Vojna plemena speed!

Flako

Member
Reaction score
0
Sem se sam spraševal podobno pred nekaj časa in sem dobil odgovor, da še ni dovolj igralcev.
Predvidevam da bo sedaj odgovor enak.

Vsekakor pa si želim, da bi bil speed server čim hitreje tudi na .si, kajti bi ga z veseljem poizkusil.

lp
 

trstenik

New Member
Reaction score
0
vem ja,,igam tuje že leto dni,pa so zelo zanimivi

Če želi kdo igrati!

sped britanski se začne ob našem času 20:00

#104 Round 104 - Bash RoundStart: Sunday, 06/02/11 19:00
End: Sunday, 06/02/11 23:59
Description: The farm limit is active. Per farm level, 150 units are supported.
18 minutes beginner protection.
Paladin active (no items).
Archers on.
Simple tech smithy.
Units outside villages cannot be scouted.
Fake limit active. Minimum attack force is 1 per cent of village points.
No extra barbarian villages are created. No bonus villages. Barbs grow to 1500 points.
3-member tribe limit.
Ability to choose starting direction.
Player limit: 100
Requirements for victory: The player with the highest ODA at the end of the round is the winner.
Speed: 400
Unit speed: 0.5
Sleep mode: No
Account sitting: No
Morale: Yes
Building queue: Yes

http://www.tribalwars.co.uk/ tu je link
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Moram se pritožiti tistemu, ki je izdelal slikice za forum, ker so premajhne. Predvsem tista za urejanje prispevka (
edit.gif
).

Tudi sam si želim speed svet, vendar bomo morali še malo počakati.
 

gx15

Member
Reaction score
1
škoda,,,,,igram pa je zelo napeto:)

hja veš... samo rabiš prijatelje ker drugače nimaš možnosti... sem šel speed z 2 soigralcema-isti račun in smo bili kar nekja ur prvi, potem pa so nas trije igralci začeli množično napadati in smo zato izgubili, ker smo bili samo :( tako da če rabiš koga ki bo igral mi povej in kdaj traja speed :)
 

DeletedUser

Guest
speed je za ljudi brez življenja(glejte primerek zgoraj flakoja) ;). Nekateri mamo tudi druge obveznosti in si nemoremo privoščit 24h na dan za compom sedet in klikat. ;) Drugače pa z trenutno populacijo vpja ni vredno odpirat speeda, še posebaj, ker verjetno niti polovica jih ne uporablja premiuma. Za speed pa potrebuješ premium.
 

Flako

Member
Reaction score
0
(glejte primerek zgoraj flakoja)
Zakaj imam jaz občutek, da sem postal zelo nepriljubljen?
Drugače pa bi bilo zanimivo videti realne podatke o uporabi premiuma na .si.

Drugače pa kot že rečeno, prej ko slej bomo tudi mi dočakali svoj speed server, le vprašanje časa kdaj :D .
 

DeletedUser

Guest
priljubljen?:eek: ne, moram te malo dražit dans, ko si postal novinec. ;) Drugače pa glede vprašanja časa, je lahko zelo dolgo ;)
 

d00men

Member
Reaction score
0
Sem se sam spraševal podobno pred nekaj časa in sem dobil odgovor, da še ni dovolj igralcev.
Predvidevam da bo sedaj odgovor enak.

Vsekakor pa si želim, da bi bil speed server čim hitreje tudi na .si, kajti bi ga z veseljem poizkusil.

lp

pa kva ne vidite,da admini nimajo pojma.Špilamo rajš hrvaški svet tist je boljši.
 

DeletedUser

Guest
pa kva ne vidite,da admini nimajo pojma.Špilamo rajš hrvaški svet tist je boljši.

jp seveda admini nimajo pojma, g. d(N)oo(B)men pa ve vse on je on je genij:rolleyes: Lepo te prosim premisli preden kaj napišeš tu gor -.- Ko bo zadost ljudi in ko bo inogames dovolil bo speed server na .si se odprl prej ne.
 

DeletedUser

Guest
upsm da bokmalu prišel rad bi ga preizkusil pa komer čakam da bo si 6 kersem na si 5 vse zaj................... zaj pa se mi ne splača več na novo igrat
 

DeletedUser

Guest
A ti nismo že stokrat rekl da nesmeš stare teme obujat?
 
Top