Vojna napoved

DeletedUser

Guest
da se ne omenim kake spletke dela acqua krade racune vceraj na primer so nam ukradli racun od igralca mago podpora sploh ne odgovori smo dali prijavo na policijo ker je bilo ukradenih tudi 3800 premium točk.

lepo lepo , še ena obtožba z strani našega večnega komedianta(ki nikoli ni nič kriv) gumice. Nauči se da preden koga obtožuješ imej dokaz! in ne obtožuj ljudi da kradejo račune itd., zato ker ti v glavi en glas govori tisti je bil. -.- Četudi je račun bil ukraden, imaš na mailu vse obcije ga do 14dni po izgubi nazaj dobit, kot je matjaž povedal. Seveda če pa v roku 14dni tega ne naredi, pa si je imho čisto sam kriv. Za ukraden račun ni čisto nihče, razen lastnika kriv, če daješ svoje geslo okoli ali pa maš tako lahko geslo da ga lahko uganejo samo izivaš usodo in čakaš na to kdaj bo kdo drug se prijavil v račun. Drugače pa je tako ali tako verjetno samo geslo si zamenjal, ga pozabil in zdaj mu je "avtomatsko nekdo ukradel račun". -.-
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
sem ti ze stokrat povedal,da si isti kot matjaz in ti je ze flux nestetokrat rekel,da nehas pisat bedarij in smetit drugim strani,ki pisejo resnico
 

DeletedUser

Guest
da se ne omenim kake spletke dela acqua krade racune vceraj na primer so nam ukradli racun od igralca mago podpora sploh ne odgovori smo dali prijavo na policijo ker je bilo ukradenih tudi 3800 premium točk.

Tebi verjet!

Če maš kaj takega piši podpori, če tist ni odgovora, kar ne vrjamem (!), piši ZS Motorki. Če še pa tam ne bo nič, kar spet ne vrjamem (!) pa piši Inogamesu v Nemčijo!

Ingame mode in njihovo delo pa nehaj žalit po forumu.

Mi je pa ekstra čudno kako lahko nekomu račun "ukradeš"?
Če že dobi geslo, in ti ga zamenja, lahko preko svojega mail naslova zahtevaš novo geslo. Če ti zamenja geslo in mail naslov, pa dobiš na stari mail naslov mail, s katerim lahko to zamenjavo prekličeš (v roku 14 dni). Vse niti so v rokah igralca, ampak nekateri Bedanci izpustijo vse.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
sem ti ze stokrat povedal,da si isti kot matjaz in ti je ze flux nestetokrat rekel,da nehas pisat bedarij in smetit drugim strani,ki pisejo resnico



Flux, flux, flux. Sej ne, da mam kaj proti njemu ali komurkoli drugemu ampak kaj ima on veze z s4? Vsak tvoj komentar gumica je laž torej ne piši, da govoriš resnico. Saj skoraj vse kar poveš se lažeš ali gre za skype ali karkoli. Samo nakladaš in nakladaš pa misliš, da ti drugi verjamejo.

Sicer pa ne vem ali ste tako nesposobni ali kaj, če vam je račun bil ukraden pogledate na mejl in od tam ga dobite nazaj. Kaj ti je to tako zahtevno razumeti ali kaj?
 

DeletedUser

Guest
sem ti ze stokrat povedal,da si isti kot matjaz in ti je ze flux nestetokrat rekel,da nehas pisat bedarij in smetit drugim strani,ki pisejo resnico

a res, no potem pa zgleda da smo vsi lažnivci in spletkarji, ti pa si angelček očitno. Fluxa ne vmešaj tu not, ker nima niti najmanjše veze sploh pa nimaš pojma kaj se jaz in flux menima tako da prosim ne odpriaj svojih ust(da se knjižno izrazim), saj vsakič, ko jih odpreš ubiješ 1mačko in ljudje v okolici 10km imajo težave z dihanjem. A si misliš da bo zdaj ko si v TMP vsak tmpjevec tiho pred tabo, medtem ko trosiš okoli neumnosti? To se nebo zgodilo, zato nehaj sanjat. Moje mnenje o tebi se ni spremenilo nič, z razliko od tega da vedno slabše postaja in verjamem da marsikater TMPjevec isto misli.
 

DeletedUser

Guest
A že niste prišli prvi dan izven teme? komu se da vašo kreganje brat? morem priznat da se je za smejat ;)
gumica ali calimero ne nakladaj o kraji računa, ker to modi ugotovijo v 1min ko pogledajo prijavo, policija pa še prej in vsaka taka obtožba se resno preveri in če ni blo odgovora pač lažeš, sprijazni se.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
racun so vrnili in zame je ta tema zakljucena lahk pa posredujem vse kar se tega tice, da me kdo ne bo imel za laznjivca to je vse iz moje strani lp vsem
 

gx15

Member
Reaction score
1
[SPOIL]Side 1:
Tribes: SPQR
Side 2:
Tribes: SSSV, SV

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 58
Side 2: 144
Difference: 86

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 16
Side 2: 5
Difference: 11

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 211,638
Side 2: 311,683
Difference: 100,045

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 77,628
Side 2: 15,976
Difference: 61,652

chart



Side 1:
Tribes: SPQR
Side 2:
Tribes: SSSV, SV

Timeframe: Last week

Total conquers:

Side 1: 29
Side 2: 22
Difference: 7

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 11
Side 2: 4
Difference: 7

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 127,145
Side 2: 54,285
Difference: 72,860

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 60,550
Side 2: 14,964
Difference: 45,586

chart
[/SPOIL]
 

Chopper

Member
Reaction score
0
da se ne omenim kake spletke dela acqua krade racune vceraj na primer so nam ukradli racun od igralca mago podpora sploh ne odgovori smo dali prijavo na policijo ker je bilo ukradenih tudi 3800 premium točk.

Dragi calimero:

Če misliš, da mi nimamo drugega dela se motiš.
V primeru če ti niso odgovorili bi se jaz sam zamislil nad svojimi izjavami.
Kot IN-GAME MOD ti lahko povem, da z strani uporabnikov prideta 2 vrsti pisem :

ODLIČNE:
- Uporabnik natančno opiše svoje težave.
- Se zadrži in kljub težavam piše prijazno.

ZELO SLABE:
- Žaljenje
- Nenehno pritoževanje
itd.

IN NA TEH ZELO SLABIH TICKETIH PORABIMO VEČ ČASA.

Še bi lahko našteval...

Seveda sam podpiram pritožbe, ampak naj bodo utemeljene!

PRIMER: V primeru če imam velik dokaz, da ima uporabnik v lasti 2 računa on pa mi trdi obratno ga bom le prijazno odklonil.

No pa gremo nazaj na temo...

Sam osebno pridem domov okoli 15,16 ure.
Kosilo
Naredim osebne stvari.
URA = 19:00

Pridem na računalnik in pregledam TICKETE(vsak dan).
Nekaj časa uporabim tudi za pregled DVOJNIH RAČUNOV

Misliš, da ti bom odgovoril v 5minutah. Predlagam, da se zamisliš.
Ko bodo novi sveti ti zagotovim, da boto spet prijave za IN-GAME MODA.

Prijavi se pa, da te vidimo.. Do tedaj pa psss...
Ker BigBrother vas gleda! :D
 

DeletedUser

Guest
Prijavi se pa, da te vidimo.. Do tedaj pa psss...
Ker BigBrother vas gleda! :D

Ne želi si tega noben nima toliko potrpljenja. Za gmail mu ga je mogel drug inštalirat pomisli, da bi bil on in. game moderator haha ta bi vsem bral sporočila po računih. Čez 4 leta, ko bi ugotovil kako ovo čudo radi ;)

Kar se pa tiče vojne si nekateri posamezniki iz plemena spqr zaslužijo čestitke (gledano na tw stats), ciljam na lokavčana in lisjaka. :)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
oh,ta spletkar acqua zgleda da nima pojma kako se vodi vojna,ker ali se skriva za drugim racunom ali pa enostvno zbezi v drugo pleme.Ko ze gleda statistiko naj pogleda svojo statistiko na svetu1 menjava plemena kot zenska higinske vložke v casu menstruacije.Pač podlež nima srca si priznat,da je navadna nula in nic drugega omembe vrednega,kar bi šlo v njegovo prid.
 

DeletedUser

Guest
Calimero mogoče res nimam pojma kako se vodi vojna. Kakor vsi vejo je s1 moj prvi server nekatere vodje drugih plemen imajo že od prej izkušnje... Kar vem sem se v letu dni naučil in če primerjam z kom, ki igra že par let morda res je ne znam vodit.
Rad bi pa le tebe izpostavil kakorkoli bi jaz vodil vojno v petih dneh je nebi izgubil. Nebi iz straha brisal račun, ker so vsi moderatorji na strani tmp (kakor si preko skype pravil stalno) in so vam banali ironmena. Ne če me celega kjerkoli prevzamejo bom pač pošteno zgubil, če bom imel 5 vasi bom morda brisal račun. Ne pa v znak "protestu", da ste brisali računa. Priznaj nisi imel ne znanja ne genitalij voditi vojno sam brez marjana.
Vzami za primer bonheur nekoč kunc, amor, krump bili so v karak dokler se je dalo, bili so fronto z vami in z tmp pa so se borili niso brisali računov, ker so imeli nekaj ponosa. Ko je prišel čas so se odločili o menjavi plemen kar so storili pametno, čeprav si jih ti veliki POŠTENJAK (kar sam poudarjaš nobenega nisem slišal, da je kdo rekel tole o tebi).

poštenják -a m (á) pošten človek: celo življenje je bil poštenjak; imeli so ga za poštenjaka

To je pomen poštenjakarja ti pa nisi to. Brez zamere. Ti si nič povsod, tale vojna ti predstavlja vse zato boš še 1000 let se vrtel okrog računov. Če bo rabilo boš šel kamorkoli samo, da boš na koncu rekel jaz sem ZMAGAL. Ampak ti ne boš, nikoli in nikjer ne boš sposoben zmagati.


Res je menjal sem kar nekaj plemen če izpostavimo, da kar je EoW(eow, eowe in eows), 9x sem menjal med EoW plemeni, pa še ene 5 plemen sem imel za hec, 2 v katerih sem upor imel ostane 9 menjav nekaj jih je bilo brez plemena torej če gledaš realno sem menjal 6 plemen: EoW, 300, Šb, Jb, Koh, vrnitev v Jb... Tvoje kartoteke ne bom iskal, ker nima smisla čas izgubljati zate.

Morda sem nula v igrici, morda ampak še vedno mislim, da sem veliko več kot ti dosegel. Enostavno noben te ne jemlje več resno, ker nisi vreden se držati tega kar rečeš. Sprva ti je bil Atasmrk najboljši prijatelj si ga samo hvalil, potem si ga totalno pljuval (marikdaj sem klepetal s tabo na skype), sedaj pa je spet bog in batina zate. Ninja nekoč tako dober prijatelj, da si mu vsak dan pisal, če grejo v vojno proti tmp, ker si mi pogovore poslal je bilo jasno razvidno, da ti je ne napisal si ti živel v neki iluziji, da bojo zaradi tebe vstopili v vojno in pomagal d.f-lju in jbju, sedaj pa si ga pljuval kak je brez jajc itd, da se boji tmp (ne pa pomislit koh in tmp so zavezniki). Preko jb nimam slabih besed čeprav smo bili preveč neaktivni, kar se tiče pa d.f-l pa je bilo kar grozno. Nisem si predstavljal, da boš tako hitro stisnil rep med noge in brisal še isti teden pa prosil v tmp račun itd... (nič takega vojne so, da se menjava strani, če imaš željo po igranju ampak ti si pokazal, da si prava reva).



Na koncu še en njegovih biserov sem si vzel pol ure pa ga iskal po skype, da vam pošljem:
zanina danes ob 18:13
oglasam vam se vas vodja gumica68 danes sem delonchetu vzel eno vas ta racun sem dobil od tega igralca na cuvanje in sem poleg paradoksa tam kot sem hotel biti prosim zacnite mi posiljat ogromno okrepitev da se bom lahk boril proti njim naredimo bunker mislim da sem vam spet dokazal da sem pravi heroj in vam kazem kaki morate biti vi sledite mi v boju ker ko jaz padem boste tudi vi ker vas bojo cisto vse prevzeli in ste igro koncali na vsako vas posljite 4 do5 obrambnih vasi rabim tudi 12 paladinov rad vas ima gumica68

Ti heroj? Oprosti nisem želel posegati v besedilo ampak strahopetec se ti bolj prilega. Ob branju tega kar si napisal me je kar s*at primilo.

Mislim pa, da je to tema, ki jo lahko debatiramo na s1 gospod poštenjak oziroma strahopetec.


Lep dan ti želim pa računa xpress ne briši škoda ga je, ker ti ga je nekdo podaril pa ga raje daj komu drugemu preden se vstrašiš plemena z 10 igralci pod 500 pik.
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
ti pač ne znas dostojanstveno oditi iz sveta 4 ker si pac ............. dalje pa ne bom pisal saj vsi vedo kaksen si pa pa pa mamina maza,saj pa sem se moral na nekoga obrnit,ker sem imel z zaveznistvo sklenjeno z zahrbtnezi in strahopeci kot si ti,ki mora se do vcearj prijatelje noblat,da bi ga katero pleme vzelo v svoje okrilje,ime svojem plemenu ti pristoji -EGO-egoist pa mnogo sreče lp
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
zdaj pa je zadost že calimero/gumica, kaj ko bi obdržal tvojo domišljijo za sebe in nam drugim, ki prebiramo forum prišparal čas? Glede egota bi tudi lahko napisal za tebe veliko, glej moj prvi post v tej temi, tak da nebi o tem. Glede prijateljev pa tudi, ta igrica se imenuje Vojna Plemen, in vsakdo, ki ni v tvojem plemenu je tvoja tarča, tudi če je nevkaki prijatelj. To debato bi lahko vlekli ure in ure, in nevidim smisla v tem, tako da prosim nehaj, in vsaj enkrat v življenju daj mir!.
 
Top