TW

cotl

Member
Reaction score
0
Ko sem lepega dne malo prebiral neko spletno stran sem naletel na free premium hacke.Ko se prebral kaj lahko ubistvo lahko narediš z njimi se mi zdi brez veze igrati vojno plemen.Ubistvo se gre predvsem za auto farmanje.Potem pa so eni pametni,ko oropajo 10k vasic.Z auto farmanjem jih 20k v pol dneva.Vem da to orodje uporablja vsaj prvih 30 na si serverjih, drugje pa vsaj top 100.

Nikakor ne moreš brez auto f. nafarmati 10k vasic ali več.Enostavno je treba take igralce banirat.Naj se malo zamislijo Administatorji kako je mogoče oropati 10k+ vasic.SRAMOTA!

Sprva sem seveda mislil,da to ni res ampak sem tudi poizkusil.IN RES DELUJE.Plus tega,da imaš autofarmanje imaš tudi na voljo neko avtomatsko odpiranje twplus ipd.Vem,da jih to veliko uporablja saj tudi piše,da je 75k downloadov.Sedaj se pa zamislite.Brez veze je za tiste,ki se trudijo.
 
Last edited:

Assassin132

Member
Reaction score
0
Ko sem lepega dne malo prebiral neko spletno stran sem naletel na free premium hacke.Ko se prebral kaj lahko ubistvo lahko narediš z njimi se mi zdi brez veze igrati vojno plemen.Ubistvo se gre predvsem za auto farmanje.Potem pa so eni pametni,ko oropajo 10k vasic.Z auto farmanjem jih 20k v pol dneva.Vem da to orodje uporablja vsaj prvih 30 na si serverjih, drugje pa vsaj top 100.

Nikakor ne moreš brez auto f. nafarmati 10k vasic ali več.Enostavno je treba take igralce banirat.Naj se malo zamislijo Administatorji kako je mogoče oropati 10k+ vasic.SRAMOTA!

Sprva sem seveda mislil,da to ni res ampak sem tudi poizkusil.IN RES DELUJE.Plus tega,da imaš autofarmanje imaš tudi na voljo neko avtomatsko odpiranje twplus ipd.Vem,da jih to veliko uporablja saj tudi piše,da je 75k downloadov.Sedaj se pa zamislite.Brez veze je za tiste,ki se trudijo.


Da se tudi brez hackov farmat tolko :)
 

angryman

Member
Reaction score
0
10k+ vasic se enostavno naropa če imaš dovolj vojske...

Ne rabiš nobenih autofarmarjev maš pomočnika za plenjenje in farmaš v izi...
 

DeletedUser

Guest
10k+ vasic se enostavno naropa če imaš dovolj vojske...

Ne rabiš nobenih autofarmarjev maš pomočnika za plenjenje in farmaš v izi...

Da se če pošiljaš po 1 lahkega konjenika na najblizjo barbarsko vasico, če pa farmaš kot normalen igralec z sekircami, lahkimi in tezko konjenico pa prideš do okoli 6-8k dnevno. vse kar je nad je posiljanje lahkih v eno vasico :)
 

angryman

Member
Reaction score
0
Če imaš račun pokrit 24/7 lahko prideš do ene 13k, ampak vojska more bit zmer zun...
Še posebej tam pri ene 600k točkah ko še zelo intenzivno farmaš...
 

DeletedUser

Guest
Če imaš račun pokrit 24/7 lahko prideš do ene 13k, ampak vojska more bit zmer zun...
Še posebej tam pri ene 600k točkah ko še zelo intenzivno farmaš...

Glede nato, da je si11 še noben nima 600k točk bodo pa kmalu imeli še kak mesec :) Mogoče še prej. Smo aktivni 24 ur pa pride od 7-8k dnevno, tko da če pošiljaš 1 lahkega na barbarsko vasico, lahko v eni uri prideš do 3800 ofarmanih vasic. Torej 5 ur intenzivnega klikanja pa imaš 19k ofarmanih :) Je pa še ena lazja zadeva glede posiljanja 1 lahkega v operi - BOOKmarks :)
 

angryman

Member
Reaction score
0
Ker imam počitnice sem začel nekomu pomagat in včeraj sva bila plenilca dneva v vaseh) 10,5k pa 15+ mio. naropanega kar pove da nisva samo ene vasice ropala...
Tak da nevem kje je problem da se ne da z normalnim farmanjem do 10k pridt-.-'



lev11 ma pa lepo pozicijo k noben okol njega ne farma pol pa lohka zmerm tolk nafarma...
Sam ma pa problem neve kako je treba porabiti surovine razn za noblanje neaktivcev:D
 
Top