ampak imam eno vprašanje: če so oni taki noobi da z obrambo napadajo, kakšni ste potem vi, da vas taki noobi noblajo (z obrambo)?
 

Highlander

Member
Reaction score
0
zanimivo branje in zanimiva vojna, me res zanima razplet....
pogrešam komentarje največjega med velikimi :)
 

DeletedUser

Guest
Ahh ja....:)

Tako se vzdržuje statistiko pri NM:

Sem napadel enega iz NM pobil vojsko in še nobli so šli na njega ni mogel ubranit in je odletel iz plemena...:)

In ko je KOH na s7 nevem kaj bla bla bla... To je pa vredu ubijalec, da igralec odleti iz plemena zarad lepše stats:D?
^Za ubijalca vem da bo odpisu:D
 

DeletedUser

Guest
Ahh ja....:)

Tako se vzdržuje statistiko pri NM:

Sem napadel enega iz NM pobil vojsko in še nobli so šli na njega ni mogel ubranit in je odletel iz plemena...:)

In ko je KOH na s7 nevem kaj bla bla bla... To je pa vredu ubijalec, da igralec odleti iz plemena zarad lepše stats:D?
^Za ubijalca vem da bo odpisu:D

no če si pa že omenil, očitno niste v KOHu nič drugačni. Ko je Dakoz zgubil par vasi je dokoj bil zgodovina in kaj kmalu letel iz plemena.
 

DeletedUser

Guest
no če si pa že omenil, očitno niste v KOHu nič drugačni. Ko je Dakoz zgubil par vasi je dokoj bil zgodovina in kaj kmalu letel iz plemena.

nono:)

nehal je igrati če se prav spomnim...sploh se ni boril nevem kolkat se je še logal gor tkt...
Zarad aktivnosti je šel...:)
Drugače pa tako ali tako nebi stats. veliko spremenil:D
 
Top