Velika nagradna igra

Status
Not open for further replies.

draconis

New Member
Reaction score
0
Koji moderator, Rosso, Tvrle, Troya?


hm prva dva su geja, s trecim spavam:D

al nitko od njih ne igra samnom:p
 

DeletedUser

Guest
Veliko .si igralcev piše obupno slabo in nerazumljivo. Nekateri izumijo celo novo slovnico. Kralj Gjuro I. in draconis vsaj razumem :).

To pravilo je napisano, da se izognemo sporočil, katerih jezik ne razume nihče od moderatorjev/administratorjev. In pravilo bo v kratkem tudi spremenjeno. Ti pa svetujem, da si prebereš §2 Splošna določila v pravilih foruma. Če meniš, da prispevek krši pravila foruma, prispevek prijaviš (
report.gif
)

V ponedeljek bo glasovanje za najboljši filmček.

Ja mislim da vi nas sasvim dobro razumijete, ja vas razumijem nesto malo , ali nekad pisete ne razumljivo
 

DeletedUser

Guest
Nehite spamat-.-'
Če že hočete spamat pejte v peskovnik-.-'


In potrudite se pisati v slovenščini...
Ko sem šel za foro na .net in sem neki napisal v slovenščini so me takoj admini posvaril da moram pisati v angleščin...
Ne bi bilo slabo če bi tudi tuki bilo tako...
 

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
Grobi, nisi v enem izmed prejšnjih postov rekel da se danes začne glasovanje?


Še vedno čakamo...!
 

draconis

New Member
Reaction score
0
Nehite spamat-.-'
Če že hočete spamat pejte v peskovnik-.-'


In potrudite se pisati v slovenščini...
Ko sem šel za foro na .net in sem neki napisal v slovenščini so me takoj admini posvaril da moram pisati v angleščin...
Ne bi bilo slabo če bi tudi tuki bilo tako...

to je laž, mi ne branimo pisat slovenski:p, ak mislis na plemena.net(u potpisu jen od admina):D

pa ne branite ni vi nama
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
[mod=Grobi]Na forumu nebom trpel nobene nacionalne nestrpnosti. Vsak forum administrator tolmači pravila svojega foruma, ker se tudi pravila razlikujejo. Na forumu smo zelo tolerantni, po mnenju mnogih pa premalo.
Ekipa foruma je zadolžena za uveljavljanje in tolmačenje pravil foruma.

To je zadnje opozorilo, da se umiriš, ker bomo v nasprotnem primeru ukrepali.[/mod]
[mod=Grobi]Vsi prispevki, ki se ne nanašajo na temo, so bili izbrisani[/mod]
 

DeletedUser

Guest
Zanima me, kako sta lahko 2. in 3. video (lokalno) hkrati tudi 4. in 5. o_O ?
 

DeletedUser

Guest
:eek::eek::eek:

Sploh nisem videl, da je tretji trailer moj! Ole ole, 3500 premium točk mojih je!!!
:D:D:D:D
 
Status
Not open for further replies.
Top