Velika nagradna igra

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Evo, moj video je dokončan, samo še uploadam ga. Boste videli, s tako n00bovskimi napovedniki nimate proti mojemu niti malo šans, hehe.
 

DeletedUser

Guest
haha je smešen trailer ampak ne predstavi in ne pove kaj dosti o igri...je pa zanimiv:)
 

DeletedUser

Guest
Vem, da je drugačen, saj sem takega tudi hotel-je narejen bolj v filmskem slogu. Se pa strinjam, da ne pove koliko igralcev je v igri in vse to, ampak če je napovednik zanimiv, potem bodo ljudje že samo iz radovednosti preizkusili igro.
 

DeletedUser

Guest
Vem, da je drugačen, saj sem takega tudi hotel-je narejen bolj v filmskem slogu. Se pa strinjam, da ne pove koliko igralcev je v igri in vse to, ampak če je napovednik zanimiv, potem bodo ljudje že samo iz radovednosti preizkusili igro.

ja video je res zanimiv. ne razumem pa zakaj vsi kažejo kok igralcev je...je to sploh pomembno?? v 45 sekundah je treba čimbolj predstaviti igro, za kaj se sploh v igri gre in podobne stvari... kolk igralcev jo igra konec koncev sploh ni pomembno...:D
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Ne razumeva se. 50% filma mora prikazovati igro oz. slike ali filme iz igre.
 

gx15

Member
Reaction score
1
Vem, da je drugačen, saj sem takega tudi hotel-je narejen bolj v filmskem slogu. Se pa strinjam, da ne pove koliko igralcev je v igri in vse to, ampak če je napovednik zanimiv, potem bodo ljudje že samo iz radovednosti preizkusili igro.

To pa inno-games tudi išče, saj nočejo takih trailerjev ki prikazujejo slike igre ter kako se jo igra, ampak da bo zanimivo da jo bodo ljudje hoteli preizkusiti... končno en ki je tudi razumel kaj hočejo :p:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
To pa inno-games tudi išče, saj nočejo takih trailerjev ki prikazujejo slike igre ter kako se jo igra, ampak da bo zanimivo da jo bodo ljudje hoteli preizkusiti... končno en ki je tudi razumel kaj hočejo :p:rolleyes:

Hehe, hvala.
 
Status
Not open for further replies.
Top