Vojna med SPQR in EoW plus akademije

nofear

Member
Reaction score
0
ne.lejte, na zivce mi gre, ko vsi pluvamo po vas, saj ste enako ljudje, kot mi.bojujmo se z vojaki, ter ne besedami.tudi spqr-ovci so ljudje.ce te premagajo, te premagajo.pac bolsi so.EoW 4Ever!

Takšen odnos je pravilen in tle na forumu se sicer podjebavamo in podžigamo ampak naj se to dela v mejah normale brez osebnih zamer.
 

DeletedUser

Guest
Kdo je prvi imel oz. ima osebne zamere??

Vojna med EoW in SPQR-om je prišla zaradi osebnih zamer med dvema odraslima moškoma!! EoW in SPQR sta imela skupne cilje zelo dolgo in potem se je vse zgrudilo zato, ker nekateri ne znajo reševati zadeve privatno in so prenesli vse sovraštvo na druge igralce in v igro v kateri bi morali vsi uživat in se zabavat!

Z moje strani samo še to, če bi vedela čez kaj vse bi morala iti še enkrat me gotovo ne bi našli pod oznako plemena EoW!
 

DeletedUser

Guest
Začel sem pred 4 leti na mednarodnem in to world 1 smartass. nehaj trobit nekaj o meni ko NIMAŠ POJMA! Bil sem v prvem plemenu na world 54, na world 4(dokler nismo zaradi neumnosti razpadli) in na world 56 TRENUTNO, world 57 sem pa v top 100 tak da raje bot tiho a vredu, ker mi ti tudi greš že pošteno na živce o mojih sposobnostih pa vprašaj lukeziota in lokavcanko.


To da pač morate banat našega vodja, ker ne morete nič naredit po pošteni poti, in to da ste enako naredili že pri SHOP-u pa itak brezveze komentirat, celo življenje imate v tej igrici, še posebej calimero, ki še po SMsjih grozi, sploh me ne briga če izgubimo ker se itak začne world 58 čez par dni in tam takšni igralci kot ti in calimero ne preživijo niti 1 dan!


kaj si ti fu.jen. eno vas si mi slučajno vzel. da, slučajno! ker jaz sn jo največjemu noobu na svetu s4, lev11 vzel s 10 sekundno razliko med zadnjima plemičema, ko sem ga sprobaval! kekeci ste, da ni večjih. ti pa še prideš na vrsto.
 

The gosth

New Member
Reaction score
0
kaj si ti fu.jen. eno vas si mi slučajno vzel. da, slučajno! ker jaz sn jo največjemu noobu na svetu s4, lev11 vzel s 10 sekundno razliko med zadnjima plemičema, ko sem ga sprobaval! kekeci ste, da ni večjih. ti pa še prideš na vrsto.


:eek:Pa kaj se te ti meniš mislim. Ma poglej si svojo statistiko. Skoraj 75% si zavzemal barbarov in igralcel iz lastnega plemena (sokol, ZZ top). Pa da te ni sram no. No, če pa misliš, da si tako zelo dober pa pridi na mednarodnega, če upaš, drgač pa priznaj da si en noob:p:D

poglej si pod TW stats, kaj si zavzemal, če si pozabil
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
kaj si ti fu.jen. eno vas si mi slučajno vzel. da, slučajno! ker jaz sn jo največjemu noobu na svetu s4, lev11 vzel s 10 sekundno razliko med zadnjima plemičema, ko sem ga sprobaval! kekeci ste, da ni večjih. ti pa še prideš na vrsto.

HAHAHAHAA!

Vam povem, kakšne fejke pošilja naš profi lukezio, namreč poslau mi je 4 napade na eno vas z po okoli 25 lahkiimi konjeniki in 1 izvidnikom... mislim edino kar lahko narediš je da se smejiš, no tudi to je dobra taktika ker se nisem mogel nehat smejita ko sem videl 8 "LC" tagganih napadov, še noben mi ni to poslau.


Slučajno a? zakaj si potem preimenoval vas "tudi tvojo bom ****" ali nekaj takega? si se ustrašu?Kaj pa recap? ah ja, sem poslau ene 3 obrambne nuke 300ms za zadnjim plemičem pa nisi znal:confused:
 

DeletedUser

Guest
:eek:Pa kaj se te ti meniš mislim. Ma poglej si svojo statistiko. Skoraj 75% si zavzemal barbarov in igralcel iz lastnega plemena (sokol, ZZ top). Pa da te ni sram no. No, če pa misliš, da si tako zelo dober pa pridi na mednarodnega, če upaš, drgač pa priznaj da si en noob:p:D

poglej si pod TW stats, kaj si zavzemal, če si pozabil

sokol mi je dual igralec, mojster. ;)
zz top pa je bil vržen iz plemena, ko ga je eow začel noblat, ker je imel vasi prazne. kaj še te zanima?
 

The gosth

New Member
Reaction score
0
sokol mi je dual igralec, mojster. ;)
zz top pa je bil vržen iz plemena, ko ga je eow začel noblat, ker je imel vasi prazne. kaj še te zanima?

Jaja mojster probaj še kaj drugega zavzet!:p:D:eek:

Mislim Lukezio od 300 vasi al kolk jih maš si vzel 20 vasi od sovražika (in še to od akademije) in ti se s tem hvališ si še en izmed kupice nobov na po moje najbolj brezveznem slovenskem svetu 4-ki.:eek::D:p Bravo, res pohvalno ja...

Aja ni mi žal, da se na 4 ko nism registriral, že tako nimam preveč časa (.net).
 

DeletedUser

Guest
The gosth - The biggest noob I've ever seen

Koga kdo prevzema je stvar posameznika; sploh pa ne tvoja, ker o s4 nimaš blage veze.

Aja ni mi žal, da se na 4 ko nism registriral, že tako nimam preveč časa
Ni potrebe.
[SPOIL]Je dovolj noob-ov gor in ne potrebujemo novih.[/SPOIL]


...
 

The gosth

New Member
Reaction score
0
The gosth - The biggest noob I've ever seen

Koga kdo prevzema je stvar posameznika; sploh pa ne tvoja, ker o s4 nimaš blage veze.


Ni potrebe.
[SPOIL]Je dovolj noob-ov gor in ne potrebujemo novih.[/SPOIL]


...

Ja, sj nisem rekel, da ne smem prevzemat svojih, sam to pomeni, da je še en ....

Ja, eden izmed njih si verjetno tud ti:p;):D

PS: Z atkimi, kot si ti se ne misli m več ukvarjat. Je samo izguba časa.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Otrok daj stopi na realna tla, ker ti bo slej ko prej nekdo prestrigel krilca. Drugače pa je res potrata časa pri takšnih kot si ti.

PS. Nauči se pisat.

...
 

nofear

Member
Reaction score
0
Bila je možnost, da bi se ta svet hitro končal pa je nismo izkoristili tako pa bomo naredili po daljši poti.
NoFear ima raje fajtanje.
 

DeletedUser

Guest
Jaja mojster probaj še kaj drugega zavzet!:p:D:eek:

Mislim Lukezio od 300 vasi al kolk jih maš si vzel 20 vasi od sovražika (in še to od akademije) in ti se s tem hvališ si še en izmed kupice nobov na po moje najbolj brezveznem slovenskem svetu 4-ki.:eek::D:p Bravo, res pohvalno ja...

Aja ni mi žal, da se na 4 ko nism registriral, že tako nimam preveč časa (.net).

poglej samo kak jim jemljem vasi zadnji tedn! ;) pa še lepo število plemičev je na poti... je pa zanimivo, da eow lahko jemlje prazne vasi (maresi, zz top, zenix, etc.), mi se pa niti združevat ne bi smeli.

mislim, kot da ni na ostalih svetovih enako. xyz igralcev, ki so se združli


Excuses, excuses, excuses :)
daleč od tega. sigurno da bom jaz pobral njegove vasi in, da jih ne bom pustil ostalim al ne?

pol se pač najdejo takšni kot je lev(ček)11, ki te vasi pobirajo (seveda so prazne, ker je vojska bila v eni barbarki, saj takrat še ni bilo vojne med SPQR in eow), pa so glasni. no, saj zdaj lepo pada.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Edino kar te prosim je to, da ne omenjas leva. Od tebe je lev ziher z naskokom boljši igralec, tu ni dvoma. Sicer pa je lev eden boljših igralcev kar jih je, to je jasno in govorim iz izkušenj tud z drugih svetov.

Lp
 

DeletedUser

Guest
Edino kar te prosim je to, da ne omenjas leva. Od tebe je lev ziher z naskokom boljši igralec, tu ni dvoma. Sicer pa je lev eden boljših igralcev kar jih je, to je jasno in govorim iz izkušenj tud z drugih svetov.

Lp


Ne vem, kateri smeh bi uporabil.

Je bilo mnogo težkih situacij s katerih so ga reševali. Npr. s1 ipd.
Ko že tako govorite čez igralce, ki prevzemajo vasi od soigralcev barbare ipd. si poglejte tudi njegovo statistiko in boste videli, da ni tako rožnata.

Sicer pa, kako se kaj drži naš levček? Opažam, da mu zadnje čase ne gre preveč dobro.
135.gif


...
 

DeletedUser

Guest
Kako se drži nas EoW po zadnjih taktičnih (diplomatskih) spremembah s težnjo po čimprejšnjem zaključku sveta? Res sem upal, da boste dostojen nasprotnik, pa sem se pošteno zmotil. Že sam levček je obupal po treh valih napadov. Ah ah....
77.gif



...
 
Top