Vojna napoved

calimero

Banned
Reaction score
0
Pozdravljeni

Danes 5.10.10 smo napovedali vojno alinsi [ally]CBears[/ally]. Ozadje zgodbe je da je spletkar matjaž oz. [player]acqua[/player] iz računa [player]T-rex[/player] napadel nase člane. Vzeli so nam 2 vasi da nebomo ostali dolžni smo že vrnali udarec.

V priponki je pogovor z lastnikom računa T-rex kjer je jasno da je oddal račun matjažu. Zapustil je alianso SHOP in začel tolčti po naših članih. Čeprav vemo, da za tem stojijo matjaž in dingiskan ki sta že združila račune in se bo račun T-rex kmalu znašel pri medvedkih. Acqua hoče združit oba računa in že klepa kovance na polno. Branili ga bodo zavedeni medvedki, ki bodo na koncu ostali brez vsega.

[SPOIL][22:26:10] samsung: zdravo jaz sem silveret iz sv2 in na sv4 sem mago zakaj daješ račun acqua na sv4 daj ga rajši meni jaz pa tebi na sv 2 ali pa zapiram račun na sv2 ali ga dam titansom
[22:38:56] rivcek(ErIk)\m/: ne ni moj acqupa zakaj spet to,prej mi je jebec rekel,zdaj še ti
[22:39:23] samsung: ja skupaj igrama v plemenu
[22:40:19] samsung: daj dokaži da še ti igraš na sv4
[22:40:33] rivcek(ErIk)\m/: nisem na acquq
[22:41:23] rivcek(ErIk)\m/: čak se slišva čez 20 min
[22:41:27] samsung: ravno obratno da je acqua na t rexu
[23:02:08] rivcek(ErIk)\m/: ja je,samo tam ne igra več
[23:02:41] samsung: torej ti igraš
[23:03:09] rivcek(ErIk)\m/: ja z prešnjim igralcem na acqua na t-rexu
[23:03:24] rivcek(ErIk)\m/: oz. zdaj na t-rexu skupaj igrava
[23:04:01] samsung: z dingiskanom
[23:04:18] rivcek(ErIk)\m/: kdo je pa to?
[23:04:37] rivcek(ErIk)\m/: lej t-rex igrava jaz in šefe od acque
[23:04:41] rivcek(ErIk)\m/: in noben drug
[23:05:34] samsung: acqua je vodja plemena c bears
[23:06:02] rivcek(ErIk)\m/: vem
[23:06:14] rivcek(ErIk)\m/: in kaj je narobe
[23:06:50] samsung: ne razumem dobro ti igraš z matjažom ali ne
[23:07:07] rivcek(ErIk)\m/: ja
[23:07:47] samsung: kdo pa igra račun od acque
[23:09:51] rivcek(ErIk)\m/: njegov zdaj bivši dual :p
[23:10:23] samsung: ok hvala se čujema na sv2
[23:10:44] rivcek(ErIk)\m/: aha :p zakaj pa te je to zanimalo
[23:11:33] samsung: širijo se razne govorice
[23:11:54] rivcek(ErIk)\m/: kaj da t-rex in acqua povezana al kaj
[23:12:52] samsung: da in vsi so vznemirjeni ker to ni bila dobra poteza[/SPOIL]

Zakaj smo zapustili medvedke ravno zaradi tega in teh spletk. Upali smo, da se bomo temu lahko izognili, če bomo šli za sebe ampak zgleda da se bo matjaž iz računa, ki ga ni sam ustvaril izživljal na naših slabših članih, ker nima časti, da bi odkrito šel v vojno ampak hoče vse delati zahrbtno.

Ob tej priložnosti nagovarjam tudi medvedke mnogi ste si že skopali svoj grob. Vi kar pridno pošiljajte suport k acqua in novak 80, da bomo lahko vaše vasi u miru papali. Ustavili smo vse vojne sprejeli, kar nekaj zavezništev ki jih drugače nebi. Ubistvo nam je matjaž omogočil par lepih paktov za kar mu bo že kmalu žal.

sanzes & calimero
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
jaz pa poznam malo drugačno zgodbo glede spletk calimero:

[SPOIL]calimero68: novak naj raj vojsko dela jo bo rabo isto lokavcan jaz okrepitve vec ne dam nobenemu
[20.9.2010 20:43:09] Matjazinho - acqua: A niti zame?
[20.9.2010 20:43:24] Matjazinho - acqua: Glej calimero vprašaj sanzesa koliko obrambe mu je novak posall
[20.9.2010 20:45:00] calimero68: boli me zato ce se z nekom zmenim mora to spilat norca se naj delajo z drugih ne iz mene to naj bo njim jasno
[20.9.2010 20:50:29] calimero68: se reko da koncujem na vp ker so sami sebicnezi v tej igri lokavcanka bi me tudi moral ob 2 zjutraj zbudit pa me ni zato sem mu odmaknil vse okrepitve tudi ce ga zavzemajo od mene ne dobi nic
[20.9.2010 20:51:28] Matjazinho - acqua: eh si mogu meni rečt sem prišel ob dveh zjutraj domov
[20.9.2010 20:52:31] calimero68: cele noci prase igra to mu ne oprostim tudi ce je prej sel spat bi me lahk zbudil
[20.9.2010 20:56:31] Matjazinho - acqua: ne vem meni se zdi nesmiselno se spreti zaradi ene vasi. Kakor želiš upam, da boš igral
[20.9.2010 20:57:28] calimero68: mene boli kurac za ono vas naj jo ima pomagal pa vec ne bom
[20.9.2010 21:08:34] Matjazinho - acqua: zaradi dveh, ki nista utegnila ne vidim smisla zakaj nebi pomagal ostalim
[20.9.2010 21:08:49] Matjazinho - acqua: lisjak, sanzes, jaz ti nismo nič slabega naredili tako, da z nami komot dalje sodeluješ
[20.9.2010 21:23:46] Matjazinho - acqua: a maš davyja na skype mogoče je online?
[20.9.2010 21:24:59] calimero68: ker bom postal sebicna svinja na enki so me nafukali tu pa me vec doben ne bo
[20.9.2010 21:25:38] Matjazinho - acqua: torej realno če ti nobenemu ne pomagaš kdo bo pa tebi? Pač marjan in sanzes ti nista nič slabega storila?
[20.9.2010 21:26:56] calimero68: samo z marjanom bom sodeloval ce se bom igral ce ne bom bom dal vasi marjanu[/SPOIL]

Če prav vem, si bil baron v CBears. Ta pogovor lepo tvojo nesposobnost kot član vodstva prikaže, za člana vodstva se tako obnašanje kot je prikazano v tem zgornjem pogovoru ne spodobi.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
vem,a na to me je acqua presilil,da tako odreagiram,ker sem v bistvo ugotovil kakšen je v eni besedi hinavec.Kar dokazuje z svojimi dejanji in nepošteni igri.
 

DeletedUser

Guest
vem,a na to me je acqua presilil,da tako odreagiram,ker sem v bistvo ugotovil kakšen je v eni besedi hinavec.Kar dokazuje z svojimi dejanji in nepošteni igri.

a res, malo zežko to verjamem. Vem tudi da ali ti tvoji člani, kaj so ti sledili živijo v pravljici, ali pa si jim ti lagal, da si ti "pravi" vodja CBersov bil. Čeprav vemo da je resnica drugačna, da te je matjaž vzel v pleme ko si ga prosil, in da ta zgornji pogovor ni tvoje prvo neprimerno obnašanje kot član vodstva CBersov. Mislim da se še vsi dobro spominjamo, ko si pošiljal zsje okoli po plemenih in jih nagovarjal za vojno proti EP&co, brez vednosti matjaža. Če bi jaz bil na matjaževem mestu bi ti takrat vzel mesto v vodstvu.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
ce je gdo koga prosil je on nas ne mi njega sploh pa kaj tebi to pisem ko pa si isti spletkar kot acqua.
 

DeletedUser

Guest
Vsi spletkarji le calimero je poštenjak. Pozabili smo tvojo poštenost in jokanje pa stokanje ob izgubi 17ih lahkih itd. Pa jok in stok, ko ti je nekdo vas prevzel, ker sam gospod calimero si ni mogel naštimati budilke ga bi moral lokavčan klicati, no najbrž je ne znaš namestiti. Kakorkoli gumi ti lahko menjaš svet, lahko menjaš ime ampak na koncu si vedno isti. Morda bo to tvoja prva vojna, ki bo trajala več kakor 5 dni, da ne boš brisal računa kot proti Tmp. Največji sovražniki sedaj pa brez njih ne moreš živeti. No saj lepo in prav ampak tebe bi lahko poimenovali z izrazom "veternica", še preden veter zapiha se ti že obrneš.

Prosil sem za nnp, ker sem ti še dan prej pomagal napasti igralca spartacus kjer sem nekaj enot zgubil pa nebi bilo pošteno, da veš kako vojsko imam, ker seveda calimero brez lisjaka je žal nula. imaš nekaj dobrih soplemenjakov s katerimi mi bo v veselje se spopasti. Kar se pa tebe tiče, če pade lisjak tebe ni več tle, ker sam niti traina ne znaš poslati. Aja niti narediti ne znaš :p

Vidim, da igraš isto igro kot na s1 pišeš mojim članom neka nerazumljiva pisma? Prosim nekoč ti je Atasmrk rekel, pa brutesque tudi dala link z slovnico, da pišeš slovnično pravilno, ker ni lepo, da se lomimo tri ure preden razumemo pomen tega kar si napisal.



Aja pa še nekaj ne piši igralcem kot so rookec1 zakaj so prišli v tmp, ker to res nima veze na s4. Zakaj je prišel tam? Ker si je zaslužil konec zgodbe, zakaj pa si prišel ti je pa vprašanje. ;)) Zaradi znanja sigurno ne. :)


T-rex-?? Sanjaš?? Wake up guy...
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
ne seri mali fantek z neznim glasom,ti v igri nisi,kaj pametnega naredil,kot pa varal in zavajal druge igralce.Si navaden prevarant.
 

DeletedUser

Guest
ne seri mali fantek z neznim glasom,ti v igri nisi,kaj pametnega naredil,kot pa varal in zavajal druge igralce.Si navaden prevarant.

Povej mi kaj si pa ti pametnega naredil? ;) Razen, ko si na s1 brisal račun.
 

DeletedUser

Guest
sploh pa kaj tebi to pisem ko pa si isti spletkar kot acqua.

jp, seveda sem spletkar. Ti si pa največji svetnik, svetnik od svetnikov. Prosim da ne pišeš neumnosti, ki ti lezejo po glavi ampak prej premisli kaj napišeš. Očitno je dandanes vsak, ki ima kaj proti tebi za povedat spletkar.
 

nofear

Member
Reaction score
0
Jaz ne morem reči da sem doživel izdajo kakor tudi ne da so me fantje izdali. Blizu mene je bil igralec sovražnega plemena, ki sem ga ob 7 zjutraj napadel in sem naletel na bunker!! Klub dogovoru drugi niso napadli in sem samo jaz izgubil vso vojsko postal napadalec dneva in se imel fino ter posledično zaključil zgodbo na svet 4. Vseeno hvala vsem ki so mi pošiljali suport in me čuvali ob vseh čudnih urcah.

Matjazinho in Gumica ( uporabljam imena s sveta 1 ) povem vama da sem poskusil narediti vse in sem se imel namen držati dogovora pa čeprav se lahko zaklejem na vse žive in mrtve sem rekel da ne boste nikoli zdržala 3 mesecev skupaj in da se bosta prej sprla. Žal mi je da sem imel prav ker ste imeli velik potencial. Gumica tebi sem rekel, da pridi raje na K45 pa si rekel grem z Matjazinhem pa ne mislim bit nekaj pameten ko sem ti govoril o zaupanju.

Filing sem imel da ne boste dolgo zdržali in žal mi je da sem imel prav. Z Matjazinhom sva zakopala bojno sekiro kar je po eni strani pomagal tudi gumica. Kakorkoli že žalostna a pričakovana poteza.

lp

Jances ( Nofear Inside )
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Nofear ko sva se srečala v zalcu na drinku sem oz.sva spoznala, zakaj razpadajo plemena sploh tam, ko igra acqua in matjazinho v bistvu zato,ker matjazinho gleda le na sebe in svojo korist.Res sem se trudil,da postaneta prijatelja mogče pa sem s tem le prisel blizje kdo razbija plemena v to vec ne dvomim in sem vesel,da si opral svojo ime ko si bil obtožen za razpad Eow-ja.
 

DeletedUser

Guest
zakaj razpadajo plemena sploh tam, ko igra acqua in matjazinho v bistvu zato,ker matjazinho gleda le na sebe in svojo korist.

A res, pogovor, ki sem ga jaz prilepil govori drugačno zgodbo, o tem gdo gleda le na sebe in svojo korist.
 

DeletedUser

Guest
Nofear ko sva se srečala v zalcu na drinku sem oz.sva spoznala, zakaj razpadajo plemena sploh tam, ko igra acqua in matjazinho v bistvu zato,ker matjazinho gleda le na sebe in svojo korist.Res sem se trudil,da postaneta prijatelja mogče pa sem s tem le prisel blizje kdo razbija plemena v to vec ne dvomim in sem vesel,da si opral svojo ime ko si bil obtožen za razpad Eow-ja.


Če že gledam na lastno rit zakaj sem pa tebi vedno mogel pošiljati plemiče v pomoč, pa kak nuk pred tvojim plemičem?
Včasih so ljudje hodili v kino gledati komedije in se nasmejati sedaj je dovolj, da tvoje komentarje gumica berejo.

Nofear ali jances enostavno je zakaj je pleme razpadlo, ker nekoga so motili igralci Jb, da so v plemenu. Ne razumem kako lahko stalno svete mešamo. Na s1 se lahko noblamo na s4 pa igramo skupaj. Ampak enostavno tega on ne razume in vsi so ga prenesli naokoli, ko je igral v D.F-l preden je brisal račun. To je prinesel na s4, da jb ni vstopil v vojno, ko je on želel in zato je pleme CBears šlo na dva dela. Pleme sigurno ni razpadlo, ker ima še vedno svoje možnosti.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Zelo si duhovit,mi je vseč kako si napisal ,le da vec se mi ne, da prebirat prosenj tvojih članov da bi prestopli k nam,ker pač vidijo tvojo tako opevano poštenost,ki jih bo pahnilo s teboj v pozabo,ce ne spremenijo strani in najdejo srečo pri nam in uspehe v igri.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Zelo si duhovit,mi je vseč kako si napisal ,le da vec se mi ne, da prebirat prosenj tvojih članov da bi prestopli k nam,ker pač vidijo tvojo tako opevano poštenost,ki jih bo pahnilo s teboj v pozabo,ce ne spremenijo strani in najdejo srečo pri nam in uspehe v igri.


To so isti člani kot si jih imel ti v d.f-l kjer je močnejše pleme, po točkah tam bežijo se zavarovat. Kakor so tvoji v tmp. 23 nas je v plemenu torej blokiraj 23 oseb, če seveda znaš kje se blokira. Ne razumem kak uspeh je, če igraš igro brez se zabavati? Raje zgubim in se zabavam kakor, da zmagujem z tako tečno in zakompleksano osebo kakor si ti :)
Srečno v boju gumi.
 

Chopper

Member
Reaction score
0
vem,a na to me je acqua presilil,da tako odreagiram,ker sem v bistvo ugotovil kakšen je v eni besedi hinavec.Kar dokazuje z svojimi dejanji in nepošteni igri.


Medtem ko berem vaše komentarje,pogovore itd. se le sprašujem kdo je hinavec :)

Lp, Uroš
 

gx15

Member
Reaction score
1
Side 1:
Tribes: SPQR
Side 2:
Tribes: SSSV, SV

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 9
Side 2: 2
Difference: 7

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 33,233
Side 2: 4,930
Difference: 28,303

chart
 

calimero

Banned
Reaction score
0
da se ne omenim kake spletke dela acqua krade racune vceraj na primer so nam ukradli racun od igralca mago podpora sploh ne odgovori smo dali prijavo na policijo ker je bilo ukradenih tudi 3800 premium točk.
 

DeletedUser

Guest
da se ne omenim kake spletke dela acqua krade racune vceraj na primer so nam ukradli racun od igralca mago podpora sploh ne odgovori smo dali prijavo na policijo ker je bilo ukradenih tudi 3800 premium točk.



Dej ne bodi smešen nobenega računa nisem jaz ukradel. Samo ti itak vedno bluziš neke tvoje neumnosti... Sicer pa kakor sem že drugemu vašemu rekel, ki me obtožuje. Računa se ne da ukrasti, ker imaš na lastnem mailu vse možnosti ga dobiti nazaj. Ampak ti calimero si itak sposoben samo obtoževati ljudi, pa grozit v zlomljeni slovenščini po zs sporočilih. Nobenega računa nisem jaz ukradel. Danes zjutraj okoli 11ih ko sem vstal sem samo slišal, da je bil ukraden in da mene obtožujete.
Nauči se brat pa preberi, da če se geslo spremeni maš mejl, če se mejl spremeni maš 14 dni časa preklicati nov mejl. Ampak najbrž je preveč zahtevno to za nekatere...
 
Top