Vojna plemen oz. TW skozi čas.

Flako

Member
Reaction score
0
Ta tema je mišljena za postanje "screen shotov" vseh različic vojne plemen oz. tribal wars do sedaj.(In seveda, debata o njih)

Evo, malo brskanja in prišel sem do tega rezultata.
Tako je zgledala Vojna Plemen čisto na začetku.

[SPOIL]
intro0.en.jpg

[/SPOIL]

In tako zglede Vojna Plemen danes.

[SPOIL]
vp-danes.png

[/SPOIL]

Vmes mi manjka še nekaj verzij, tako da, če ima kdo stare posnetke še na računalniku, bi prosil , da jih objavi, oz mi jih pošlje po zs, da jih lahko dodam v ta post.

Zraven pa lahko debatirate o različicah.

Naprimer, bom jaz začel.
Vojne plemen v času prve verzije nisem igral, in sem vesel , da je tako, kajti, ko sedaj gledam grafiko se mi zdi "malo otročja" in me zelo spominja na kakšno konkurenčno brskalniško igro. Preprosto ni mi všeč. Mogoče sem kriv jaz, kaj potrebno je priznati, da je VP pred različico 7.0. izgledala zelo pusto in enolično, vendar bila mi je všeč.

Glede najnovejše različice. Hm, kot taka je dosti bolj "barvna", itd. Vendar sprašujem se kam, bo prihodnost odnesla programerje oz. proizvajalce, kajti strah me je, da bi Vp zopet naredila korak nazaj v te; po mojem mnenju, otroške grafike..

Sedaj pa vi, kako se vam zdijo različice? In ne pozabite, poglejte za stare različice in jih prosim objavite. (Se bom pa jaz tudi potrudil kaj poiskati na netu, mogoče že celi danes ponoči, bom videl kakšne volje bom...) :p
 

DeletedUser

Guest
haha tiste prve slike se pa še spomnm. ko sem igral pred leti sem se kar navadil nanjo in ko so prihajale nove različice mi je bila 1. še vedno najljubša, saj sem se nanjo tako navadil. Ko so prišle nove različice sem si privoščl oddih od igre ker mi nove različice enostavno niso bile všeč. Če bi zaj lahko izbral seveda nikoli nebi izbral 1. zgleda zelo zastarelo in otročje.:D
 

Flako

Member
Reaction score
0
Zanimivo, Me prav zanima koliko igralcev je tako "starih", da so še igrali v prvi različici.
 

DeletedUser

Guest
Zanimivo, Me prav zanima koliko igralcev je tako "starih", da so še igrali v prvi različici.

Jaz sodim med take in na to sem ponosen.

Vsaj zame so bili začetki tribalwars-a zelo čudni in fajn. Nobeden ni vedel kej dela, u bistvu je bilo zelo zanimivo. Sedaj če hočeš uspet potrebuješ veliko več truda, saj moraš imeti ne le znanje iz igranja igre, temveč tudi na ostalih področjih oz. znati moraš uporabljati razne pripomočke (twmentor, twstats, skripte ...in pe bi lahko naštevali)

Pozdrav vsem!
-:cool:
 

DeletedUser

Guest
Še vedno mi je prva različica najboljša :$ bile so pestre vojne, brez skript, teamplay dosti boljši že od začetka

miss it :/
 

DeletedUser

Guest
Ta tema je mišljena za postanje "screen shotov" vseh različic vojne plemen oz. tribal wars do sedaj.(In seveda, debata o njih)

Evo, malo brskanja in prišel sem do tega rezultata.
Tako je zgledala Vojna Plemen čisto na začetku.

[SPOIL]
intro0.en.jpg

[/SPOIL]

In tako zglede Vojna Plemen danes.

[SPOIL]
vp-danes.png

[/SPOIL]

Vmes mi manjka še nekaj verzij, tako da, če ima kdo stare posnetke še na računalniku, bi prosil , da jih objavi, oz mi jih pošlje po zs, da jih lahko dodam v ta post.

Zraven pa lahko debatirate o različicah.

Naprimer, bom jaz začel.
Vojne plemen v času prve verzije nisem igral, in sem vesel , da je tako, kajti, ko sedaj gledam grafiko se mi zdi "malo otročja" in me zelo spominja na kakšno konkurenčno brskalniško igro. Preprosto ni mi všeč. Mogoče sem kriv jaz, kaj potrebno je priznati, da je VP pred različico 7.0. izgledala zelo pusto in enolično, vendar bila mi je všeč.

Glede najnovejše različice. Hm, kot taka je dosti bolj "barvna", itd. Vendar sprašujem se kam, bo prihodnost odnesla programerje oz. proizvajalce, kajti strah me je, da bi Vp zopet naredila korak nazaj v te; po mojem mnenju, otroške grafike..

Sedaj pa vi, kako se vam zdijo različice? In ne pozabite, poglejte za stare različice in jih prosim objavite. (Se bom pa jaz tudi potrudil kaj poiskati na netu, mogoče že celi danes ponoči, bom videl kakšne volje bom...) :p


takšna včasih nej bi bla vojna plemen? zgleda starinsko hehe:p
 
Top