Vojaški tabori Načrtovalec zavzemanja vasi

leon5

Member
Reaction score
0
zdravo.najprej vas bom pohvalo za svet3 ful sm presenečen da se je odpru tak hitro svet3 in ob enem ful heppy pa vidim da je res kul ČESTITKE.no zanima me kaj mi omogoča vojaški tabor in načrtovanje zavzemanje vasi?hvala za odgovor.
 

DeletedUser

Guest
newem ta svet 3 je res čudn ,, nič nobeden ni obvestil samo kr naenkrat pride ven :S
 

DeletedUser

Guest
Vojaški tabori:
Plemena bodo lahko zgradila vojaške tabore, kateri bodo stali na neki lokaciji 5 dni in bodo za igradnjo zahtevali kovančke. Lokacija postavitve nima omejitve.
Tabori bodo služili kot nekakšne postojanke iz koder bodo lahko potem igralci pošiljali ven enote v napad oz. okrepitve.
Samo lastnik enot bo lahko ukazoval svojim enotam.

Načrtovalec zavzemanja vasi:
Za lažjo koordinacijo bodo sedaj plemena imela vgrajena že načrtovalec zavzemanja vasi.
Vsak igralec si lahko rezervira vas, vodstvo plemena pa postavi limit, koliko vas in v kolikšnem času.
Rezervacija ni obvezna, ampak se bo ob poskusa napada na vas, katero je že rezerviral nekdo drug, izpisalo opozorilo
Kot plemenski forumi se lahko tudi to lahko deli z več plemeni
V primeru premiuma boš lahko rezerviral vasi in videl, katere so že rezervirane direktno z karte.

Zanima me, kdaj bo tole(rezervacije) še na Si1 pa Si2?

Drugače pa si preberi tole:
http://forum.tribalwars.net/showthread.php?t=191239

Pa strinjam se z igiorckom
 

DeletedUser

Guest
Ja res čudno sem bil šokiran ko sem videl da je že 3 svet, drugače pa te tabori pa to ..čudno :)
 

DeletedUser

Guest
Hm nekaj tukaj smrdi!

Kar koli že svet je bil kar v redu!
 

DeletedUser

Guest
kdaj se začne svet3???


-----

Imamo drugo temo namenjenu SVETU 3.

;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
na s1 in s2 bo različica 6.0 prišla v torek.

sam škoda da vojaških taborov ni na s2 :(

Še eno vprašanje na s3 delamo vojaški tabor pa me malo podrobosti zanimajo

kdo ga lahkopostavi ???
 
Top