vojna plemena vs travian

DeletedUser

Guest
Na Travianu LAŽEJO! Pravjo da je zastonj in js sm mogu plačat 1 evro tedensko! Pa sm se izpisu ne.
 

DeletedUser

Guest
Sej ni treba nič plačat na travianu sm jaz tut špilal. Drugače je pa travian res malo čudno preveden. In forum je bolj drugačen. S tem mislim slabši, zato ker ima večinoma samo zabavo, saj so tudi forumi drugi ampak ne v uporabi.
 

DeletedUser

Guest
osebno je men bolš travian. ga igrala kr nekej serverjev in pač padla not kar pa za vojno plemen ne morem tega rečt. sam travian mi bedn ratu zrd t4 verzije drgač bi ga še igrala .vsaj v zmagovalnih aliansah sm zadne cajtge bla tk d blo prou fajn pa ful več blo komunikacije tm kokr pa tle. ma na splošno mi je vojna plemen tk tk, lih za cajt krajšat
 

DeletedUser

Guest
aja jah jes sm itak na 4 sam pač enostavno ni tk k bi loh blo no sj nerečem sj je komunikacija sam v zvezi z uno na travianu se pa ta loh skrije. na travianu smo bli sami feštarji tk d smo se velik td ob drinkih menil k se tle še prek skypa ne
 

DeletedUser

Guest
ja to je tudi odvisno od plemena

poglej v tw stats u kerm sm jst

no tam velik komunicirajo
 

DeletedUser

Guest
aja jah jes sm itak na 4 sam pač enostavno ni tk k bi loh blo no sj nerečem sj je komunikacija sam v zvezi z uno na travianu se pa ta loh skrije. na travianu smo bli sami feštarji tk d smo se velik td ob drinkih menil k se tle še prek skypa ne

travian je res dosti boljši glede fešt, real meetov in to, ker si ljudje ne zamerijo toliko kot tukaj...
glede gameplaya pa če najdeš pravo pleme lahko tudi tukaj v igro padeš :)
 

DeletedUser

Guest
travian je res dosti boljši glede fešt, real meetov in to, ker si ljudje ne zamerijo toliko kot tukaj...
glede gameplaya pa če najdeš pravo pleme lahko tudi tukaj v igro padeš :)

jah no to je mogoče res sam pač kot zgleda še nism najdla tapravga plemena heh
 
Top