Vojna med SPQR in EoW plus akademije

DeletedUser

Guest
Mi je mar, ker pravila veljajo za vse in če jaz igram fer enako pričakujem od vas. Vsak ima pravico dati prijavo, tudi vi in če tega niste storili to ni naš problem. ...

Sicer ne vem komu je namenjen ta komentar, se pa strinjam z zapisanim. Problem nastane, ko se pravila prilagodijo trenutni situaciji v igri in tu ne govorimo več o prijavi igralcev, ampak o tistih, ki dejansko odločajo kako poteka sama igra.
 

DeletedUser

Guest
Namenjen je verjetno meni:)
Dokaze o neumnostih moderatorjih lahko prilepim tukaj, če mi dovolijo moderatorji, ker sem jih nedolgo nazaj dobila posredovane....bojo pa menda ta konec tedna posredovani kolegom v Nemčijo ampak ne iz moje strani, ker dokazila niso moja! Kar je napisano v vsebini domnevam, da bo kdo ostal brez dela tukaj.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Namenjen je verjetno meni:)
Dokaze o neumnostih moderatorjih lahko prilepim tukaj, če mi dovolijo moderatorji, ker sem jih nedolgo nazaj dobila posredovane....bojo pa menda ta konec tedna posredovani kolegom v Nemčijo ampak ne iz moje strani, ker dokazila niso moja! Kar je napisano v vsebini domnevam, da bo kdo ostal brez dela tukaj.

Tukaj jih ne moreš nalepiti,
lahko pa jih posreduješ na ;
- motorka@vojnaplemen.si
- grobi@vojnaplemen.si
- meni po zs - bi me zanimali.
 

nofear

Member
Reaction score
0
Zdaj mam pa jaz tegale nabijanja konkretno dovolj in vas bom vse skupaj steral v kurac. Mislim tole nabijanje o goljufanju SPQR pa že gre preko vseh meja. Nikoli nismo goljufali in tudi nikoli ne bomo. Glede na vašo sposobnost bi bilo sramotno ako bi mi sploh na to pomislili.
Vsi skupaj trabezlate kako je SPQR povezan z moderatorji in in-game ekipo pa vam povem, da je calimero ponavadi najbolj na tapeti in so do njega vsi zelo strogi ( je tudi prav ) in vi nimate nobene pravice takole blatit našega vodjo, ki je po mojem mnenju najbolj srčen vodja na tej igri.
V kolikor bi lahko bi sam v igro skočil vzel sekIro in maširal z nukom na vašo vas!!

Tudi jaz sem izgubil na svet 1 pa nisem nikoli pisal, da je KOH goljufal in podobno. Dajte igrat normalno in korektno in nehajte že nabijati neumnosti o podkupovanjih , goljufijah in pisanju v nemčijo.
Priznajte si, da je bil calimero z svojo ekipo dovolj kvaliteten nasprotnik in vas je premagal. V kolikor tega niste sposobni brišite račune in se spokajte dol s sveta 4, ker vas nihče ne bo pogrešal.

@ Power
Glede tvojega poziva naj se vsem brišejo računi pa mislim da si rahlo retardiran, ker če enega izdajalca ponoblamo tako kot bomo tebe to še ne pomeni, da goljufamo

Fantje in dekleta praveč ste kalkulirali, ampak vaš nasprotnik je NoFear...

Nekateri so ujeli zadnji vlak pred katastrofo in začeli razmišljat s svojo glavo.

Resnično sem vas imel za korektne nasprotnike ste pa navadna strahopetna tolpa razbojnikov, ki nima pojma o igri. Še vse bi lahko nekako prežvečil in sprejel, ampak da se grete pa sramotit in pisat, da podkupujemo in-game ekipo, da bi lažje prišli do zmage je pa preko vseh meja in totalno nekorektno in hinavsko od vas.

TITANIK SE JE POTOPIL, ELVIS NAS JE ZAPUSTIL IN VI BOSTE PONOBLANI!!!
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
Zdaj mam pa jaz tegale nabijanja konkretno dovolj in vas bom vse skupaj steral v kurac. Mislim tole nabijanje o goljufanju SPQR pa že gre preko vseh meja. Nikoli nismo goljufali in tudi nikoli ne bomo. Glede na vašo sposobnost bi bilo sramotno ako bi mi sploh na to pomislili.
Vsi skupaj trabezlate kako je SPQR povezan z moderatorji in in-game ekipo pa vam povem, da je calimero ponavadi najbolj na tapeti in so do njega vsi zelo strogi ( je tudi prav ) in vi nimate nobene pravice takole blatit našega vodjo, ki je po mojem mnenju najbolj srčen vodja na tej igri.
V kolikor bi lahko bi sam v igro skočil vzel sekIro in maširal z nukom na vašo vas!!

Tudi jaz sem izgubil na svet 1 pa nisem nikoli pisal, da je KOH goljufal in podobno. Dajte igrat normalno in korektno in nehajte že nabijati neumnosti o podkupovanjih , goljufijah in pisanju v nemčijo.
Priznajte si, da je bil calimero z svojo ekipo dovolj kvaliteten nasprotnik in vas je premagal. V kolikor tega niste sposobni brišite račune in se spokajte dol s sveta 4, ker vas nihče ne bo pogrešal.

@ Power
Glede tvojega poziva naj se vsem brišejo računi pa mislim da si rahlo retardiran, ker če enega izdajalca ponoblamo tako kot bomo tebe to še ne pomeni, da goljufamo

Fantje in dekleta praveč ste kalkulirali, ampak vaš nasprotnik je NoFear...

Nekateri so ujeli zadnji vlak pred katastrofo in začeli razmišljat s svojo glavo.

Resnično sem vas imel za korektne nasprotnike ste pa navadna strahopetna tolpa razbojnikov, ki nima pojma o igri. Še vse bi lahko nekako prežvečil in sprejel, ampak da se grete pa sramotit in pisat, da podkupujemo in-game ekipo, da bi lažje prišli do zmage je pa preko vseh meja in totalno nekorektno in hinavsko od vas.

TITANIK SE JE POTOPIL, ELVIS NAS JE ZAPUSTIL IN VI BOSTE PONOBLANI!!!


mas prav so ze nekateri kot pokvarjene kasete :) Ves ci nimajo nobenega drugega izgovora mora bit nekdo kriv ce ne calimero pol pa administratorji :D
 

DeletedUser

Guest
Fantje in dekleta praveč ste kalkulirali, ampak vaš nasprotnik je NoFear...


Pa daj prosim te nehaj s takimi, ti se imaš za boga al kaj. A ti misliš da si tako prepoznaven al kaj, zate še ni slišalo več kot 3/4 igralcev in mnogi sprašujejo kdo sploh je ta nofear, ki se ma za boga. Res si smešen.

Lp
 

DeletedUser

Guest
Lady dej pošlji mi še kaj lesa zraven, da bodo tvoji nuki dostojno pokopani. Še se bova imela lepo, ko te bom noblal ko za šalo :D

Ko toliko blebetate tule. Dnevno dobivam sporočila z žalitvami. Ko omenim da je trenutno dual gor in da bom dal prijavo pa se opravičujete za izrečeno. Tule ste v kravatah oblečeni, pluvate pa samo po zasepcih. Da vas ni sram.

I wanna more! :p (ampak žal ne premorete :rolleyes:)


...
 

DeletedUser

Guest
Zdaj mam pa jaz tegale nabijanja konkretno dovolj in vas bom vse skupaj steral v kurac. Mislim tole nabijanje o goljufanju SPQR pa že gre preko vseh meja. Nikoli nismo goljufali in tudi nikoli ne bomo. Glede na vašo sposobnost bi bilo sramotno ako bi mi sploh na to pomislili.
Vsi skupaj trabezlate kako je SPQR povezan z moderatorji in in-game ekipo pa vam povem, da je calimero ponavadi najbolj na tapeti in so do njega vsi zelo strogi ( je tudi prav ) in vi nimate nobene pravice takole blatit našega vodjo, ki je po mojem mnenju najbolj srčen vodja na tej igri.
V kolikor bi lahko bi sam v igro skočil vzel sekIro in maširal z nukom na vašo vas!!

Tudi jaz sem izgubil na svet 1 pa nisem nikoli pisal, da je KOH goljufal in podobno. Dajte igrat normalno in korektno in nehajte že nabijati neumnosti o podkupovanjih , goljufijah in pisanju v nemčijo.
Priznajte si, da je bil calimero z svojo ekipo dovolj kvaliteten nasprotnik in vas je premagal. V kolikor tega niste sposobni brišite račune in se spokajte dol s sveta 4, ker vas nihče ne bo pogrešal.

@ Power
Glede tvojega poziva naj se vsem brišejo računi pa mislim da si rahlo retardiran, ker če enega izdajalca ponoblamo tako kot bomo tebe to še ne pomeni, da goljufamo

Fantje in dekleta praveč ste kalkulirali, ampak vaš nasprotnik je NoFear...

Nekateri so ujeli zadnji vlak pred katastrofo in začeli razmišljat s svojo glavo.

Resnično sem vas imel za korektne nasprotnike ste pa navadna strahopetna tolpa razbojnikov, ki nima pojma o igri. Še vse bi lahko nekako prežvečil in sprejel, ampak da se grete pa sramotit in pisat, da podkupujemo in-game ekipo, da bi lažje prišli do zmage je pa preko vseh meja in totalno nekorektno in hinavsko od vas.

TITANIK SE JE POTOPIL, ELVIS NAS JE ZAPUSTIL IN VI BOSTE PONOBLANI!!!



Vsi drugi igralci ne smemo napisati niti ene žaljivke o vašem vodju on jih bo pa streljal kot za stavo in zmerjal vse igralce, ki so manjši od njega z golaznami!!
Žalite igralce, ki nimajo nič veze s tem in, ki niso krivi, da je prišlo do takega spora! To ni vojna kot bi morala biti v igri! Tukaj je sovraštvo med nekaterimi igralci, ki so vzeli vse skupaj preveč osebno in se prepirajo v RL zaradi igre! Zame je to smešno, da se je na tak način pokvarilo igro zaradi parih igralcev, ki niso sposobni zgraditi spore med sabo v RL. Nekaj časa nazaj bi se pobili med sabo, če bi prišli skupaj.

Nobeden igralec iz SPQR-a ali iz katerega drugega plemena ni moj osebni nasprotnik ampak samo tukaj......

Če tega ne morete razumeti potem se ne da več pomagati.

Do zmage ne moremo, je preveč vsega uničenega in je prepozno, da bi se dalo igrati tako kot se je pred 2 mesecema....ni več užitka v igranju:)

infa pvej v katero vas ti pošljem les? raje bi železo, da ne bo tako skromno;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Toliko o tvoji požrtvovalni borbi. Brezglavo igranje na ihto, nobene organizacije, slaba aktivnost in slabo sodelovanje...to vas je pokopalo.
Kaj si se ustrašla teh parih nukov, pa si napadla nazaj. Upam, da si se že poslovila od nukcov. :D

Jaz Rl ne mešam z igro. Uživam pa ob smešnih komentarjih, brezglavem napadanju, nabijanju najinega OD in še mnogo drugih straveh, ki pa jih ne bom napisal, da ne boš še bolj jezna. :p

infa pvej v katero vas ti pošljem les? raje bi železo, da ne bo tako skromno
Ne hvala. Tvoj les je poln lobadarjev, tvoje železo pa polno rje.


...
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Fantje in dekleta praveč ste kalkulirali, ampak vaš nasprotnik je NoFear...


Pa daj prosim te nehaj s takimi, ti se imaš za boga al kaj. A ti misliš da si tako prepoznaven al kaj, zate še ni slišalo več kot 3/4 igralcev in mnogi sprašujejo kdo sploh je ta nofear, ki se ma za boga. Res si smešen.

Lp

Smešen pa ja de.
Seveda polovica noobov nima pojma kdo sem.
O meni in bogu je bilo že veliko povedanega :)
V končni fazi pa bom jaz zmagal ti pa ne.

@ Lady Mia

Lepo ti je Infra napisal kaj te je pokopalo.
Jaz se ne bom brano surovin ti samo pošiljaj punca. Enkrat bi se mogla dobit na pivu bi ti določene stvari pojasnil.
Se strinjam s tabo, da tisto kar Mladen piše o golazni in podobno ni ravno v ponos in se tudi sam večkrat skregam z njim okoli tega, ampak potem pa se tudi kdo od vaših najde in nabija neumnosti.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Infa nekaj tednov si gor kot pionirček pa še pišeš komentarje od calimerota, vsaj nekaj svojega si izmisli:)
z Mladenom sva se včeraj vse dogovorila zakaj sem poslala nuke v te vasi:) Če se hoče, da se uniči vojska je treba poslat v vasi, kjer je bunker kajne?:)

Če bi hotela včeraj ne bi umikala vojsko ven da sta z Mladenom prevzela vas in še kakšno bosta verjetno.....nismo vsi tako škrti in ne gledamo na vsako surovino ali na vsako sulico.

Nofear povej v katere vasi
 

DeletedUser

Guest
Nofear je rekel, da lahko pošlješ v bilokatero vas. In te vabi na pijačo.
 

DeletedUser

Guest
Hehe ja nofear sej bi ti poslala samo kaj ko nimaš nobene vasice
lahko ti pošljem na svetu 7 ker vidim da si ravno začel pa še na moji celini si in precej blizu
 

DeletedUser

Guest
hmmm kaj je sedaj narobe če sem omenila svet7? če pa nima tukaj na s4 nobene vasi pod svojim imenom mu jih bom poslala na s7, če sem že obljubila:)

Glede pijače sem ti pa pojasnila koga raje pelji nanjo;)
 

DeletedUser

Guest
lejte..sam sem v EoW-ju..in tam bom tudi ostal, ne bom tak kot nekateri drugi..ko brišejo račune in grejo iz plemena..sam bom ostal tam, ter igral do konca!
vse, prav vsi pluvajo/te po igralcih SPQR-a..lejte, je samo igra..če oni ne pluvajo po nas (vsaj meni niso nič rekli) mi naj ne pluvamo po njih..je samo igra..Eow nima več šanse zmagati, (nekateri stisnili rep med noge) ampak borimo se pa še vseeno lahko brez pluvanja..ko nam bodo pobrai vse vasi, jim damo roko, ter se odpravimo na novi svet.vsi pravijo da je SPQR neizkušenj in nvm kaj, zakaj nam pol jemlejo po skoraj 10 vasi na dan?..malo premisliti..pa če kdo misli, da delam za SPQR, mu dam takoj za pregledat račun in vse..pa se bo prepričal..lahko pa prašate nekatere igralce SPQR-a, ki me sedaj nukajo, da se predal nisem..delam pač po svojih zmožnostih..bog pa spet ni noben.

zakaj nebi raje v RL povabili kakega na pjačo in se imeli lepo, kot pa da tle pluvamo po njih.


moje mnenje, še vedno pa se borim za EoW!
 

nofear

Member
Reaction score
0
lejte..sam sem v EoW-ju..in tam bom tudi ostal, ne bom tak kot nekateri drugi..ko brišejo račune in grejo iz plemena..sam bom ostal tam, ter igral do konca!
vse, prav vsi pluvajo/te po igralcih SPQR-a..lejte, je samo igra..če oni ne pluvajo po nas (vsaj meni niso nič rekli) mi naj ne pluvamo po njih..je samo igra..Eow nima več šanse zmagati, (nekateri stisnili rep med noge) ampak borimo se pa še vseeno lahko brez pluvanja..ko nam bodo pobrai vse vasi, jim damo roko, ter se odpravimo na novi svet.vsi pravijo da je SPQR neizkušenj in nvm kaj, zakaj nam pol jemlejo po skoraj 10 vasi na dan?..malo premisliti..pa če kdo misli, da delam za SPQR, mu dam takoj za pregledat račun in vse..pa se bo prepričal..lahko pa prašate nekatere igralce SPQR-a, ki me sedaj nukajo, da se predal nisem..delam pač po svojih zmožnostih..bog pa spet ni noben.

zakaj nebi raje v RL povabili kakega na pjačo in se imeli lepo, kot pa da tle pluvamo po njih.


moje mnenje, še vedno pa se borim za EoW!

Bravo jadnik tako se napiše. Vsa čast!!
 

DeletedUser

Guest
ne.lejte, na zivce mi gre, ko vsi pluvamo po vas, saj ste enako ljudje, kot mi.bojujmo se z vojaki, ter ne besedami.tudi spqr-ovci so ljudje.ce te premagajo, te premagajo.pac bolsi so.EoW 4Ever!
 
Top