VP in mobitel

DeletedUser

Guest
Imam zadnje čase probleme z igranjem preko mobitela, imam naslednje probleme:

Glavni forum semi ne odpre
Hitra orodna vrstica se mi ne odpre
Karta sveta je črna, nič se ne vidi

Zanima me ali ima še kdo takšne probleme in če jih je imel , kako jih je odpravil ali je to sistemska napaka v mobi verziji vojne plemen
 

Negro123

Banned
Reaction score
0
Odvisn, kaj maš? :?

Jz mam andorid 2.2 pa ko prbližam se mi isto orodna vrstica premakne! Učasih celo tak, da nemorm kliknat določenih stvari ;(
 

DeletedUser

Guest
Imam zadnje čase probleme z igranjem preko mobitela, imam naslednje probleme:

Glavni forum semi ne odpre
Hitra orodna vrstica se mi ne odpre
Karta sveta je črna, nič se ne vidi


Zanima me ali ima še kdo takšne probleme in če jih je imel , kako jih je odpravil ali je to sistemska napaka v mobi verziji vojne plemen

imam enake probleme.
 

DeletedUser

Guest
v obeh načinih je enako, ko kliknem na glavni menu se mi obarva svetloplavo in nič ne naredi prav tako hitri menu, karta se odpre ampak je popolnoma črna, imam pa Nokio E71, dosedaj sem igral brez problema, sedaj pa ne morem kakšnih 5 dni, za prej pa ne vem , ker mi ni bilo treba igrat iz mobitela, sama ikona za poročila ali za pošto in plemenski forum se pojavi, kadar so kakšna nova sporočila in jo lahko odprem in tudi odgovarjam, samo če pa hočem sam komu kaj poslat, ali sporočilo, ali farmat in napadat, tega ne morem ker ne pridem v komande preko menujev, lahko pa delam vojsko in zgradbe.
 

Flako

Member
Reaction score
0
v obeh načinih je enako, ko kliknem na glavni menu se mi obarva svetloplavo in nič ne naredi prav tako hitri menu, karta se odpre ampak je popolnoma črna, imam pa Nokio E71, dosedaj sem igral brez problema, sedaj pa ne morem kakšnih 5 dni, za prej pa ne vem , ker mi ni bilo treba igrat iz mobitela, sama ikona za poročila ali za pošto in plemenski forum se pojavi, kadar so kakšna nova sporočila in jo lahko odprem in tudi odgovarjam, samo če pa hočem sam komu kaj poslat, ali sporočilo, ali farmat in napadat, tega ne morem ker ne pridem v komande preko menujev, lahko pa delam vojsko in zgradbe.

Probaj pobrisati zgodovino, cookije in te stvari. Mogoče bo potem delovalo, vendar me ne drži za besedo ;) .
 
Top