vzdevek

DeletedUser

Guest
Jaz bi prosil če lahko bilokak osebje menja moj vzdevek, saj bi rad imel stari vzdevek, ampak sem novega vpiso pomotoma.

Je možno? (ker kolko vem lahko vzdevke spreminjajo admini)
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Ime imaš tako, kot v igri. Ne moreš si sam izbirat imena - mogoče ti Admin lahko zamenja, vendar dvomim da ti bo - saj moraš imeti tako ime kot v igri.

Če pa si zelo želiš zamenjat ime, pa samo naredi novi račun v igri, in ga uporabljaj samo za Forum.
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Ime imaš tako, kot v igri. Ne moreš si sam izbirat imena - mogoče ti Admin lahko zamenja, vendar dvomim da ti bo - saj moraš imeti tako ime kot v igri.

Če pa si zelo želiš zamenjat ime, pa samo naredi novi račun v igri, in ga uporabljaj samo za Forum.

+1.

V vBulletin mislim, da se vzdevek da zamenjati ampak tukaj je čisto volja osebja.

Osebje nemore dovoliti, da bi si vsak član čez nekaj časa ko bi se naveličal starega nicka oz vzdevka zamislil novega.

Lep pozdrav, RedEye
 

DeletedUser

Guest
Ime imaš tako, kot v igri. Ne moreš si sam izbirat imena - mogoče ti Admin lahko zamenja, vendar dvomim da ti bo - saj moraš imeti tako ime kot v igri.

Če pa si zelo želiš zamenjat ime, pa samo naredi novi račun v igri, in ga uporabljaj samo za Forum.


saj bi ga spremenil oz naredo na novo, samo sem že daleč prišo da bi zaj neho, ker od znova se mi nebi dalo, zato glih..
 
Top