vojna plemen

DeletedUser

Guest
PA KAJ JE ZDAJ Z TO VOJNO PLEMEN???
Forum in pa igra nasploh je tako v **** da huje ni blo še nikol!!!
Imamo en svet že nevem kolk časa...
Vsi svetovi zgledajo približno takole:začetek sveta, se ustvarita dve plemeni, eno zmaga in potem eno leto zavzema barbarke da potem lahko konča svet!!!
Kaj mislite da bomo 10ko igrali vsi do smrti...
Dejte narest neki iz te vojne plemen ker je tk u **** da če pride zdejle kdo od tistih legend iz 1ke, 2ke in 3ke se bo obesil ko bi videl kaj ste naredili iz tega!
Resno!
Zdaj bom verjetno dobil kako ono **** piko al kaj so uno za bann, sam usaj vete da je neki narobe!!!
če je sploh še kdo gor tle..sej nevem a je u keri temi kej napisano al ni nč novga.
Tk da poskuste kej popravit, čene..lahko pride v poštev tudi prijava nemcem!
Poljubčki:DD
 

cotl

Member
Reaction score
0
Nič novega....
Nastavitve so vse *****.Saj je drugače še kr ampak sploh to ni več tribal wars kot je bila pred dvema letoma.
 

DeletedUser

Guest
Vsi svetovi zgledajo približno takole:začetek sveta, se ustvarita dve plemeni, eno zmaga in potem eno leto zavzema barbarke da potem lahko konča svet!!!

:D In zato je seveda kriva podpora.. ne igralci, ki so že pred začetkom sveta razdeljeni na dva tabora, pač glede na zamere iz prejšnih svetov ali celo RL. Izkušeni igralci (glej čudo, vedno več jih je strogo napadalno usmerjenih) že na začetku potolčejo skoraj vse novince, ostale porabijo za izdelavo deffa, potem pa do konca sveta bijejo svoje osebne vojne in na forumu prepričujejo že prepričane, kako nasprotniki nimajo pojma, so poden od podna, goljufajo, podkupujejo podporo... sami pa so pravi genijalni angeli (v dokaz tudi pero iz kril priložijo :cool:), ki jih že sama misel na kaj nepoštenega spravi za 14 dni v komo.
Kdor tega ne prenaša, zamenja igro ali pa gre na tuje serverje. Ker ni priliva novih, dobrih in predvsem nevtralnih igralcev (s takim načinom igre jih tudi ne bo), zna to stanje trajati dokler bo trajal slovenski server (v RL traja podobno brezvezna delitev že vsaj 70 let).
In kdo lahko to spremeni? Mogoče igralci, ki bodo spoznali, da je prav zanimivo igrat proti prijatelju in da poraz v igri resnično ne boli? Ki bodo bolj uživali v igri, kot v zmagi? Ki bodo končno jemali igro kot igro in nič več?
Japajade
Mogoče podpora? Ja, ko bo imela enake kriterije do bivših soborcev in nasprotnikov, ko prijatelji iz RL ne bodo imeli protekcije, ko bodo kazni hitre, pravične in stroge, predvsem pa dodeljene glede na kršitev in ne glede na kršitelja.
Ko bodo nastavitve svetov onemogočale izbiro strani sveta (in s tem grupiranje), ko napad na člana istega plemena ne bo več možen, ko bo svet zmagalo samo eno pleme, vsi ostali pa bodo poraženci.
In še majhen predlog - za vsak svet obstaja Hram slavnih, kar je res lepo. Pa za vse bodoče svetove skupaj postavimo še Hram sramote, kjer bodo najhujši kršitelji našli svoje mesto.. z vsemi nicki ki jih uporabljajo, morda celo IP, z vsemi kršitvami in kaznimi.. da bodo ostali vedeli s kom igrajo.
 

DeletedUser

Guest
a bo kak kurac od moderatorjev mi dau tale opomin al pa ban!!!!!
kako naj kaj zgleda kot tribalwars če je vse mrtvo!!!!

@egon mali:mah brezveze vse!

da bi jaz vodil pleme pa bi imeli zmago pred nosom bi vse člane razdelil na 2 dela pa naj bo lepo še ena prijateljska vojna, tle je pa use u kurcu!!!!
saj vse zgleda kot nek smatnjak...vse kar bi bilo na .netu za ''v smeti'' zgleda približno kot vp:)
 

DeletedUser

Guest
waff:moderator foruma je flako ne?
kaj ni on v bruslju na študiju?
kako torej vodi forum...-ga ne!!!
lej če bo šlo tako naprej se bom potrudil nemce nasrat da zamenja vse moderatorje!!!
 

DeletedUser

Guest
Kolikor vidiš imam jaz modro barvo tako, da jaz vodim forum zaenkrat.
 

DeletedUser

Guest
a bo kak kurac od moderatorjev mi dau tale opomin al pa ban!!!!!
kako naj kaj zgleda kot tribalwars če je vse mrtvo!!!!

@egon mali:mah brezveze vse!

da bi jaz vodil pleme pa bi imeli zmago pred nosom bi vse člane razdelil na 2 dela pa naj bo lepo še ena prijateljska vojna, tle je pa use u kurcu!!!!
saj vse zgleda kot nek smatnjak...vse kar bi bilo na .netu za ''v smeti'' zgleda približno kot vp:)

Ker modi nismo k... ampak se trudimo, da boste vi "kritiki" uživali v igri sem te poslal na brezplačen enotedenski dopust.

Lp M.
 

DeletedUser

Guest
Kaj bi se zgodilo če bi nemcem oddal prijavo da si ban imenoval enotedenski dopust???

Pa ljudje božjiii!!!!!!

ODDDDGANJATE IGRALCE!!!

Ta vaš ''trud'' da bomo mi uživali v igri nekako ne deluje kot bi moral ne???

nekako je vse v piiiiib-u

dajte če mislte naredte neki drugga, ker to kar zdej delate je sraaaaaanje..al se pa skidite pa najdte druge ljudi za vodstvo
 

DeletedUser

Guest
Kaj bi se zgodilo če bi nemcem oddal prijavo da si ban imenoval enotedenski dopust???

Pa ljudje božjiii!!!!!!

ODDDDGANJATE IGRALCE!!!

Ta vaš ''trud'' da bomo mi uživali v igri nekako ne deluje kot bi moral ne???

nekako je vse v piiiiib-u
dajte če mislte naredte neki drugga, ker to kar zdej delate je sraaaaaanje..al se pa skidite pa najdte druge ljudi za vodstvo

Nja, nja, nja, dejmo jamrat in se pritoževat... čez vse in vsakogar... ker so vsi krivi, da je stanje takšno kot je... samo ti si zlat (bol verjetno pozlačen). Boste že videli ko vas bom Nemcem zatožil.. nja nja nja
Daj ti lepo svoje ime in naslov napiši na podplate, da bodo vedeli koga vlečejo "nemcem" iz riti. Namesto da stalno kenjaš po forumu, napiši kaj normalnega, pa se bo mogoče razvila debata. Iz tega kar ti počneš, se sigurno ne bo!
 

DeletedUser

Guest
Nja, nja, nja, dejmo jamrat in se pritoževat... čez vse in vsakogar... ker so vsi krivi, da je stanje takšno kot je... samo ti si zlat (bol verjetno pozlačen). Boste že videli ko vas bom Nemcem zatožil.. nja nja nja
Daj ti lepo svoje ime in naslov napiši na podplate, da bodo vedeli koga vlečejo "nemcem" iz riti. Namesto da stalno kenjaš po forumu, napiši kaj normalnega, pa se bo mogoče razvila debata. Iz tega kar ti počneš, se sigurno ne bo!

ja sori, sam na živce mi gre ker ni nč iz te vojne plemen...samo zarad modov bo propadla v enem letu...namest da bi poskusili kaj naredit.......eh brezveze
kako je prišel stalin na oblast?
od 300 glavnih v državi jih je 250 pobiu..no js vas nebi glih skenslu iz tega ampak bi rad da se zbudite!!!

čene pa srečno vp!
 

DeletedUser

Guest
Kaj bi se zgodilo? Nič.

Naša želja je privabiti igralce in odstraniti nasilje iz foruma.

Drugi ljudje za vodstvo? No večkrat so bile že prijave za mode, svež zrak v ekipi je vedno dobrodošel... Vendar prijav ni... Torej bodi vesel, da sami zastonj ti urejamo forume in igro.

Lp M.
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
ja sori, sam na živce mi gre ker ni nč iz te vojne plemen...samo zarad modov bo propadla v enem letu...namest da bi poskusili kaj naredit.......eh brezveze
kako je prišel stalin na oblast?
od 300 glavnih v državi jih je 250 pobiu..no js vas nebi glih skenslu iz tega ampak bi rad da se zbudite!!!

čene pa srečno vp!

Kot je Egon zgoraj pisal, igra igralcev veliko vpliva na igro samo, ni vojna plemen brezvezna zaradi moderatorjev (vsesplošno znano: krivdo je vedno najlažje valit na druge), igralci se že vsi poznajo in se naredi eno prevladajoče pleme, katero pol po mnenju vseh vas sodeluje z podporo in zmaga. Pa lepo vas prosim, ni vse tako zlato, če bi igralci začeli igrati z vedno novimi ekipami in nebi vedno bilo grupiranje le v eno skupino, bi bilo stanje povsem drugo. Pa četudi je malo število aktivnih igralcev bi z nastavitvami da bi bilo v enem plemenu le 20 igralcev dobili prave vojne če se nebi spet vsi grupirali v akademije, v akademije akademij, v akademije akadamije akademij, itd. Že res da je bilo nekaj napak ali prepočasnih odzivov iz strani moderatorjev, toda tole je po mojem mnenju zelo mali delež proti vsem ostalim faktorjem ki so naredili igro takšna kot trenutno je.
Potreben je samo dotok svežine v slovensko Vojno plemen, zato tudi če rabi kak novinec pomoč glede igre sem ga pripravljen naučit osnov preden se sploh začne naslednji slovenski svet, čeprav mene verjetno tam nebo. Novinci so še kako dobrodošli, ker v drugi polovici celotnega trajanja serverja dejansko ne opaziš več nikogar novega, le same znane starce ki se tako ali drugače prebijejo do tja.

Lp.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Kot je Egon zgoraj pisal, igra igralcev veliko vpliva na igro samo, ni vojna plemen brezvezna zaradi moderatorjev (vsesplošno znano: krivdo je vedno najlažje valit na druge), igralci se že vsi poznajo in se naredi eno prevladajoče pleme, katero pol po mnenju vseh vas sodeluje z podporo in zmaga. Pa lepo vas prosim, ni vse tako zlato, če bi igralci začeli igrati z vedno novimi ekipami in nebi vedno bilo grupiranje le v eno skupino, bi bilo stanje povsem drugo. Pa četudi je malo število aktivnih igralcev bi z nastavitvami da bi bilo v enem plemenu le 20 igralcev dobili prave vojne če se nebi spet vsi grupirali v akademije, v akademije akademij, v akademije akadamije akademij, itd. Že res da je bilo nekaj napak ali prepočasnih odzivov iz strani moderatorjev, toda tole je po mojem mnenju zelo mali delež proti vsem ostalim faktorjem ki so naredili igro takšna kot trenutno je.
Potreben je samo dotok svežine v slovensko Vojno plemen, zato tudi če rabi kak novinec pomoč glede igre sem ga pripravljen naučit osnov preden se sploh začne naslednji slovenski svet, čeprav mene verjetno tam nebo. Novinci so še kako dobrodošli, ker v drugi polovici celotnega trajanja serverja dejansko ne opaziš več nikogar novega, le same znane starce ki se tako ali drugače prebijejo do tja.

Lp.

Veliko kdo je rekel da zmagovalno pleme sodeluje z podporo, sam nisem takega mnenja ... Podpora bi le lahka hitreje odpisala glede ticketov .. To je pa vse.. moderaterjev je dovolj le da še nimajo dovolj znanja, da bi kaj velikega odgovorila zato sta pa mr shadow in CM .. :) Ampak tudi tukaj se lahka čaka od 7 do 14 dni .. potem vse skupaj zamre oz. se reporti pobrišejo .. No še sreča obstaja sreen shot :D še vedno so dokazne slike shranjene .. Glede pravil enako ... Če bi se upoštevalo 10% ticketov od vseh igralcev na svetu in obravnavalo 50% pravilno potem ne bi noben napisal, da katero pleme goljufa.. Tako, pa je bilo v zadnjih 2 tednih 3 resne kršitve pushing accounta in vsi 3 so odšli brez kazni ... Pol pa ti meni T-rider povej kje je logika goljufanja ???

Ker vsak član plemena bo potem to enako delal in dobil ban ... Predhodnji igralci pa tega niso dobili . No na odgovore ticketa se še vedno čaka .. Tako, da bom lahko več povedal ko bo odgovorjen :) . ali so kršitelji bili kaznovani ali so dobili samo opozorilo :)

Zdaj pa presodi o tem, od kod igralcem takšne ideje .. Če zeliš vedeti več me klikni na skypu.. Pa ti opisal + predlozil dokaze.. ma bilo katerega če zanima .. Da ne bo sodil brez,da bi vedel o čem se gre :)
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Miki, glede tega zadnjega nevem kaj veliko (sem pa bral nekaj po forumu o tem).. Toda nisem pisal konkretno o tem, pisal sem na splošno, vem da je glede tega pogosto problem, ampak kot že večkrat rečeno nimam sam nič s tem, na tickete odgovarjajo za to zadolženi modi, glede čakalne dobe pa je tudi na žalost stanje bolj površno. Toda pisal sem glede na celoten potek igre, goljufije se dogajajo in niso vedno zadostno kaznovane (vsaj jaz bi dodelil določenim večjo kazen kot so jo dobili, glede na kršitev) toda glede same zanimivosti igre ima veliko vlogo tudi sam način igranja, sem igral kar nekaj let (trenutno sem že nekaj časa na pauzi) in ja goljufije so me motile, vendar me je bolj kot to motil sam potek igre, prvi svetovi so še bili kar zanimivi zame, predvsem svet 1 in svet 5, tudi svet 7 sam po sebi ni bil napačen, so bili preobrati in je bilo dokaj zanimivo, toda od 7ke dalje pa je vse bolj bogo. Če mene vprašaš manjka v igri svežina, igralci se že dejansko skoraj vsi poznajo/-mo med seboj in že pred samim svetom je točno jasno kako bo. In tako kot je Egon rekel, zamere se samo prenašajo, tako iz igre kot iz RLja.
 

DeletedUser

Guest
Miki, glede tega zadnjega nevem kaj veliko (sem pa bral nekaj po forumu o tem).. Toda nisem pisal konkretno o tem, pisal sem na splošno, vem da je glede tega pogosto problem, ampak kot že večkrat rečeno nimam sam nič s tem, na tickete odgovarjajo za to zadolženi modi, glede čakalne dobe pa je tudi na žalost stanje bolj površno. Toda pisal sem glede na celoten potek igre, goljufije se dogajajo in niso vedno zadostno kaznovane (vsaj jaz bi dodelil določenim večjo kazen kot so jo dobili, glede na kršitev) toda glede same zanimivosti igre ima veliko vlogo tudi sam način igranja, sem igral kar nekaj let (trenutno sem že nekaj časa na pauzi) in ja goljufije so me motile, vendar me je bolj kot to motil sam potek igre, prvi svetovi so še bili kar zanimivi zame, predvsem svet 1 in svet 5, tudi svet 7 sam po sebi ni bil napačen, so bili preobrati in je bilo dokaj zanimivo, toda od 7ke dalje pa je vse bolj bogo. Če mene vprašaš manjka v igri svežina, igralci se že dejansko skoraj vsi poznajo/-mo med seboj in že pred samim svetom je točno jasno kako bo. In tako kot je Egon rekel, zamere se samo prenašajo, tako iz igre kot iz RLja.


Seveda, se poznamo med seboj če je pa Slovenija zelo majhna in en piknik naredit je najmanjši problem.. Vsako zmagovalno pleme dosedaj je imelo piknike in tako še bolj utrdilo svoje prijateljstvo .. Saj to je namen vojneplemen... Spoznavanje med seboj in sodelovanje!!

Da je pa svet končan pa je treba malo več kot pa samo poznanstvo ... Kolikor zdaj gledam skupino premade za svet 11 .. je tudi veliko mojih bivših sovraznikov v tem plemenu in če dodam še vse ostale člane AIE nekaj Slovan iz si3, BZJV si5, TI si6, si8 SHOP, si9 QUIT to so večina vsi enaki igralci, ki so igrali v vseh svetovih .. Če bo taka ekipa na si11 potem bo res konec sveta v 3 mesecih .. kajti novinci ne bodo ničesar dosegli razen tega, da bodo lepe farme nam .. :)
 

DeletedUser

Guest
Seveda, se poznamo med seboj če je pa Slovenija zelo majhna in en piknik naredit je najmanjši problem.. Vsako zmagovalno pleme dosedaj je imelo piknike in tako še bolj utrdilo svoje prijateljstvo .. Saj to je namen vojneplemen... Spoznavanje med seboj in sodelovanje!!

Da je pa svet končan pa je treba malo več kot pa samo poznanstvo ... Kolikor zdaj gledam skupino premade za svet 11 .. je tudi veliko mojih bivših sovraznikov v tem plemenu in če dodam še vse ostale člane AIE nekaj Slovan iz si3, BZJV si5, TI si6, si8 SHOP, si9 QUIT to so večina vsi enaki igralci, ki so igrali v vseh svetovih .. Če bo taka ekipa na si11 potem bo res konec sveta v 3 mesecih .. kajti novinci ne bodo ničesar dosegli razen tega, da bodo lepe farme nam .. :)


spet jaz:D
haha
blaser/dr.
no pač jaz imam ekipo za svet 11 in če bodo dobre nastavitve se lahko zbere nevem kdo pa bo kr na tesno šlo:)
 

ninja

Member
Reaction score
0
Đizs eni pa so konstruktivni :cowboy::D

pač realno gledajo na stvari, ne bo treba eno leto čakat

ps: me zanima, kdo da 30 PP, da se mu stavba zgradi za 20% ceneje!!! ena stopnja 30 pik (dobri ste, res), potem pa še 10 pik za prepolovi :D
 

DeletedUser

Guest
Jaz sigurno ne... pa tudi več računov ne igram... in ne želim uporabljat botov.. In to zato, ker nočem lagat sam sebi, kako dober sem. Tole igram za zabavo, na jetra pa mi gredo vsi, ki z nedovoljenimi sredstvi kvarijo to igro.. Še tako se počutim kot tekač, ki mora tekmovat proti štafeti :cool: dvojno in trojno zasedeni računi niso nič drugega..
Razumem, da lastniki igre poskušajo vse, da bi čimveč zaslužili, ampak od mene dobijo samo osnovni premium.
Bi pa predlagal vsem, ki še vztrajate tu gor.. poskusite odigrat S11 brez nedovoljenih sredstev, pa boste videli da je tako lahko še bolj zanimivo. Igrajte za zabavo.. saj se s tem ne bo nihče preživljal.. in če vam ne uspe biti na vrhu, to ni katastrofa... naj bo važna igra in ne samo rezultat, zabava in druženje, ne pa žaljenje nasprotnikov. Saj če prav pomisliš, brez nasprotnikov ta igra res ne bi imela smisla:p
PS " Objavil Egon Mali
Đizs eni pa so konstruktivni"
ni bilo namenjeno prispevku Wafenstafen, ampak enemu prej.. da ne bo nesporazuma
 
Last edited by a moderator:
Top